Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

IV Szachowe Szranki
w Twierdzy Boyen

Giżycko 22.05.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Feder Ro PZSz Klub                  Pkt Śr-Buch. Buch.

1  GOVASHELISHVILI, Genadij (2)       2389    KALININGRAD           7       41.0  52.0
2  GORIN, Leonid (1)                  2443    KALININGRAD           7       38.0  48.5
3  SZYMCZAK, Zbigniew (3)             2315    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA  6.5     41.5  53.5
4  BUDREWICZ, Krzysztof (7)     J     2161    HETMAN KĘTRZYN        6.5     39.5  51.0
5  DANILUK, Jerzy (8)                 2111    OLSZTYN               6.5     37.5  48.5
6  IVANOV, Andrey (4)                 2233    KALININGRAD           6.5     37.0  46.5
7  JÓŹWIK, Rafał (6)                  2188    OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA  6       40.5  51.5
8  DANISZKOWICZ, Bohdan (14)          1842    ZAKRZEWO START ELBLĄG 6       35.0  45.5
9  CZARTORYSKI, Paweł (11)            2009    TRZYDZIESTKA OLSZTYN  6       34.0  44.0
10 MALCZYK, Jakub (10)          J     2020    HETMAN KĘTRZYN        5.5     40.0  51.5
11 BATURO, Tomasz (12)          J     1960    TRZYDZIESTKA OLSZTYN  5.5     32.0  42.0
12 LESIŃSKI, Zdzisław (13)            1957    MRĄGOWIA MRĄGOWO      5.5     31.5  41.0
13 SKORUPSKI, Szymon (36)       J     1800    SMOL-BUD GIŻYCKO      5.5     28.5  37.0
14 SKINDZIER, Saturnin (5)            2223    SMOL-BUD GIŻYCKO      5       37.5  48.0
15 DIDYK, Wojciech (16)               2000    SMOL-BUD GIŻYCKO      5       35.5  45.0
16 KACZMAREK, Arkadiusz (29)    J     1800    HETMAN KĘTRZN         5       34.5  43.0
17 SOBOLEWSKI, Alfred (37)            1800    ODRODZENIE SZCZYTNO   5       32.0  41.5
18 BARAN, Dawid (25)            J     1800    TRZYDZIESTKA OLSZTYN  5       29.0  38.0
19 MŁODYSTACH, Henryk (32)            1800    HETMAN KĘTRZYN        5       28.0  34.5
20 GULA, Andrzej (9)                  2030    ODRODZENIE SZCZYTNO   5       26.5  35.5
21 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (30)         1800    MDKiS MORĄG           4.5     38.5  47.5
22 MALECKI, Janusz (23)               1800    SMOL-BUD GIŻYCKO      4.5     37.5  48.0
23 WIELICZKO, Marek (20)              2000    GAMBIT KORSZE         4.5     35.0  45.0
24 ZAJĄCZKOWSKI, Jan (21)             2000    SMOL-BUD GIŻYCKO      4.5     34.5  42.0
25 KAZIMIERCZAK, Roman (22)           1800    MDKiS MORĄG           4.5     33.0  41.0
26 INGIELEWICZ, Konrad (27)     J     1800    ZACISZE WYDMINY       4.5     28.0  36.0
27 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (24)        1800    WĘGORZEWO             4       31.5  41.5
28 BADOWSKI, Józef (15)               2000    GAMBIT KORSZE         4       31.5  40.5
29 INGIELEWICZ, Maciej (28)     J     1800    ZACISZE WYDMINY       4       26.0  35.0
30 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (18)         2000    HETMAN KĘTRZYN        3.5     34.5  44.5
31 ROMAN, Marek (17)                  2000    SMOL-BUD GIŻYCKO      3.5     31.5  41.0
32 STEMPKA, Jerzy (19)                2000    OLSZTYN               3.5     28.0  36.0
   PIWNICKI, Antoni (33)              1800    HETMAN KĘTRZYN        3.5     28.0  36.0
34 BANAŚ, Józef (38)                  1600    SMOL-BUD GIŻYCKO      3.5     26.5  34.0
35 MROCZKOWSKA, Danuta (42)           1400    SMOL-BUD GIŻYCKO      3.5     25.0  32.0
36 PLICHTA, Adam (34)           J     1800    MRĄGOWIA MRĄGOWO      3.5     24.0  30.5
37 DRZEWIECKI, Karol (26)             1800    ODRODZENIE SZCZYTNO   3       29.0  36.5
38 STOMA, Seweryn (41)                1600    WĘGORZEWO             3       27.5  36.0
39 GALIN, Paweł (39)            J     1600    HETMAN KĘTRZYN        3       21.5  26.5
40 PAWLUK, Józef (40)                 1600    HETMAN KĘTRZYN        3       20.0  25.5
41 RUTKOWSKI, Tadeusz (35)            1800    PISZ                  2.5     28.0  36.5
42 MATUSZEWICZ, Ryszard (31)          1800    HETMAN KĘTRZYN        2.5     25.5  32.0
43 ŻUKOWSKI, Roland (44)              1000    SMOL-BUD GIŻYCKO      1.5     25.0  31.0
44 WITKOWSKI, Marian (43)             1000    SMOL-BUD GIŻYCKO      1       23.0  29.5

Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  GORIN, Leonid            2443    7    23:L 33:W  8:W 18:W 29:W  2:D  3:D 14:W  6:W
2.  GOVASHELISHVILI, Genadij 2389    7    24:W 14:W  7:W  5:W  6:L  1:D 10:D  3:W 13:W
3.  SZYMCZAK, Zbigniew       2315    6.5  25:W 16:W 10:W  4:D  5:W  6:W  1:D  2:L  7:D
4.  IVANOV, Andrey           2233    6.5  26:W 17:W 11:W  3:D  7:L 30:W  6:D 10:D  5:W
5.  SKINDZIER, Saturnin      2223    5    27:W 18:W 13:W  2:L  3:L 17:W 14:L 29:W  4:L
6.  JÓŹWIK, Rafał            2188    6    28:W 20:W 37:W 30:W  2:W  3:L  4:D  8:D  1:L
7.  BUDREWICZ, Krzysztof     2161    6.5  29:W 22:W  2:L 20:W  4:W 10:D  8:D 16:W  3:D
8.  DANILUK, Jerzy           2111    6.5  30:D  9:W  1:L 15:W 21:W 12:W  7:D  6:D 10:W
9.  GULA, Andrzej            2030    5    31:D  8:L 35:W 37:D 20:L 41:W 21:L 26:W 24:W
10. MALCZYK, Jakub           2020    5.5  32:W 21:W  3:L 22:W 23:W  7:D  2:D  4:D  8:L
11. CZARTORYSKI, Paweł       2009    6    33:W 23:W  4:L 29:L 13:W 20:W 16:L 22:W 25:W
12. BATURO, Tomasz           1960    5.5  34:W 37:L 30:L 32:W 19:W  8:L 28:W 36:D 21:W
13. LESIŃSKI, Zdzisław       1957    5.5  35:W 41:W  5:L 21:D 11:L 23:W 30:W 15:W  2:L
14. DANISZKOWICZ, Bohdan     1842    6    36:W  2:L 23:L 38:W 22:W 18:W  5:W  1:L 16:W
15. BADOWSKI, Józef          2000    4    37:L 34:W 27:D  8:L 41:W 35:W 25:D 13:L 29:L
16. DIDYK, Wojciech          2000    5    38:W  3:L 26:W 23:L 24:W 29:W 11:W  7:L 14:L
17. ROMAN, Marek             2000    3.5  39:W  4:L 29:L 34:W 27:W  5:L 36:L 38:D 23:L
18. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz    2000    3.5  40:W  5:L 28:W  1:L 36:W 14:L 22:D 37:L 27:L
19. STEMPKA, Jerzy           2000    3.5  41:L 35:D 25:W 27:D 12:L 28:L 37:L 39:W 34:D
20. WIELICZKO, Marek         2000    4.5  42:W  6:L 36:W  7:L  9:W 11:L 23:D 30:L 33:W
21. ZAJĄCZKOWSKI, Jan        2000    4.5  43:W 10:L 41:W 13:D  8:L 37:W  9:W 25:L 12:L
22. KAZIMIERCZAK, Roman      1800    4.5  44:W  7:L 32:W 10:L 14:L 34:W 18:D 11:L 38:W
23. MALECKI, Janusz          1800    4.5   1:W 11:L 14:W 16:W 10:L 13:L 20:D 32:L 17:W
24. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz   1800    4     2:L 36:L 42:W 39:W 16:L 25:L 34:W 28:W  9:L
25. BARAN, Dawid             1800    5     3:L 38:D 19:L 33:W 31:W 24:W 15:D 21:W 11:L
26. DRZEWIECKI, Karol        1800    3     4:L 39:W 16:L 36:L 34:L 43:W 41:W  9:L 28:L
27. INGIELEWICZ, Konrad      1800    4.5   5:L 40:W 15:D 19:D 17:L 32:D 29:L 42:W 18:W
28. INGIELEWICZ, Maciej      1800    4     6:L 42:W 18:L 41:L 39:W 19:W 12:L 24:L 26:W
29. KACZMAREK, Arkadiusz     1800    5     7:L 44:W 17:W 11:W  1:L 16:L 27:W  5:L 15:W
30. KAŹMIERCZAK, Grzegorz    1800    4.5   8:D 31:W 12:W  6:L 37:W  4:L 13:L 20:W 36:L
31. MATUSZEWICZ, Ryszard     1800    2.5   9:D 30:L 38:L 40:W 25:L 36:L 39:L 43:L 44:W
32. MŁODYSTACH, Henryk       1800    5    10:L 43:W 22:L 12:L 44:W 27:D 35:W 23:W 37:D
33. PIWNICKI, Antoni         1800    3.5  11:L  1:L 40:D 25:L 43:W 38:D 42:D 35:W 20:L
34. PLICHTA, Adam            1800    3.5  12:L 15:L 43:W 17:L 26:W 22:L 24:L 44:W 19:D
35. RUTKOWSKI, Tadeusz       1800    2.5  13:L 19:D  9:L 42:W 38:W 15:L 32:L 33:L 40:L
36. SKORUPSKI, Szymon        1800    5.5  14:L 24:W 20:L 26:W 18:L 31:W 17:W 12:D 30:W
37. SOBOLEWSKI, Alfred       1800    5    15:W 12:W  6:L  9:D 30:L 21:L 19:W 18:W 32:D
38. BANAŚ, Józef             1600    3.5  16:L 25:D 31:W 14:L 35:L 33:D 44:W 17:D 22:L
39. GALIN, Paweł             1600    3    17:L 26:L 44:W 24:L 28:L 42:L 31:W 19:L 43:W
40. PAWLUK, Józef            1600    3    18:L 27:L 33:D 31:L 42:L 44:D 43:W 41:L 35:W
41. STOMA, Seweryn           1600    3    19:W 13:L 21:L 28:W 15:L  9:L 26:L 40:W 42:L
42. MROCZKOWSKA, Danuta      1400    3.5  20:L 28:L 24:L 35:L 40:W 39:W 33:D 27:L 41:W
43. WITKOWSKI, Marian        1000    1    21:L 32:L 34:L 44:L 33:L 26:L 40:L 31:W 39:L
44. ŻUKOWSKI, Roland         1000    1.5  22:L 29:L 39:L 43:W 32:L 40:D 38:L 34:L 31:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra