Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Juniorów 2005
Olsztyn 27-30.06.2005
chłopcy i dziewczęta do 17 lat

Wyniki - dziewczęta do 17 lat
Dziewczęta partie pomiędzy sobą zremisowały. O tytule roztrzygnął wynik z całego turnieju.

1. Natalia Czajkowska BUDOWLANI BARTOSZYCE 4.5pkt
2. Natalia Oszmian LUKS GOK SAMBOROWO 4.0pkt.
Wyniki - chłopcy do 17 lat
Mc Zawodnik             Ro PZSz Klub                  Pkt Berg. Wygr.
1  Nowosielski, Piotr   1826    ZAKRZEWO-START ELBLĄG 4.5  8.75     4
2  Narel, Daniel        1600    MRĄGOWIA MRĄGOWO      3.5  6.00     3
3  Opaliński, Sebastian 2000    LUKS GOK SAMBOROWO    3.5  5.75     3
4  Marzec, Grzegorz     1600    BUDOWLANI BARTOSZYCE  2    2.50     1
5  Kaźmierczak, Konrad  1600    MDKiS MORĄG           1.5  1.00     1
6  Wiśniewski, Zbigniew 1000    UKSz BIAŁA PISKA      0    0.00     0

Nr Zawodnik             Ro PZSz Suma 1 2 3 6 7 8
1. Narel, Daniel        1600    3.5  * W D W W L
2. Opaliński, Sebastian 2000    3.5  L * W W W D
3. Marzec, Grzegorz     1600    2    D L * W D L
6. Wiśniewski, Zbigniew 1000    0    L L L * L L
7. Kaźmierczak, Konrad  1600    1.5  L L D W * L
8. Nowosielski, Piotr   1826    4.5  W D W W W *
Wyniki łączne
Nr Zawodnik             Feder Ro PZSz Suma 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Narel, Daniel        C-17  1600    3.5  * W D L L W W L
2. Opaliński, Sebastian C-17  2000    5    L * W W D W W D
3. Marzec, Grzegorz     C-17  1600    3    D L * D D W D L
4. Czajkowska, Natalia  D-17  1600    4.5  W L D * D W W D
5. Oszmian, Natalia     D-17  1800    4    W D D D * W D L
6. Wiśniewski, Zbigniew C-17  1000    0    L L L L L * L L
7. Kaźmierczak, Konrad  C-17  1600    2    L L D L D W * L
8. Nowosielski, Piotr   C-17  1826    6    W D W D W W W *
Ranking PZSzach
Nr Zawodnik             Ro PZSz Klub                   Pkt   Rśr Rosiąg
1. Narel, Daniel        1600    MRĄGOWIA MRĄGOWO      3.5/7 1628   1628
2. Opaliński, Sebastian 2000    LUKS GOK SAMBOROWO    5.0/7 1628   1778
3. Marzec, Grzegorz     1600    BUDOWLANI BARTOSZYCE  3.0/7 1628   1578
4. Czajkowska, Natalia  1600    BUDOWLANI BARTOSZYCE  4.5/7 1628   1728
5. Oszmian, Natalia     1800    LUKS GOK SAMBOROWO    4.0/7 1628   1678
6. Wiśniewski, Zbigniew 1000    UKSz BIAŁA PISKA      0.0/7 1628   1278
7. Kaźmierczak, Konrad  1600    MDKiS MORĄG           2.0/7 1628   1478
8. Nowosielski, Piotr   1826    ZAKRZEWO-START ELBLĄG 6.0/7 1628   1878

góra