Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Otwarty Turniej Błyskawiczny
Olsztyn 29.06.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

wyniki
Mc Zawodnik                grupa Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.
1  Malczyk, Radosław             2171    7.5     40.5  52.5 42.50
2  Budrewicz, Krzysztof    j     2161    7       40.5  53.0 40.00
3  Malczyk, Jakub          j     2020    6.5     41.0  52.5 36.00
4  Malczyk, Rafał                2077    6.5     40.0  52.0 35.50
5  Czartoryski, Paweł            2009    6       41.5  53.0 32.00
6  Kotermańska, Anna             1913    6       38.5  50.5 30.00
7  Borawski, Ryszard             2000    5.5     37.5  46.5 22.50
8  Czajkowska, Natalia     j     1601    5.5     35.0  43.5 24.00
9  Rękawek, Lech                 1800    5.5     30.5  37.5 21.25
10 Nowosielski, Piotr      j     1826    5       38.5  48.0 23.50
11 Hennig, Tadeusz               2055    5       38.0  49.5 23.00
12 Andrearczyk, Paweł      j     1801    5       36.5  46.5 22.00
13 Ingielewicz, Konrad     j     1800    5       34.5  45.0 22.50
14 Czajkowski, Alan        m     1600    5       34.0  43.5 20.25
15 Wiechowski, Łukasz      j     1000    5       33.5  43.0 22.00
16 Falicki, Dariusz              1600    5       30.0  39.0 15.50
17 Pałdyna, Leszek               1400    5       28.5  37.5 16.50
18 Tarach, Dorota          j     1602    4.5     35.0  44.0 18.00
19 Zajączkowski, Jan             2113    4.5     34.5  43.5 19.75
20 Plichta, Adam           m     1800    4.5     28.5  36.0 14.75
21 Kotewicz, Mariusz       m     1200    4.5     27.5  36.0 14.25
22 Wojtkowski, Bartosz           1400    4       32.5  41.5 15.00
23 Koter, Marek                  1000    4       31.5  38.5 14.75
24 Pietrusiewicz, Kamil    m     1400    4       28.5  35.5 11.00
25 Zyskowski, Jakub        j     1400    4       26.5  34.5 11.00
26 Kaźmierczak, Krzysztof  m     1200    4       22.5  29.0  8.00
27 Woźniak, Jakub          m     1000    3       27.0  33.5  6.50
28 Szczech, Tomasz         j     1200    3       26.5  33.0  2.50
29 Gryglas, Kamil          m     1400    3       22.0  28.0  5.50
30 Olech, Mateusz          m     1200    2.5     27.5  35.5  4.25
31 Wiśniewski, Zbigniew    j     1000    2.5     26.5  33.5  6.25
32 Gryglas, Marta          m     1601    2.5     24.5  32.5  4.00
33 Bielski, Paweł          j     1200    2.5     22.0  29.0  7.00
34 Szczerbowski, Krzysztof m     1200    0       15.0  23.0  0.00
wyniki i kojarzenia
Nr  Zawodnik                Feder Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Malczyk, Radosław             2171    18:W 10:W  6:D  2:D  8:W  7:W 11:W  4:D  5:W
2.  Budrewicz, Krzysztof    j     2161    19:W  9:W  5:W  1:D  7:W  6:D  4:D  8:W 10:D
3.  Zajączkowski, Jan             2113    20:W 12:D  8:L 18:L 33:W 14:W 32:D 11:D 16:L
4.  Malczyk, Rafał                2077    21:W 11:W  7:L 15:W  6:D 16:W  2:D  1:D  9:W
5.  Hennig, Tadeusz               2055    22:W 14:W  2:L  6:L 21:W 10:L 12:W 32:W  1:L
6.  Malczyk, Jakub          j     2020    23:W 13:W  1:D  5:W  4:D  2:D 10:W  7:W  8:L
7.  Czartoryski, Paweł            2009    24:W 16:W  4:W  8:W  2:L  1:L  9:W  6:L 11:W
8.  Kotermańska, Anna             1913    25:W 15:W  3:W  7:L  1:L 13:W 19:W  2:L  6:W
9.  Nowosielski, Piotr      j     1826    26:W  2:L 12:W 14:W 10:W 11:L  7:L 16:W  4:L
10. Borawski, Ryszard             2000    27:W  1:L 19:W 33:W  9:L  5:W  6:L 23:W  2:D
11. Andrearczyk, Paweł      j     1801    28:W  4:L 21:W 16:D 32:W  9:W  1:L  3:D  7:L
12. Rękawek, Lech                 1800    29:W  3:D  9:L 17:W 13:L 25:W  5:L 33:W 15:W
13. Ingielewicz, Konrad     j     1800    30:W  6:L 22:W 32:D 12:W  8:L 16:L 14:W 19:D
14. Plichta, Adam           m     1800    31:W  5:L 23:W  9:L 25:D  3:L 28:W 13:L 26:W
15. Tarach, Dorota          j     1602    32:W  8:L 34:W  4:L 16:L 30:W 18:W 19:D 12:L
16. Czajkowska, Natalia     j     1601    33:W  7:L 29:W 11:D 15:W  4:L 13:W  9:L  3:W
17. Gryglas, Marta          m     1601    34:L 26:W 32:L 12:L 30:L 28:L 24:L   :W 20:D
18. Falicki, Dariusz              1600     1:L 27:W 33:L  3:W 23:W 19:L 15:L 31:W 22:W
19. Czajkowski, Alan        m     1600     2:L 34:W 10:L 24:W 22:W 18:W  8:L 15:D 13:D
20. Gryglas, Kamil          m     1400     3:L 29:L 27:W 25:L 31:W 32:L 26:D 22:L 17:D
21. Pałdyna, Leszek               1400     4:L 28:W 11:L 31:W  5:L 33:L 34:W 24:W 23:W
22. Pietrusiewicz, Kamil    m     1400     5:L 31:W 13:L 29:W 19:L 34:W 33:L 20:W 18:L
23. Wojtkowski, Bartosz           1400     6:L 30:W 14:L 34:W 18:L 24:W 25:W 10:L 21:L
24. Zyskowski, Jakub        j     1400     7:L 33:L 28:W 19:L 29:W 23:L 17:W 21:L 31:W
25. Kotewicz, Mariusz       m     1200     8:L 32:L 30:W 20:W 14:D 12:L 23:L 26:W 34:W
26. Bielski, Paweł          j     1200     9:L 17:L 31:L 28:W 34:L 29:W 20:D 25:L 14:L
27. Szczerbowski, Krzysztof m     1200    10:L 18:L 20:L 30:L 28:L 31:L   :    :    : 
28. Szczech, Tomasz         j     1200    11:L 21:L 24:L 26:L 27:W 17:W 14:L 30:L   :W
29. Olech, Mateusz          m     1200    12:L 20:W 16:L 22:L 24:L 26:L   :W 34:D 30:L
30. Kaźmierczak, Krzysztof  m     1200    13:L 23:L 25:L 27:W 17:W 15:L 31:L 28:W 29:W
31. Woźniak, Jakub          m     1000    14:L 22:L 26:W 21:L 20:L 27:W 30:W 18:L 24:L
32. Koter, Marek                  1000    15:L 25:W 17:W 13:D 11:L 20:W  3:D  5:L 33:L
33. Wiechowski, Łukasz      j     1000    16:L 24:W 18:W 10:L  3:L 21:W 22:W 12:L 32:W
34. Wiśniewski, Zbigniew    j     1000    17:W 19:L 15:L 23:L 26:W 22:L 21:L 29:D 25:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra