Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II Turniej Szachowy o Puchar "Kętrzyńskiego Lata" 2005 r.
Kętrzyn 17.07.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników

Mc Zawodnik                      Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub/Miasto          Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.
1  Mista, Aleksander (1)               2474    2474    Ostroda       7.5     42.0  52.5   38.0
2  Heberla, Bartlomiej (2)             2447    2447    Grodzisk Maz. 7.5     40.5  52.0   39.5
3  Gorin, Leonid (3)                   2443    2443    Kaliningrad   6.5     41.5  53.5   35.5
4  Lukinow, Petr (7)                   2323    2323    Kaliningrad   6.5     41.5  52.5   33.5
5  Kaganiskiy, Gleb (6)                2345    2345    Israel        6       40.0  51.5   35.0
6  Chamicki, Siergiej (8)              2320    2320    Mińsk         6       38.5  50.0   32.5
7  Gowaszeliszwili, Gennadij (4)       2389    2389    Kalinigrad    6       36.5  48.0   31.0
8  Gula, Andrzej (18)                  2030    2030    Szczytno      6       34.5  44.5   29.0
9  Szkapienko, Pawel (5)               2359    2359    Kaliningrad   5.5     40.5  51.0   33.0
10 Krestianowa, Tatiana (11)           2215    2215    Kaliningrad   5.5     37.5  48.0   31.0
11 Budrewicz, Krzysztof (15)     jun   2161    2161    Ketrzyn       5.5     37.0  47.0   30.5
12 Poliszczuk, Oleg (9)                2244    2244    Lwów          5.5     36.5  48.0   29.5
13 Krzewski, Dariusz (12)              2195    2195    Olsztyn       5.5     35.5  46.5   27.0
14 Kaczmarek, Arkadiusz (38)                   1800    Ketrzyn       5.5     35.0  44.5   26.0
15 Warkowski, Arkadiusz (36)                   1800    Ketrzyn       5.5     30.0  35.5   22.0
16 Czerepow, Aleksiej (10)             2222    2222    Mińsk         5       36.5  46.5   29.0
17 Gosiewski, Piotr (23)                       2200    Mragowo       5       34.0  40.0   28.0
18 Malczyk, Jakub (19)           jun   2016    2016    Ketrzyn       5       33.5  42.0   24.0
19 Malczyk, Radoslaw (16)              2124    2124    Ketrzyn       5       32.5  42.0   24.0
20 Jadanowska, Beata (21)        jun   1834    1834    Ostroda       5       30.5  39.5   23.0
21 Kuzin, Edward (14)            old   2168    2168    Kaliningrad   4.5     38.5  49.0   28.0
22 Jozwik, Rafal (13)                  2188    2188    Olsztyn       4.5     34.0  45.5   26.5
23 Wieliczko, Marek (27)                       2000    Korsze        4.5     33.5  43.0   22.0
24 Jadanowski, Lukasz (17)       jun   2033    2033    Ostroda       4.5     33.0  41.0   24.0
25 Plichta, Adam (22)            jun   1801    1801    Mrągowo       4.5     30.0  36.5   21.5
26 Daniszkowicz, Bohdan (20)     old   1842    1842    Paslek        4       32.5  42.0   23.5
27 Plichta, Grzegorz (39)                      1800    Mrągowo       4       30.5  39.5   21.0
28 Stempka, Jerzy (24)           old           2000    Olsztyn       4       30.0  41.0   18.5
29 Czajkowska, Natalia (43)      jun           1600    Bartoszyce    4       29.5  38.0   19.0
30 Kazmierczak, Grzegorz (33)                  1800    Morag         4       29.0  37.0   18.0
31 Czajkowski, Alan (37)         jun           1800    Bartoszyce    4       28.5  36.5   19.5
32 Jadanowski, Pawel (32)        mlo           1800    Ostroda       4       28.0  35.0   17.0
33 Kiljanczyk, Pawel (28)                      2000    Ketrzyn       4       27.0  35.5   15.5
34 Augustynowicz, Tadeusz (31)                 1800    Ketrzyn       4       24.5  31.0   15.0
35 Piwnicki, Antoni (35)         old           1800    Ketrzyn       4       24.5  29.5   16.0
36 Badowski, Jozef (29)                        2000    Korsze        4       21.0  27.0   15.0
37 Ekstowicz, Tadeusz (41)                     1800    Ketrzyn       3.5     27.5  34.5   15.5
38 Kazimierczak, Roman (30)                    1801    Morag         3.5     27.0  35.5   16.5
39 Mroczkowska, Danuta (44)                    1400    Gizycko       3.5     22.0  27.0   12.0
40 Onufrijuk, Benedykt (25)                    2000    Bartoszyce    3       28.5  37.0   16.0
41 Matuszewicz, Ryszard (34)     old           1800    Ketrzyn       3       26.5  31.5   14.0
42 Roman, Marek (26)             old           2000    Gizycko       3       26.0  35.5   13.0
43 Banas, Jozef (42)             sen           1600    Gizycko       2.5     27.0  32.0   10.0
44 Grajner, Jan (40)             old           1800    Ketrzyn       2       23.5  28.0   11.0
45 Krupski, Orest (46)           mlo           1000    Ketrzyn       1       25.0  29.5    6.0
46 Krupska, Natalia (45)         jun           1000    Ketrzyn       0       24.0  30.5    0.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                  Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Mista, Aleksander         2474    26:W 12:W  7:W  3:D  4:W  2:L  8:W  6:W  5:W
2.  Heberla, Bartlomiej       2447    24:W 13:W  8:W  6:D  5:W  1:W  3:D  7:D  9:W
3.  Gorin, Leonid             2443    27:W 14:W 11:W  1:D  6:D  7:D  2:D 15:W  8:D
4.  Gowaszeliszwili, Gennadij 2389    28:W 15:W  9:D 10:W  1:L 14:L 18:D 19:W 23:W
5.  Szkapienko, Pawel         2359    25:W 16:W 10:D  9:W  2:L 15:W  7:D 11:D  1:L
6.  Kaganiskiy, Gleb          2345    29:W 17:W 23:W  2:D  3:D  8:D 14:W  1:L 18:D
7.  Lukinow, Petr             2323    30:W 18:W  1:L 16:W 12:W  3:D  5:D  2:D 11:W
8.  Chamicki, Siergiej        2320    37:W 19:W  2:L 17:W 13:W  6:D  1:L 14:W  3:D
9.  Poliszczuk, Oleg          2244    33:W 21:W  4:D  5:L 14:L 27:W 12:W 38:W  2:L
10. Czerepow, Aleksiej        2222    32:W 22:W  5:D  4:L 38:W 11:L 20:W 18:L 15:D
11. Krestianowa, Tatiana      2215    31:W 20:W  3:L 18:W 15:L 10:W 23:W  5:D  7:L
12. Krzewski, Dariusz         2195    36:W  1:L 22:W 19:W  7:L 20:D  9:L 41:W 27:W
13. Jozwik, Rafal             2188    35:W  2:L 24:W 20:W  8:L 21:W 15:L 23:L 22:D
14. Kuzin, Edward             2168    39:W  3:L 29:W 38:D  9:W  4:W  6:L  8:L 36:L
15. Budrewicz, Krzysztof      2161    38:W  4:L 30:W 23:W 11:W  5:L 13:W  3:L 10:D
16. Malczyk, Radoslaw         2124    34:W  5:L 37:W  7:L 22:W 23:L 38:L 32:W 39:W
17. Jadanowski, Lukasz        2033    40:W  6:L 33:W  8:L 23:L 30:W 22:W 27:D 38:L
18. Gula, Andrzej             2030    41:W  7:L 32:W 11:L 24:W 39:W  4:D 10:W  6:D
19. Malczyk, Jakub            2016    42:W  8:L 36:W 12:L 27:L 31:W 39:W  4:L 43:W
20. Daniszkowicz, Bohdan      1842    43:W 11:L 39:W 13:L 37:W 12:D 10:L 36:L 24:D
21. Jadanowska, Beata         1834    44:W  9:L 38:L 43:W 35:W 13:L 27:L 33:W 37:W
22. Plichta, Adam             1801    46:W 10:L 12:L 31:W 16:L 32:W 17:L 34:W 13:D
23. Gosiewski, Piotr          2200    45:W 26:W  6:L 15:L 17:W 16:W 11:L 13:W  4:L
24. Stempka, Jerzy            2000     2:L 35:W 13:L 33:W 18:L 37:D 41:L 44:W 20:D
25. Onufrijuk, Benedykt       2000     5:L 34:D 43:D 36:D 26:D 33:L 31:W 39:L 35:L
26. Roman, Marek              2000     1:L 23:L 41:D 34:D 25:D 28:D 32:L 40:W 44:L
27. Wieliczko, Marek          2000     3:L 39:L 34:W 32:W 19:W  9:L 21:W 17:D 12:L
28. Kiljanczyk, Pawel         2000     4:L 38:L 42:D 41:W 39:L 26:D 35:W 37:L 34:W
29. Badowski, Jozef           2000     6:L 40:W 14:L 35:L 32:L 42:W 34:L 46:W 45:W
30. Kazimierczak, Roman       1801     7:L 41:W 15:L 39:L 34:W 17:L 40:W 43:L 42:D
31. Augustynowicz, Tadeusz    1800    11:L 43:L 44:W 22:L 40:W 19:L 25:L 42:W 46:W
32. Jadanowski, Pawel         1800    10:L 46:W 18:L 27:L 29:W 22:L 26:W 16:L 40:W
33. Kazmierczak, Grzegorz     1800     9:L 44:W 17:L 24:L 42:W 25:W 36:L 21:L 41:W
34. Matuszewicz, Ryszard      1800    16:L 25:D 27:L 26:D 30:L 45:W 29:W 22:L 28:L
35. Piwnicki, Antoni          1800    13:L 24:L 46:W 29:W 21:L 43:L 28:L 45:W 25:W
36. Warkowski, Arkadiusz      1800    12:L 45:W 19:L 25:D 43:W 38:L 33:W 20:W 14:W
37. Czajkowski, Alan          1800     8:L 42:W 16:L 40:W 20:L 24:D 43:D 28:W 21:L
38. Kaczmarek, Arkadiusz      1800    15:L 28:W 21:W 14:D 10:L 36:W 16:W  9:L 17:W
39. Plichta, Grzegorz         1800    14:L 27:W 20:L 30:W 28:W 18:L 19:L 25:W 16:L
40. Grajner, Jan              1800    17:L 29:L 45:W 37:L 31:L 46:W 30:L 26:L 32:L
41. Ekstowicz, Tadeusz        1800    18:L 30:L 26:D 28:L 46:W 44:W 24:W 12:L 33:L
42. Banas, Jozef              1600    19:L 37:L 28:D 44:D 33:L 29:L 45:W 31:L 30:D
43. Czajkowska, Natalia       1600    20:L 31:W 25:D 21:L 36:L 35:W 37:D 30:W 19:L
44. Mroczkowska, Danuta       1400    21:L 33:L 31:L 42:D 45:W 41:L 46:W 24:L 26:W
45. Krupska, Natalia          1000    23:L 36:L 40:L 46:L 44:L 34:L 42:L 35:L 29:L
46. Krupski, Orest            1000    22:L 32:L 35:L 45:W 41:L 40:L 44:L 29:L 31:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra