Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Juniorów 2005
Olsztyn 27-30.06.2005
chłopcy do 13 lat

Wyniki
Mc Zawodnik             Ro PZSz Klub                         Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.
1  Puczyłowski, Marcin  1801    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         9       29.5  38.5 38.50
2  Mynaj, Tomasz        1200    BDK BISKUPIEC                7       28.5  40.5 26.75
3  Kotewicz, Mariusz    1200    HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 6.5     29.5  40.5 24.50
4  Zieniewicz, Maciej   1400    AKCES OLSZTYN                4.5     28.5  39.5 15.25
5  Falicki, Kacper      1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         4       33.0  45.0 14.00
6  Olejnik, Patryk      1600    ZACISZE WYDMINY              4       32.0  43.0 12.75
7  Pietrusiewicz, Kamil 1400    AKCES OLSZTYN                4       29.0  40.0 13.00
8  Babski, Jakub        1400    LUKS GOK SAMBOROWO           3.5     31.5  42.5 11.50
9  Cieszkowski, Piotr   1200    ZAKRZEWO-START ELBLĄG        3.5     28.5  37.5 14.25
10 Zając, Tomasz        1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         3       31.5  42.5 12.50
11 Paczyński, Mateusz   1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         3       26.5  35.5  9.25
12 Olejnik, Kasjan      1600    ZACISZE WYDMINY              2       29.0  41.0  6.75

Nr  Zawodnik             Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Puczyłowski, Marcin  1801    9     7:W  4:W 11:W 12:W  9:W  8:W  2:W  5:W  3:W
2.  Olejnik, Patryk      1600    4     8:W 12:L  7:D  4:L  6:W  5:D  1:L  3:W 11:L
3.  Olejnik, Kasjan      1600    2     9:D 11:L  6:L 10:L  5:L  4:D  7:W  2:L  1:L
4.  Pietrusiewicz, Kamil 1400    4    10:W  1:L  8:L  2:W  7:D  3:D  5:L  6:W 12:L
5.  Zieniewicz, Maciej   1400    4.5  11:L  9:L 10:D  6:D  3:W  2:D  4:W  1:L  8:W
6.  Paczyński, Mateusz   1400    3    12:L  8:L  3:W  5:D  2:L  9:L 10:W  4:L  7:D
7.  Zając, Tomasz        1400    3     1:L 10:W  2:D  9:L  4:D 11:L  3:L 12:D  6:D
8.  Falicki, Kacper      1400    4     2:L  6:W  4:W 11:L 10:W  1:L 12:L  9:W  5:L
9.  Babski, Jakub        1400    3.5   3:D  5:W 12:L  7:W  1:L  6:W 11:L  8:L 10:L
10. Cieszkowski, Piotr   1200    3.5   4:L  7:L  5:D  3:W  8:L 12:L  6:L 11:W  9:W
11. Kotewicz, Mariusz    1200    6.5   5:W  3:W  1:L  8:W 12:D  7:W  9:W 10:L  2:W
12. Mynaj, Tomasz        1200    7     6:W  2:W  9:W  1:L 11:D 10:W  8:W  7:D  4:W
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik             Ro PZSz Klub                          Pkt   Rśr Rosiąg
1.  PUCZYŁOWSKI, Marcin  1800    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         9.0/9 1440   1800
2.  Olejnik, Patryk      1600    ZACISZE WYDMINY              4.0/9 1440   1400
3.  Olejnik, Kasjan      1600    ZACISZE WYDMINY              2.0/9 1440   1240
4.  Pietrusiewicz, Kamil 1400    AKCES OLSZTYN                4.0/9 1440   1400
5.  Zieniewicz, Maciej   1400    AKCES OLSZTYN                4.5/9 1440   1440
6.  Paczyński, Mateusz   1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         3.0/9 1400   1280
7.  Zając, Tomasz        1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         3.0/9 1420   1300
8.  Falicki, Kacper      1400    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         4.0/9 1400   1360
9.  Babski, Jakub        1400    LUKS GOK SAMBOROWO           3.5/9 1400   1320
10. Cieszkowski, Piotr   1200    ZAKRZEWO-START ELBLĄG        3.5/9 1360   1280
11. Kotewicz, Mariusz    1200    HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 6.5/9 1420   1580
12. Mynaj, Tomasz        1200    BDK BISKUPIEC                7.0/9 1400   1600

góra