Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
WARMIŃSKO-MAZURSKI FESTIWAL SZACHOWY
Ostróda 6-12.08.2005
Turniej Główny - F
lista startowa
Nr  Zawodnik                Ro FIDE Ro PZSz Tytuł Klub                     
1.  Jakubowski, Krzysztof   2483    2483    im    Hańcza Suwałki           
2.  Mista, Aleksander       2474    2474    gm    MLKS Ostródzianka Ostróda
3.  Heberla, Bartlomiej     2447    2447    im    Polfa Grodzisk Mazowiecki
4.  Stryjecki, Marek        2418    2418    im    Rzemiosło Racibórz       
5.  Walach, Marcin          2367    2367          KS 23 Górnik Czerwionka  
6.  Kolago, Marcin          2297    2297          MLKS Ostródzianka Ostróda
7.  Wlodarczyk, Oskar       2271    2271          OTSZ Ostrów Wielkopolski 
8.  Worek, Joanna           2263    2268    wfm   PTSz Płock               
9.  Matras, Agnieszka       2238    2238    wim   MKSz Rybnik              
10. Betkowski, Andrzej      2217    2217          Korona Kraków            
11. Caba, Tomasz            2212    2212          LKS Rolnik Róża          
12. Amiragov, Dmitry        2203    2203          Kaliningrad              
13. Kubicki, Marek          2188    2188          AZS Toruń                
14. Jozwik, Rafal           2188    2188          MLKS Ostródzianka Ostróda
15. Chabiniec, Jan          2177    2177          Lublin                   
16. Budrewicz, Krzysztof    2161    2161          Hetman-Pionier Kętrzyn   
17. Jaroch, Pawel           2158    2158          BKS Chemik Bydgoszcz     
18. Sygulski, Pawel         2133    2133          LKS Rolnik Róża          
19. Kupczyk, Edyta          2123    2123          Hetman Szopienice        
20. Zarebski, Cezary        2105    2105          MLKS Ostródzianka Ostróda
21. Szczepaniec, Stanislaw  2100    2100          Gdańsk                   
22. Jaroch, Karol           2073    2073          UKS MDK nr 5 Bydgoszcz   
23. Zbrzezny, Aleksander    2050    2050          Entropia Warszawa        
24. Dahm, Mikolaj           2045    2045          Unia Gniewkowo           
25. Kucypera, Malgorzata    2039    2039          AZS Politechnika  Wrocław
26. Obiedzinski, Pawel      2035    2035          Hetman Łomża             
27. Jadanowski, Lukasz      2033    2033          MLKS Ostródzianka Ostróda
28. Czartoryski, Pawel      2009    2009          UKS Trzydziestka Olsztyn 
29. Krzyzanowski, Marcin    2005    2005          MkSz Rybnik              
30. Krajewicz, Pawel        1993    1993          MCK Aleksandrów Kujawski 
31. Kaminska, Paulina       1989    1989          KKSz Kraków              
32. Smola, Michal           1984    1984          LKS Rolnik Róża          
33. Szymanowska, Lena       1982    1982          GOK Samborowo            
34. Jackowska, Aleksandra   1980    1980          LKS Rolnik Róża          
35. Puczylowski, Marcin     1971    1971          UKS Trzydziestka Olsztyn 
36. Cieslukowska, Katarzyna 1961    1961          MLKS Czarni Olecko       
37. Baturo, Tomasz          1960    1960          UKS Trzydziestka Olsztyn 
38. Matuszczyk, Przemyslaw  1952    1952          MKSZ Rybnik              
39. Palacz, Tomasz          1951    1951          MLKS Unia Gniewkowo      
40. Andrzejewski, Szymon    1940    1940          UKS Gedanensis Gdańsk    
41. Hajnrych, Jakub         1935    1935          Junior Lubin             
42. Przybylowicz, Kazimierz 1935    1935          TKKF Rafineria Gdańska   
43. Kotermanska, Anna       1913    1913          UKS Trzydziestka Olsztyn 
44. Golinski, Damian        1859    1859          MUKS Na Pięterku Poznań  
45. Jadanowska, Beata       1834    1834          MLKS Ostródzianka Ostróda
46. Major, Boguslaw         1810    1810          MDK 64 Biała  Podlaska   
47. Drozdowski, Kacper      1775    1775          Apator Toruń             
48. Michalak, Robert                2100          Maraton łomża            
49. Kuzniecow, Genadiy              2007          Kaliningrad              
50. Bokiej, Przemyslaw              1800          Łączność Bydgoszcz       
51. Baran, Dawid                    1800          UKS Trzydziestka Olsztyn 
52. Grzesiak, Filip                 1800          Polonia Warszawa         
53. Stepien, Piotr                  1800          MKSZ Rybnik              
54. Jadanowski, Pawel               1800          MLKS Ostródzianka Ostróda
55. Milewski, Henryk                1800          Brodnica                 
56. Baumann, Dariusz                1800          Łączność Bydgoszcz       
57. Smolka, Marcin                  1800          MKSz Rybnik              
58. Wesolowski, Edgar               1800          Na Pięterku Poznań       
59. Wydornik, Robert                1800          Maraton Łódż             
góra