Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrz Biskupca
Biskupiec 24.07.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.
1  Lukinov, Petr (5)            2327    7       40.0  51.5   37.5
2  Miśta, Aleksander (1)        2474    7       40.0  51.5   35.5
3  Gorin, Leonid (2)            2443    6.5     42.0  52.5   36.0
4  Shkapenko, Pavel (4)         2359    6.5     41.0  52.0   35.5
5  Ivanov, Andrey (7)           2231    6.5     39.5  50.5   34.5
6  Govashelishvili, Genadij (3) 2389    6.5     38.0  49.0   31.5
7  Krestianova, Tatiana (8)     2215    6.5     36.0  46.0   30.0
8  Krzewski, Dariusz (9)        2195    6       39.5  50.0   33.5
9  Malczyk, Jakub (16)          2016    6       39.5  49.5   32.0
10 Kaczmarek, Arkadiusz (35)    1800    6       36.0  45.5   27.5
11 Baturo, Tomasz (17)          1960    6       35.5  46.5   27.0
12 Kuzin, Eduard (12)           2163    6       35.0  45.5   32.0
13 Babaev, Eldeniz (25)         2000    5.5     39.0  49.0   31.5
14 Budrewicz, Krzysztof (13)    2161    5.5     39.0  47.0   32.0
15 Szymczak, Zbigniew (6)       2323    5.5     38.5  49.0   30.5
16 Plesiuk, Andrzej (11)        2181    5.5     38.0  48.5   32.0
17 Perednij, Evgenij (14)       2155    5       38.5  49.0   29.0
18 Jóźwik, Rafał (10)           2188    5       37.0  48.0   29.0
19 Plesiuk, Jan (21)            2200    5       35.5  44.5   25.5
20 Gula, Andrzej (15)           2030    5       35.0  45.0   25.0
21 Plichta, Adam (20)           1807    5       34.0  44.0   24.0
22 Daniszkowicz, Bohdan (19)    1842    5       33.5  42.0   27.0
23 Lesiński, Zdzisław (18)      1957    5       31.5  40.0   26.0
24 Augustynowicz, Tadeusz (34)  1800    5       28.0  36.0   22.0
25 Szulc, Jan (29)              1800    4.5     36.0  44.0   24.5
26 Baran, Dawid (27)            1800    4.5     31.0  39.5   20.5
27 Sobolewski, Alfred (31)      1800    4.5     30.5  40.5   19.5
28 Rokita, Tomasz (33)          1800    4.5     30.0  38.0   21.0
29 Roman, Marek (24)            2000    4.5     30.0  37.5   23.0
30 Kruba, Małgorzata (43)       1250    4.5     22.5  30.0   15.5
31 Wołochowicz, Piotr (22)      2000    4       33.5  43.0   24.0
32 Kazimierczak, Roman (26)     1801    4       33.5  42.5   25.0
33 Matuszewicz, Ryszard (30)    1800    4       32.0  42.0   19.0
34 Stempka, Jerzy (23)          2000    4       32.0  39.5   22.0
35 Orłowski, Paweł (39)         1600    4       30.0  37.0   20.0
36 Kaźmierczak, Grzegorz (32)   1800    4       29.5  36.5   20.0
37 Banaś, Józef (36)            1600    4       29.0  35.5   20.0
38 Narel, Daniel (37)           1600    4       26.5  35.0   18.5
39 Hekman, Dominik (41)         1400    4       24.0  31.5   16.0
40 Drzewiecki, Karol (28)       1800    3.5     30.5  38.5   17.5
41 Rusiniak, Ryszard (51)       1000    3.5     30.0  39.5   17.5
42 Rokita, Oskar (48)           1200    3.5     29.0  35.0   14.0
43 Mynaj, Tomasz (38)           1600    3.5     27.5  35.0   15.5
44 Sobieraj, Dawid (52)         1000    3.5     27.5  34.0   17.0
45 Leśniewski, Marcin (46)      1200    3.5     26.0  33.5   12.5
46 Mroczkowska, Danuta (40)     1401    3.5     25.5  32.0   15.5
47 Rusiniak, Adam (47)          1200    3       26.0  32.5   11.0
48 Orłowski, Michał (45)        1200    3       25.5  32.0   11.0
49 Kaźmierczak, Krzysztof (42)  1400    3       21.0  28.5   13.0
50 Socha, Mateusz (50)          1000    2       26.5  33.0    8.0
51 Andrzejewski, Sebastian (44) 1200    2       25.5  32.0    7.0
52 Socha, Joanna (49)           1000    2       23.5  29.5   10.0
53 Kowalewski, Krystian (53)    1000    2       21.0  28.0   11.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Feder Ro PZSz  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Miśta, Aleksander              2474    27:W 14:L 31:W 20:W 16:W  5:W  4:W  2:D  7:D
2.  Gorin, Leonid                  2443    28:W 15:W 11:W  9:D  5:D  7:D 13:W  1:D  4:D
3.  Govashelishvili, Genadij       2389    29:W 16:D  8:W  6:L 21:D 20:W 25:W 11:D 13:W
4.  Shkapenko, Pavel               2359    30:W 17:W 13:D 25:W  9:D 11:W  1:L 12:W  2:D
5.  Lukinov, Petr                  2327    31:W 18:W 10:W 14:W  2:D  1:L 12:W  7:D 16:W
6.  Szymczak, Zbigniew             2323    32:W 19:W 25:L  3:W 13:D 14:W  7:L  8:L 27:W
7.  Ivanov, Andrey                 2231    33:W 20:W 14:L 22:W 35:W  2:D  6:W  5:D  1:D
8.  Krestianova, Tatiana           2215    34:W 21:D  3:L 51:W 15:W 25:L 33:W  6:W 11:W
9.  Krzewski, Dariusz              2195    35:W 22:W 26:W  2:D  4:D 12:L 17:W 16:L 15:W
10. Jóźwik, Rafał                  2188    36:W 23:W  5:L 19:W 25:D 13:L 35:D 21:W 17:L
11. Plesiuk, Andrzej               2181    37:W 24:W  2:L 26:W 14:W  4:L 18:W  3:D  8:L
12. Kuzin, Eduard                  2163    38:W 25:L 30:W 28:W 29:W  9:W  5:L  4:L 19:W
13. Budrewicz, Krzysztof           2161    39:W 53:W  4:D 16:D  6:D 10:W  2:L 25:W  3:L
14. Perednij, Evgenij              2155    40:W  1:W  7:W  5:L 11:L  6:L 37:W 22:W 35:L
15. Gula, Andrzej                  2030    41:W  2:L 33:W 35:L  8:L 38:W 39:W 26:W  9:L
16. Malczyk, Jakub                 2016    42:W  3:D 21:W 13:D  1:L 29:W 19:W  9:W  5:L
17. Baturo, Tomasz                 1960    43:W  4:L 35:L 24:W 27:W 21:W  9:L 29:W 10:W
18. Lesiński, Zdzisław             1957    44:W  5:L 32:W 29:L 28:W 22:W 11:L 35:L 30:W
19. Daniszkowicz, Bohdan           1842    45:W  6:L 37:W 10:L 39:W 26:W 16:L 34:W 12:L
20. Plichta, Adam                  1807    46:W  7:L 34:W  1:L 30:W  3:L 29:L 38:W 32:W
21. Plesiuk, Jan                   2200    47:W  8:D 16:L 39:W  3:D 17:L 32:W 10:L 36:W
22. Wołochowicz, Piotr             2000    48:W  9:L 36:W  7:L 32:W 18:L 24:W 14:L 34:L
23. Stempka, Jerzy                 2000    49:W 10:L 39:L 37:W 31:D 35:D 27:D 24:D 25:L
24. Roman, Marek                   2000    50:W 11:L 51:D 17:L 36:W 31:W 22:L 23:D 29:D
25. Babaev, Eldeniz                2000    51:W 12:W  6:W  4:L 10:D  8:W  3:L 13:L 23:W
26. Kazimierczak, Roman            1801    52:W 27:W  9:L 11:L 34:W 19:L 36:W 15:L 33:L
27. Baran, Dawid                   1800     1:L 26:L 44:W 38:W 17:L 40:W 23:D 33:W  6:L
28. Drzewiecki, Karol              1800     2:L 41:W 52:W 12:L 18:L 33:L 43:D 51:L 44:W
29. Szulc, Jan                     1800     3:L 40:W 53:W 18:W 12:L 16:L 20:W 17:L 24:D
30. Matuszewicz, Ryszard           1800     4:L 43:W 12:L 41:W 20:L 39:L 51:W 40:W 18:L
31. Sobolewski, Alfred             1800     5:L 42:W  1:L 40:W 23:D 24:L 34:L 48:W 51:W
32. Kaźmierczak, Grzegorz          1800     6:L 45:W 18:L 49:W 22:L 41:W 21:L 39:W 20:L
33. Rokita, Tomasz                 1800     7:L 44:W 15:L 48:D 51:W 28:W  8:L 27:L 26:W
34. Augustynowicz, Tadeusz         1800     8:L 47:W 20:L 50:W 26:L 52:W 31:W 19:L 22:W
35. Kaczmarek, Arkadiusz           1800     9:L 46:W 17:W 15:W  7:L 23:D 10:D 18:W 14:W
36. Banaś, Józef                   1600    10:L 49:W 22:L 52:W 24:L 43:W 26:L 41:W 21:L
37. Narel, Daniel                  1600    11:L 48:W 19:L 23:L 46:W 42:W 14:L 52:D 38:D
38. Mynaj, Tomasz                  1600    12:L 51:L 45:W 27:L 49:W 15:L 46:W 20:L 37:D
39. Orłowski, Paweł                1600    13:L 50:W 23:W 21:L 19:L 30:W 15:L 32:L 42:W
40. Mroczkowska, Danuta            1401    14:L 29:L 47:W 31:L 53:W 27:L 45:W 30:L 46:D
41. Hekman, Dominik                1400    15:L 28:L 46:W 30:L 48:W 32:L 47:W 36:L 45:W
42. Kaźmierczak, Krzysztof         1400    16:L 31:L 49:L 53:W 50:W 37:L 52:L 47:W 39:L
43. Kruba, Małgorzata              1250    17:L 30:L 48:L 45:W 47:W 36:L 28:D 50:W 52:W
44. Andrzejewski, Sebastian        1200    18:L 33:L 27:L 46:L 52:L   :W 53:W 45:L 28:L
45. Orłowski, Michał               1200    19:L 32:L 38:L 43:L   :W 49:W 40:L 44:W 41:L
46. Leśniewski, Marcin             1200    20:L 35:L 41:L 44:W 37:L 50:W 38:L   :W 40:D
47. Rusiniak, Adam                 1200    21:L 34:L 40:L   :W 43:L 53:W 41:L 42:L 49:W
48. Rokita, Oskar                  1200    22:L 37:L 43:W 33:D 41:L 51:L 50:W 31:L   :W
49. Socha, Joanna                  1000    23:L 36:L 42:W 32:L 38:L 45:L   :W 53:L 47:L
50. Socha, Mateusz                 1000    24:L 39:L   :W 34:L 42:L 46:L 48:L 43:L 53:W
51. Rusiniak, Ryszard              1000    25:L 38:W 24:D  8:L 33:L 48:W 30:L 28:W 31:L
52. Sobieraj, Dawid                1000    26:L   :W 28:L 36:L 44:W 34:L 42:W 37:D 43:L
53. Kowalewski, Krystian           1000      :W 13:L 29:L 42:L 40:L 47:L 44:L 49:W 50:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra