Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Juniorów 2005
Olsztyn 27-30.06.2005
chłopcy do 15 lat

Wyniki
Mc Zawodnik               Ro PZSz Klub                         Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.
1  Baturo, Tomasz         1960    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         8.5     37.0  48.0 46.50
2  Czajkowski, Alan       1600    BUDOWLANI BARTOSZYCE         7.5     37.0  48.0 37.50
3  Grzyb, Andrzej         1800    MLKS CZARNI OLECKO           6       38.0  47.5 26.75
4  Plichta, Adam          1800    MRĄGOWIA MRĄGOWO             5.5     37.0  49.0 26.00
5  Ingielewicz, Konrad    1800    ZACISZE WYDMINY              5.5     35.5  47.5 24.50
6  Wojtkowski, Bartosz    1400    PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN      5.5     33.0  43.5 21.50
7  Bogatko, Bartosz       1800    MLKS CZARNI OLECKO           5       37.5  49.5 25.25
8  Opaliński, Patryk      1800    LUKS GOK SAMBOROWO           5       34.0  44.5 19.00
9  Jakubowski, Paweł      1400    UKS DEBIUT LUBAWA            5       31.0  42.0 17.75
10 Cichanowicz, Piotr     1800    MLKS CZARNI OLECKO           4.5     29.5  38.0 16.50
11 Kaźmierczak, Krzysztof 1200    MDKiS MORĄG                  4.5     28.5  35.0 10.50
12 Szczech, Tomasz        1200    UKSz BIAŁA PISKA             4.5     28.0  34.5 10.75
13 Wiechowski, Łukasz     1000    HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 4       34.0  46.0 12.50
14 Zyskowski, Jakub       1400    UKSz BIAŁA PISKA             4       31.5  40.0 16.75
15 Rusiniak, Adam         1000    LUKS GOK SAMBOROWO           4       27.0  33.0  8.00
16 Gorzkowski, Mirosław   1600    ZAKRZEWO-START ELBLĄG        4       24.5  31.0  7.00
17 Olech, Mateusz         1000    UKSz BIAŁA PISKA             3       28.0  36.5  5.50
18 Szok, Bogusław         1200    GIM 3 OLSZTYN                2.5     27.0  33.5  3.75
19 Różewicz, Maciej       1000    GIM 8 OLSZTYN                1.5     26.5  34.5  1.50

Nr  Zawodnik               Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Baturo, Tomasz         1960    8.5  10:W  6:W  9:W 17:W  3:W  4:W  2:W  7:W 11:D
2.  Bogatko, Bartosz       1800    5    11:W  7:D  3:L 13:W  5:D 17:W  1:L 10:D  9:D
3.  Plichta, Adam          1800    5.5  12:D  8:W  2:W  6:W  1:L  9:L  7:L 14:W  4:W
4.  Ingielewicz, Konrad    1800    5.5  13:W  9:L  7:D 14:W 17:W  1:L  5:W 12:W  3:L
5.  Cichanowicz, Piotr     1800    4.5  14:W 19:W 17:L  9:L  2:D  8:W  4:L 11:L 16:W
6.  Opaliński, Patryk      1800    5    15:W  1:L 14:W  3:L 12:W  7:L 17:W  9:L 19:W
7.  Grzyb, Andrzej         1800    6    16:W  2:D  4:D 10:W  9:L  6:W  3:W  1:L 12:W
8.  Gorzkowski, Mirosław   1600    4    17:L  3:L 15:W 16:W 13:L  5:L   :W 19:L 18:W
9.  Czajkowski, Alan       1600    7.5  18:W  4:W  1:L  5:W  7:W  3:W 10:W  6:W  2:D
10. Wojtkowski, Bartosz    1400    5.5   1:L 15:W 18:W  7:L 11:W 13:W  9:L  2:D 17:W
11. Jakubowski, Paweł      1400    5     2:L 14:L 12:D 19:W 10:L   :W 18:W  5:W  1:D
12. Zyskowski, Jakub       1400    4     3:D 17:L 11:D 18:W  6:L 19:W 13:W  4:L  7:L
13. Szczech, Tomasz        1200    4.5   4:L 16:W 19:W  2:L  8:W 10:L 12:L 15:D   :W
14. Kaźmierczak, Krzysztof 1200    4.5   5:L 11:W  6:L  4:L   :W 18:D 16:W  3:L 15:W
15. Szok, Bogusław         1200    2.5   6:L 10:L  8:L   :W 18:L 16:W 19:L 13:D 14:L
16. Różewicz, Maciej       1000    1.5   7:L 13:L   :W  8:L 19:L 15:L 14:L 18:D  5:L
17. Wiechowski, Łukasz     1000    4     8:W 12:W  5:W  1:L  4:L  2:L  6:L   :W 10:L
18. Olech, Mateusz         1000    3     9:L   :W 10:L 12:L 15:W 14:D 11:L 16:D  8:L
19. Rusiniak, Adam         1000    4      :W  5:L 13:L 11:L 16:W 12:L 15:W  8:W  6:L
Ranking PZSzach
Nr  Zawodnik               Ro PZSz Klub                          Pkt   Rśr Rosiąg
1.  Baturo, Tomasz         1960    TRZYDZIESTKA OLSZTYN         8.5/9 1636   1956
2.  Bogatko, Bartosz       1800    MLKS CZARNI OLECKO           5.0/9 1576   1616
3.  Plichta, Adam          1800    MRĄGOWIA MRĄGOWO             5.5/9 1676   1756
4.  Ingielewicz, Konrad    1800    ZACISZE WYDMINY              5.5/9 1556   1636
5.  Cichanowicz, Piotr     1800    MLKS CZARNI OLECKO           4.5/9 1420   1420
6.  Opaliński, Patryk      1800    LUKS GOK SAMBOROWO           5.0/9 1476   1516
7.  Grzyb, Andrzej         1800    MLKS CZARNI OLECKO           6.0/9 1636   1756
8.  Gorzkowski, Mirosław   1600    ZAKRZEWO-START ELBLĄG        3.0/8 1289   1200
9.  Czajkowski, Alan       1600    BUDOWLANI BARTOSZYCE         7.5/9 1676   1916
10. Wojtkowski, Bartosz    1400    PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN      5.5/9 1436   1516
11. Jakubowski, Paweł      1400    UKS DEBIUT LUBAWA            4.0/8 1440   1440
12. Zyskowski, Jakub       1400    UKSz BIAŁA PISKA             4.0/9 1420   1380
13. Szczech, Tomasz        1200    UKSz BIAŁA PISKA             3.5/8 1378   1333
14. Kaźmierczak, Krzysztof 1200    MDKiS MORĄG                  3.5/8 1444   1400
15. Szok, Bogusław         1200    GIM 3 OLSZTYN                1.5/8 1267   1044
16. Różewicz, Maciej       1000    GIM 8 OLSZTYN                0.5/8 1311   1000
17. Wiechowski, Łukasz     1000    HETMAN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 3.0/8 1618   1529
18. Olech, Mateusz         1000    UKSz BIAŁA PISKA             2.0/8 1311   1133
19. Rusiniak, Adam         1000    LUKS GOK SAMBOROWO           3.0/8 1378   1289

góra