Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Mistrzostwa Województwa Juniorów 2005
Olsztyn 27-30.06.2005
dziewczęta do 13 i 15 lat

Wyniki - dziewczęta do 13 lat
Mc Zawodnik           Ro PZSz Klub               Pkt Berg. Wygr.
1  Kulesza, Magdalena 1400    LUKS GOK SAMBOROWO 3    3.00     3
2  Gryglas, Marta     1600    MLKS CZARNI OLECKO 2    1.00     2
3  Grzyb, Joanna      1600    MLKS CZARNI OLECKO 1    0.00     1
4  Pałdyna, Natalia   1400    ZACISZE WYDMINY    0    0.00     0

Nr Zawodnik           Ro PZSz Suma 2 3 4 5
2. Gryglas, Marta     1600    2    * W W L
3. Grzyb, Joanna      1600    1    L * W L
4. Pałdyna, Natalia   1400    0    L L * L
5. Kulesza, Magdalena 1400    3    W W W *
Wyniki - dziewczęta 15 lat
O tytule zadecydował wynik z całego turnieju.
Mc Zawodnik          Ro PZSz Klub                      Pkt Berg. Wygr.
1  Tarach, Dorota    1600    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA 1.5  0.75     1
2  Malczyk, Barbara  1600    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN    1.5  0.75     1
3  Abendrot, Martyna 1400    LUKS GOK SAMBOROWO        0    0.00     0

Nr Zawodnik          Ro PZSz Suma 1 6 7
1. Abendrot, Martyna 1400    0    * L L
6. Malczyk, Barbara  1600    1.5  W * D
7. Tarach, Dorota    1600    1.5  W D *

Wyniki łaczne
Nr Zawodnik           Feder Ro PZSz Suma 1 2 3 4 5 6 7
1. Abendrot, Martyna  D-15  1400    4    * W W W W L L
2. Gryglas, Marta     D-13  1600    2    L * W W L L L
3. Grzyb, Joanna      D-13  1600    1    L L * W L L L
4. Pałdyna, Natalia   D-13  1400    1    L L L * L W L
5. Kulesza, Magdalena D-13  1400    3    L W W W * L L
6. Malczyk, Barbara   D-15  1600    4.5  W W W L W * D
7. Tarach, Dorota     D-15  1600    5.5  W W W W W D *
Ranking PZSzach
Nr Zawodnik           Ro PZSz Klub                       Pkt   Rśr Rosiąg
1. Abendrot, Martyna  1400    LUKS GOK SAMBOROWO        4.0/6 1514   1629
2. Gryglas, Marta     1600    MLKS CZARNI OLECKO        2.0/6 1514   1400
3. Grzyb, Joanna      1600    MLKS CZARNI OLECKO        1.0/6 1514   1286
4. Pałdyna, Natalia   1400    ZACISZE WYDMINY           1.0/6 1514   1286
5. Kulesza, Magdalena 1400    LUKS GOK SAMBOROWO        3.0/6 1514   1514
6. Malczyk, Barbara   1600    HETMAN-PIONIER KĘTRZYN    4.5/6 1514   1686
7. Tarach, Dorota     1600    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA 5.5/6 1514   1800

góra