Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

V Szachowy Regionalny Turniej Bartów
Bartoszyce 5.06.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Grupa Ranking Miasto      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  LUKINOV, Petr (4)                  2327    Kaliningrad 7.5     38.0  49.0   38.5
2  GOVASHELISHVILI, Genadij (2)       2389    Kaliningrad 7       42.0  54.5   37.5
3  GORIN, Leonid (1)                  2443    Kaliningrad 7       40.5  51.5   34.0
4  SZYMCZAK, Zbigniew (5)             2315    Działdowo   6.5     41.0  52.0   36.0
5  SHKAPENKO, Pavel (3)               2362    Kaliningrad 6.5     38.5  49.0   32.5
6  IVANOV, Andrev (6)                 2233    Kaliningrad 6.5     35.5  44.5   30.0
7  BUDREWICZ, Krzysztof (14)    JUN   2161    Kętrzyn     6       44.0  56.0   37.5
8  KRZEWSKI, Dariusz (8)              2195    Olsztyn     6       37.0  48.5   31.0
9  PLESIUK, Andrzej (10)              2181    Ełk         6       36.5  47.0   33.5
10 TERTEL, Krzysztof (29)             2000    Pisz        6       33.5  44.0   28.0
11 KRESTIANOVA, Tatiana (7)           2215    Kaliningrad 6       32.5  41.5   29.0
12 HARASIM, Wiesław (41)              1800    Olsztyn     6       29.5  38.0   23.0
13 MALCZYK, Jakub (17)          JUN   2020    Gietrzwałd  5.5     43.5  54.5   33.5
14 JÓŹWIK, Rafał (9)                  2188    Olsztyn     5.5     39.5  51.0   31.5
15 BATURO, Tomasz (20)                1960    Olsztyn     5.5     35.5  46.0   29.0
16 PUCZYŁOWSKI, Marcin (36)     JUN   1801    Olsztyn     5.5     29.0  36.0   22.5
17 HENNIG, Tadeusz (15)               2055    Olsztyn     5       40.5  51.5   28.0
18 KUZIN, Eduard (13)                 2168    Kaliningrad 5       39.0  51.0   27.0
19 WIŚNIEWSKI, Robert (19)            1996    Bartoszyce  5       36.5  46.0   27.0
20 STEMPKA, Jerzy (30)                2000    Olsztyn     5       33.0  43.0   21.0
21 BABAEV, Eldeniz (33)               2000    Biskupiec   5       31.5  40.0   23.0
22 PLICHTA, Grzegorz (44)             1800    Mrągowo     5       31.0  41.5   25.0
23 OSZMIAN, Natalia (35)        JUN   1802    Samborowo   5       31.0  40.5   21.5
24 KAZIMIERCZAK, Roman (37)           1801    Morąg       5       30.0  37.5   21.0
25 SZACHT, Egbert (11)                2177    Olsztyn     4.5     35.5  46.0   26.5
26 CZARTORYSKI, Paweł (18)            2009    Olsztyn     4.5     35.5  44.5   26.5
27 GULA, Andrzej (16)                 2030    Szczytno    4.5     31.0  41.0   22.0
28 LESIŃSKI, Zdzisław (21)            1957    Mrągowo     4.5     30.5  40.5   24.5
29 JACYNA, Dariusz (38)               1800    Bartoszyce  4.5     28.0  35.0   20.0
30 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (42)        1800    Wegorzewo   4.5     28.0  35.0   17.0
31 ONUFRIJUK, Benedykt (26)           2000    Bartoszyce  4.5     27.5  35.0   19.5
32 CHARCHALIS, Piotr (12)             2171    Bartoszyce  4       36.0  47.5   27.0
33 PLESIUK, Jan (25)                  2200    Ełk         4       34.0  41.0   25.0
34 DANISZKOWICZ, Bohdan (24)          1842    Pasłęk      4       31.0  39.0   21.0
35 KOTERMAŃSKA, Anna (23)             1913    Gutkowo     4       30.5  39.0   22.0
36 MŁODYSTACH, Henryk (40)            1800    Ketrzyn     4       29.5  38.0   21.0
37 ROMAN, Marek (27)                  2000    Giżycko     4       29.0  36.0   20.0
38 ARAŚNIEWICZ, Grzegorz (32)         2000                4       28.5  38.5   16.5
39 LACHMIROWICZ, Maciej (22)          1917                4       28.5  36.0   20.5
40 CZAJKOWSKI, Władysław (28)         2000    Bartoszyce  4       27.0  35.5   21.5
41 ORŁOWSKI, Paweł (48)               1600                4       27.0  33.5   16.0
42 CZAJKOWSKI, Alan (47)              1600    Bartoszyce  3.5     31.0  39.5   21.0
43 MARZEC, Krzysztof (31)             2000    Bartoszyce  3.5     30.0  39.0   18.5
44 CZAJKOWSKA, Natalia (45)     JUN   1601    Bartoszyce  3.5     29.5  37.5   18.5
45 MROCZKOWSKA, Danuta (50)           1401    Giżycko     3.5     29.0  37.0   16.5
46 BANAŚ, Józef (49)                  1600    Giżycko     3.5     26.5  33.0   14.5
47 MATUSZEWICZ, Ryszard (43)          1800    Kętrzyn     3.5     26.0  33.0   16.5
48 SŁOWIŃSKI, Adam (52)               1200    Biskupiec   3.5     22.5  29.5   12.0
49 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (39)         1800    Morąg       3       28.5  36.5   16.0
50 MYNAJ, Tomasz (51)           JUN   1200    Biskupiec   3       28.5  36.0   14.5
51 HEKMAN, Dominik (56)         JUN   1000    Biskupiec   2.5     23.5  28.5    9.0
52 SUMIŃSKI, Krzysztof (34)           2000    Bartoszyce  2.5     21.5  29.0   11.0
53 MIKOŁAJCZYK, Kamil (54)            1000                2       24.5  31.0   11.0
54 ZABIELSKI, Stefan (46)             1600                2       23.0  29.0    8.0
55 JACYNA, Damian (53)          JUN   1000    Bartoszyce  1       22.5  29.0    4.0
56 MIKOŁAJCZYK, Łukasz (55)           1000                1       20.0  25.5    2.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  GORIN, Leonid            2443    7    29:W 14:L 31:W 15:W  2:D 18:W 17:W  5:W  4:D
2.  GOVASHELISHVILI, Genadij 2389    7    30:W 13:W  9:W  5:D  1:D 17:W  3:W  4:L 14:W
3.  SHKAPENKO, Pavel         2362    6.5  31:W 18:W 10:D 14:L 16:W  6:W  2:L 17:W 20:W
4.  LUKINOV, Petr            2327    7.5  32:W 15:W 11:W 17:L 12:W  8:W 14:W  2:W  1:D
5.  SZYMCZAK, Zbigniew       2315    6.5  33:W 20:W 12:W  2:D 10:W 14:L  8:W  1:L  9:W
6.  IVANOV, Andrev           2233    6.5  34:W 17:L 30:W 19:D 21:W  3:L 44:W 11:W 10:W
7.  KRESTIANOVA, Tatiana     2215    6    35:W 24:W 14:L 18:L 39:W 19:W 15:L 25:W 13:W
8.  KRZEWSKI, Dariusz        2195    6    36:W 25:W 17:L 38:W 13:W  4:L  5:L 33:W 19:W
9.  JÓŹWIK, Rafał            2188    5.5  37:W 26:W  2:L 20:W 18:D 10:D 29:W 14:D  5:L
10. PLESIUK, Andrzej         2181    6    38:W 27:W  3:D 21:W  5:L  9:D 25:W 15:W  6:L
11. SZACHT, Egbert           2177    4.5  39:W 28:W  4:L 29:L 35:D 45:W 18:W  6:L 41:L
12. CHARCHALIS, Piotr        2171    4    40:W 44:W  5:L 25:W  4:L 28:W 20:L 29:L 33:L
13. KUZIN, Eduard            2168    5    41:W  2:L 33:W 44:W  8:L 29:L 35:W 30:W  7:L
14. BUDREWICZ, Krzysztof     2161    6    42:W  1:W  7:W  3:W 17:D  5:W  4:L  9:D  2:L
15. HENNIG, Tadeusz          2055    5    43:W  4:L 35:W  1:L 36:W 33:W  7:W 10:L 29:L
16. GULA, Andrzej            2030    4.5  44:L 40:D 49:W 45:W  3:L 21:W 19:L 36:L 47:W
17. MALCZYK, Jakub           2020    5.5  45:W  6:W  8:W  4:W 14:D  2:L  1:L  3:L 21:W
18. CZARTORYSKI, Paweł       2009    4.5  46:W  3:L 32:W  7:W  9:D  1:L 11:L 47:W 36:L
19. WIŚNIEWSKI, Robert       1996    5    47:L 51:W 37:W  6:D 29:W  7:L 16:W 20:D  8:L
20. BATURO, Tomasz           1960    5.5  48:W  5:L 36:W  9:L 37:W 40:W 12:W 19:D  3:L
21. LESIŃSKI, Zdzisław       1957    4.5  49:D 47:W 23:W 10:L  6:L 16:L 45:W 31:W 17:L
22. LACHMIROWICZ, Maciej     1917    4    50:D 23:L 34:W 40:D 38:W 25:L 33:L 35:L 45:W
23. KOTERMAŃSKA, Anna        1913    4    51:D 22:W 21:L 47:D 40:L 38:W 36:D 44:D 35:L
24. DANISZKOWICZ, Bohdan     1842    4    52:W  7:L 38:L 37:L 46:W 39:W 40:W 41:L 44:L
25. PLESIUK, Jan             2200    4    53:W  8:L 39:W 12:L 41:W 22:W 10:L  7:L 37:L
26. ONUFRIJUK, Benedykt      2000    4.5  54:W  9:L 44:L 42:D 43:D 47:L 39:W 38:D 50:W
27. ROMAN, Marek             2000    4    55:W 10:L 45:D 28:D 44:L 41:L 51:W 43:D 32:D
28. CZAJKOWSKI, Władysław    2000    4    56:W 11:L 47:D 27:D 48:W 12:L 41:L 40:L 51:W
29. TERTEL, Krzysztof        2000    6     1:L 42:W 50:W 11:W 19:L 13:W  9:L 12:W 15:W
30. STEMPKA, Jerzy           2000    5     2:L 41:W  6:L 39:L 49:W 51:W 37:W 13:L 40:W
31. MARZEC, Krzysztof        2000    3.5   3:L 46:W  1:L 48:L 50:W 43:W 47:D 21:L 42:L
32. ARAŚNIEWICZ, Grzegorz    2000    4     4:L 43:W 18:L 41:L 51:L 56:W 48:W 50:D 27:D
33. BABAEV, Eldeniz          2000    5     5:L 48:W 13:L 46:W 47:W 15:L 22:W  8:L 12:W
34. SUMIŃSKI, Krzysztof      2000    2.5   6:L 45:L 22:L 55:W 54:L 49:D 53:W 37:L 56:L
35. OSZMIAN, Natalia         1802    5     7:L 52:W 15:L 50:W 11:D 44:D 13:L 22:W 23:W
36. PUCZYŁOWSKI, Marcin      1801    5.5   8:L 53:W 20:L 49:W 15:L 54:W 23:D 16:W 18:W
37. KAZIMIERCZAK, Roman      1801    5     9:L 54:W 19:L 24:W 20:L 48:W 30:L 34:W 25:W
38. JACYNA, Dariusz          1800    4.5  10:L 55:W 24:W  8:L 22:L 23:L 54:W 26:D 43:W
39. KAŹMIERCZAK, Grzegorz    1800    3    11:L 56:W 25:L 30:W  7:L 24:L 26:L 46:W 48:L
40. MŁODYSTACH, Henryk       1800    4    12:L 16:D 51:W 22:D 23:W 20:L 24:L 28:W 30:L
41. HARASIM, Wiesław         1800    6    13:L 30:L 52:W 32:W 25:L 27:W 28:W 24:W 11:W
42. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz   1800    4.5  14:L 29:L 53:W 26:D 45:L 52:W 50:L 49:W 31:W
43. MATUSZEWICZ, Ryszard     1800    3.5  15:L 32:L 54:W 51:D 26:D 31:L 56:W 27:D 38:L
44. PLICHTA, Grzegorz        1800    5    16:W 12:L 26:W 13:L 27:W 35:D  6:L 23:D 24:W
45. CZAJKOWSKA, Natalia      1601    3.5  17:L 34:W 27:D 16:L 42:W 11:L 21:L 52:W 22:L
46. ZABIELSKI, Stefan        1600    2    18:L 31:L 55:W 33:L 24:L 50:L 49:L 39:L 53:W
47. CZAJKOWSKI, Alan         1600    3.5  19:W 21:L 28:D 23:D 33:L 26:W 31:D 18:L 16:L
48. ORŁOWSKI, Paweł          1600    4    20:L 33:L 56:W 31:W 28:L 37:L 32:L 53:W 39:W
49. BANAŚ, Józef             1600    3.5  21:D 50:D 16:L 36:L 30:L 34:D 46:W 42:L 55:W
50. MROCZKOWSKA, Danuta      1401    3.5  22:D 49:D 29:L 35:L 31:L 46:W 42:W 32:D 26:L
51. MYNAJ, Tomasz            1200    3    23:D 19:L 40:L 43:D 32:W 30:L 27:L 56:W 28:L
52. SŁOWIŃSKI, Adam          1200    3.5  24:L 35:L 41:L 56:D 53:W 42:L 55:W 45:L 54:W
53. JACYNA, Damian           1000    1    25:L 36:L 42:L 54:L 52:L 55:W 34:L 48:L 46:L
54. MIKOŁAJCZYK, Kamil       1000    2    26:L 37:L 43:L 53:W 34:W 36:L 38:L 55:L 52:L
55. MIKOŁAJCZYK, Łukasz      1000    1    27:L 38:L 46:L 34:L 56:L 53:L 52:L 54:W 49:L
56. HEKMAN, Dominik          1000    2.5  28:L 39:L 48:L 52:D 55:W 32:L 43:L 51:L 34:W

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra