Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VI Turniej Szachowy
o Puchar Przewodniczącego
Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego

Mrągowo 17.07.2005

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Ro PZSz Klub/Miasto          Pkt Śr-Buch. Buch.
1  Heberla, Bartłomiej (2)      2447    Polfa Minsk Maz.     8.5     40.5  51.5
2  Budrewicz, Krzysztof (17)    2161    H-P Kętrzyn          7       39.0  49.5
3  Miśta, Aleksander (1)        2474    Ostródzianka Ostróda 6.5     43.0  56.5
4  Khamitsky, Sergey (8)        2320    Białoruś/Mińsk       6.5     39.5  51.5
5  Gorin, Leonid (3)            2443    Rosja/Kaliningrad    6.5     39.0  50.0
6  Cherepov, Aleksey (10)       2222    Białoruś/Mińsk       6.5     37.5  47.0
7  Lukinov, Petr (7)            2327    Rosja/Kaliningrad    6       39.5  52.0
8  Jadanowski, Łukasz (20)      2033    Ostródzianka Ostróda 6       38.5  51.0
9  Jóźwik, Rafał (14)           2188    Ostródzianka Ostróda 6       38.5  50.0
10 Govashelishvili, Genadij (4) 2389    Rosja/Kaliningrad    6       37.5  48.0
11 Khagansky, Gleb (6)          2345    Israel               6       35.5  46.5
12 Babaev, Eldeniz (34)         2000    Biskupiec            6       35.0  46.5
13 Malczyk, Jakub (22)          2016    H-P Ketrzyn          6       33.0  41.0
14 Shkapenko, Pavel (5)         2359    Rosja/Kaliningrad    5.5     41.0  51.5
15 Polischuk, Oleg (9)          2244    Ukraina/Lwów         5.5     39.5  52.0
16 Kuzin, Eduardt (16)          2168    Rosja/Kaliningrad    5.5     36.0  45.5
17 Kaczmarek, Arkadiusz (40)    1800    Kętrzyn              5.5     34.0  44.5
18 Gula, Andrzej (21)           2030    Odrodzenie Szczytno  5.5     33.0  42.5
19 Plesiuk, Andrzej (15)        2184    Ełk                  5       37.0  47.5
20 Krzewski, Dariusz (12)       2195    Warmia Olsztyn       5       36.5  47.0
21 Krestianova, Tatiana (11)    2215    Rosja/Kaliningrad    5       36.0  46.0
22 Gosiewski, Piotr (18)        2143    Mrągowo              5       34.5  44.0
23 Czajkowski, Alan (39)        1800    Bartoszyce           5       33.5  41.5
24 Krzywina, Tomasz (19)        2050    Mrągowo              5       33.0  44.5
25 Tertel, Krzysztof (33)       2000    Pisz                 5       32.0  42.0
26 Plichta, Grzegorz (42)       1800    Mrągowo              5       30.0  40.0
27 Lesiński, Zdzisław (24)      1957    Mrągowo              5       30.0  38.5
28 Jadanowska, Beata (26)       1834    Ostróda              5       29.5  38.5
29 Plesiuk, Jan (28)            2200    Ełk                  4.5     38.0  45.0
30 Kaźmierczak, Rafał (13)      2191    Czarni Olecko        4.5     34.0  46.5
31 Onufrijuk, Benedykt (32)     2000    Bartoszyce           4.5     31.5  40.5
32 Daniszkowicz, Bohdan (25)    1842    Pasłek               4.5     31.0  41.0
33 Marzec, Grzegorz (55)        1600    Bartoszyce           4.5     30.5  40.0
34 Marzec, Krzysztof (30)       2000    Bartoszyce           4.5     30.0  38.5
35 Plichta, Adam (27)           1807    Mrągowo              4.5     30.0  36.5
36 Puczyłowski, Marcin (23)     1971    30 Olsztyn           4       36.0  46.0
37 Stolarczyk, Damian (35)      2000    Mrągowo              4       33.5  43.0
38 Kazimierczak, Roman (36)     1801    Morąg                4       31.0  40.0
39 Dunikowski, Piotr (38)       1800                         4       30.5  39.5
40 Roman, Marek (29)            2000    Gizycko              4       30.0  39.0
41 Rusiniak, Ryszard (62)       1000                         4       30.0  38.5
42 Narel, Daniel (52)           1600                         4       30.0  38.0
43 Kaźmierczak, Grzegorz (45)   1800    Morąg                4       28.5  35.5
44 Zakrzewski, Andrzej (44)     1800    Nidzica              4       28.0  33.0
45 Stempka, Jerzy (31)          2000    Olsztyn              4       27.0  35.5
46 Konstańczuk, Jarosław (49)   1800                         4       27.0  34.0
47 Czajkowska, Natalia (50)     1601    Bartoszyce           4       25.0  31.5
48 Ekstowicz, Tadeusz (41)      1800    Ketrzyn              4       24.0  30.5
49 Banaś, Józef (56)            1600    Giżycko              3.5     31.0  40.5
50 Mroczkowska, Danuta (57)     1401    Giżycko              3.5     30.0  38.5
51 Jadanowski, Paweł (37)       1800    Ostróda              3.5     27.5  35.0
52 Augustynowicz, Tadeusz (43)  1800    Węgorzewo            3.5     26.5  33.0
53 Szmidt, Ekhard (47)          1800                         3.5     26.0  33.0
54 Góralski, Łukasz (48)        1800                         3       35.0  44.5
55 Sobieraj, Dawid (64)         1000                         3       25.5  30.0
56 Pierzchalski, Marcin (61)    1000                         3       25.0  32.0
57 Stolarczyk, Jan (51)         1600    Mrągowo              3       23.5  29.0
58 Matuszewicz, Ryszard (46)    1800    Kętrzyn              3       22.5  29.5
59 Trochimiuk, Grzegorz (63)    1000                         3       21.5  26.5
60 Yrdan, Rafał (53)            1600    Nidzica              3       20.5  26.0
61 Rosiński, Dariusz (54)       1600                         2       25.5  31.5
62 Kołodziejska, Bożena (58)    1401    Nidzica              2       25.0  30.0
63 Rusiniak, Adam (60)          1200                         1       23.5  28.0
64 Ziemniewicz, Adrian (59)     1200                         0       21.0  26.5

Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  
1.  Miśta, Aleksander        2474    33:W 17:W 10:W 12:W  2:L  7:W  3:D  5:D  8:D
2.  Heberla, Bartłomiej      2447    34:W 19:W 13:W 14:W  1:W 20:W  9:W  8:D  7:W
3.  Gorin, Leonid            2443    35:W 18:W 12:L 17:W 11:D 14:W  1:D  9:D 16:W
4.  Govashelishvili, Genadij 2389    36:W 21:D 28:D 18:W 12:W 10:D  5:D 16:D 14:D
5.  Shkapenko, Pavel         2359    37:W 20:D  8:D 22:D 16:W 28:W  4:D  1:D 17:L
6.  Khagansky, Gleb          2345    38:W 23:W 15:W 16:W 20:L  9:L 17:L 32:W 19:W
7.  Lukinov, Petr            2327    39:W 22:W 14:L 23:W 13:W  1:L 20:W 18:W  2:L
8.  Khamitsky, Sergey        2320    40:D 56:W  5:D 25:W 14:D 11:W 10:W  2:D  1:D
9.  Polischuk, Oleg          2244    41:W 26:W 16:L 24:W 15:W  6:W  2:L  3:D 10:L
10. Cherepov, Aleksey        2222    42:W 25:W  1:L 27:W 48:W  4:D  8:L 21:W  9:W
11. Krestianova, Tatiana     2215    43:W 28:L 33:W 30:W  3:D  8:L 40:D 62:W 20:L
12. Krzewski, Dariusz        2195    44:W 27:W  3:W  1:L  4:L 23:W 16:L 14:L 35:W
13. Kaźmierczak, Rafał       2191    45:W 30:W  2:L 31:W  7:L 35:W 18:L 33:L 42:D
14. Jóźwik, Rafał            2188    46:W 29:W  7:W  2:L  8:D  3:L 28:W 12:W  4:D
15. Plesiuk, Andrzej         2184    47:W 32:W  6:L 39:W  9:L 42:W 19:W 17:L 22:L
16. Kuzin, Eduardt           2168    48:W 31:W  9:W  6:L  5:L 62:W 12:W  4:D  3:L
17. Budrewicz, Krzysztof     2161    49:W  1:L 34:W  3:L 40:W 26:W  6:W 15:W  5:W
18. Gosiewski, Piotr         2143    50:W  3:L 35:W  4:L 32:W 48:W 13:W  7:L 34:-
19. Krzywina, Tomasz         2050    51:W  2:L 39:L 45:W 33:W 38:W 15:L 35:W  6:L
20. Jadanowski, Łukasz       2033    52:W  5:D 21:W 28:W  6:W  2:L  7:L 22:D 11:W
21. Gula, Andrzej            2030    53:W  4:D 20:L 48:L 57:W 55:W 39:W 10:L 33:W
22. Malczyk, Jakub           2016    54:W  7:L 36:W  5:D 28:L 52:W 23:W 20:D 15:W
23. Puczyłowski, Marcin      1971    55:W  6:L 41:W  7:L 34:W 12:L 22:L 38:W 39:L
24. Lesiński, Zdzisław       1957    56:L 40:W 44:W  9:L 35:L 34:L 57:W 48:W 36:W
25. Daniszkowicz, Bohdan     1842    57:W 10:L 43:W  8:L 38:L 41:W 33:L 55:D 37:W
26. Jadanowska, Beata        1834    58:W  9:L 48:L 44:W 36:W 17:L 34:L 56:W 62:W
27. Plichta, Adam            1807    59:W 12:L 45:W 10:L 39:L 47:W 35:L 41:W 55:D
28. Plesiuk, Jan             2200    60:W 11:W  4:D 20:L 22:W  5:L 14:L 29:W 40:L
29. Roman, Marek             2000    61:W 14:L 55:D 56:D 43:D 39:D 42:D 28:L 45:D
30. Marzec, Krzysztof        2000    62:W 13:L 64:W 11:L 42:L 36:W 48:W 34:L 32:D
31. Stempka, Jerzy           2000    63:W 16:L 61:W 13:L 62:L 45:D 55:L 46:W 50:D
32. Onufrijuk, Benedykt      2000    64:W 15:L 56:D 42:D 18:L 49:W 38:W  6:L 30:D
33. Tertel, Krzysztof        2000     1:L 49:W 11:L 47:W 19:L 56:W 25:W 13:W 21:L
34. Babaev, Eldeniz          2000     2:L 51:W 17:L 49:W 23:L 24:W 26:W 30:W 18:+
35. Stolarczyk, Damian       2000     3:L 50:W 18:L 51:W 24:W 13:L 27:W 19:L 12:L
36. Kazimierczak, Roman      1801     4:L 53:W 22:L 61:W 26:L 30:L 49:W 47:W 24:L
37. Jadanowski, Paweł        1800     5:L 52:D 42:L 46:D 50:D 54:D 51:W 44:D 25:L
38. Dunikowski, Piotr        1800     6:L 55:L 52:W 50:W 25:W 19:L 32:L 23:L 63:W
39. Czajkowski, Alan         1800     7:L 54:W 19:W 15:L 27:W 29:D 21:L 40:D 23:W
40. Kaczmarek, Arkadiusz     1800     8:D 24:L 57:W 55:W 17:L 43:W 11:D 39:D 28:W
41. Ekstowicz, Tadeusz       1800     9:L 58:W 23:L 62:L 60:W 25:L 54:W 27:L 64:W
42. Plichta, Grzegorz        1800    10:L 57:D 37:W 32:D 30:W 15:L 29:D 52:W 13:D
43. Augustynowicz, Tadeusz   1800    11:L 60:W 25:L 64:W 29:D 40:L 62:L 50:L 58:W
44. Zakrzewski, Andrzej      1800    12:L 59:W 24:L 26:L 55:L 61:W 64:W 37:D 52:D
45. Kaźmierczak, Grzegorz    1800    13:L 62:W 27:L 19:L 58:W 31:D 52:L 57:W 29:D
46. Matuszewicz, Ryszard     1800    14:L 61:L 54:D 37:D 51:W 57:L 56:L 31:L 60:W
47. Szmidt, Ekhard           1800    15:L 64:L 58:W 33:L 61:W 27:L 63:W 36:L 56:D
48. Góralski, Łukasz         1800    16:L 63:W 26:W 21:W 10:L 18:L 30:L 24:L 49:L
49. Konstańczuk, Jarosław    1800    17:L 33:L 59:W 34:L 64:W 32:L 36:L 58:W 48:W
50. Czajkowska, Natalia      1601    18:L 35:L 63:W 38:L 37:D 51:L 60:W 43:W 31:D
51. Stolarczyk, Jan          1600    19:L 34:L 60:W 35:L 46:L 50:W 37:L 61:L 59:W
52. Narel, Daniel            1600    20:L 37:D 38:L 54:W 56:W 22:L 45:W 42:L 44:D
53. Yrdan, Rafał             1600    21:L 36:L 62:L 57:L 63:L 59:W 61:L 60:W 54:W
54. Rosiński, Dariusz        1600    22:L 39:L 46:D 52:L 59:W 37:D 41:L 63:L 53:L
55. Marzec, Grzegorz         1600    23:L 38:W 29:D 40:L 44:W 21:L 31:W 25:D 27:D
56. Banaś, Józef             1600    24:W  8:L 32:D 29:D 52:L 33:L 46:W 26:L 47:D
57. Mroczkowska, Danuta      1401    25:L 42:D 40:L 53:W 21:L 46:W 24:L 45:L 61:W
58. Kołodziejska, Bożena     1401    26:L 41:L 47:L 63:W 45:L 64:L 59:W 49:L 43:L
59. Ziemniewicz, Adrian      1200    27:L 44:L 49:L 60:L 54:L 53:L 58:L 64:L 51:L
60. Rusiniak, Adam           1200    28:L 43:L 51:L 59:W 41:L 63:L 50:L 53:L 46:L
61. Pierzchalski, Marcin     1000    29:L 46:W 31:L 36:L 47:L 44:L 53:W 51:W 57:L
62. Rusiniak, Ryszard        1000    30:L 45:L 53:W 41:W 31:W 16:L 43:W 11:L 26:L
63. Trochimiuk, Grzegorz     1000    31:L 48:L 50:L 58:L 53:W 60:W 47:L 54:W 38:L
64. Sobieraj, Dawid          1000    32:L 47:W 30:L 43:L 49:L 58:W 44:L 59:W 41:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra