Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II Otwarty Turniej Szachowy
o Puchar Dyrektora MDKiS w Morągu

Morag 28.08.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Govachelishvili, Genady 2389    8       40.0  52.5   41.0
2  Heberla, Bartłomiej     2447    8       39.5  52.5   39.5
3  Shkapenko, Pavel        2359    6.5     40.0  52.0   33.5
4  Lukinov, Petr           2327    6       40.5  52.0   33.5
5  Jadanowski, Łukasz      2033    6       33.0  41.5   26.0
6  Krestianova, Tatiana    2215    5.5     40.0  52.0   33.0
7  Szacht, Egbert          2177    5.5     38.0  50.0   28.5
8  Jóźwik, Rafał           2188    5.5     37.5  48.5   30.0
9  Ivanov, Adnrei          2231    5.5     37.0  48.5   31.0
10 Gorin, Leonid           2443    5.5     35.5  48.0   30.0
11 Bieluszewski, Piotr     2163    5.5     34.0  45.5   28.0
12 Krzewski, Dariusz       2195    5       37.5  50.0   29.0
13 Kuzin, Eduard           2168    5       36.5  45.5   27.5
14 Malczyk, Jakub          2020    5       35.5  43.0   26.5
15 Czartoryski, Paweł      2009    5       34.5  40.5   27.0
16 Jadanowska, Beata       1834    5       32.0  43.5   23.0
17 Lipiejko, Artur         1800    5       29.0  35.5   21.5
18 Zawadzki, Krzysztof     1800    5       27.0  35.0   19.0
19 Wołodko, Adam           2000    4.5     35.0  46.0   23.0
20 Malczyk, Radosław       2124    4.5     32.0  42.0   25.5
21 Daniszkowicz, Bohdan    1812    4.5     32.0  40.5   22.5
22 Gula, Andrzej           2030    4.5     31.5  39.0   23.5
23 Augustynowicz, Tadeusz  1800    4.5     28.5  34.5   20.0
24 Roman, Marek            2000    4       29.0  37.5   19.5
25 Kaźmierczak, Grzegorz   1800    4       29.0  36.5   19.0
26 Karpiński, Ryszard      1600    4       27.0  32.5   13.0
27 Kaźmierczak, Konrad     1600    4       24.5  30.5   16.0
28 Jadanowski, Paweł       1800    3.5     30.5  38.5   20.5
29 Stempka, Jerzy          2000    3.5     29.5  38.0   21.5
30 Kazimierczak, Roman     1801    3.5     29.0  37.5   19.5
31 Rękawek, Lech           1800    3.5     23.5  29.0   15.0
32 Dejna, Mirosaw          1400    3       27.0  32.5   13.0
33 Kaźmierczak, Krzysztof  1400    3       26.5  33.5   13.0
34 Żychliński, Tomasz      1000    2       20.0  26.0   10.0
35 Łukasiak, Damian        1200    1       27.5  34.5    7.0
36 Kosakowska, Natalia     1401    1       15.0  23.0    2.0
37 Droś, Tomasz            1000    1       14.5  21.5    5.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Ro FIDE Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Heberla, Bartłomiej     2447    8    19:W 10:W  6:W  3:D  5:D  4:W  7:W  8:W 12:W
2.  Gorin, Leonid           2443    5.5  20:W 11:D 17:W  9:L 21:W 13:W  3:L  5:L 19:W
3.  Govachelishvili, Genady 2389    8    21:W 12:W  7:W  1:D  9:W  5:W  2:W  4:D 10:W
4.  Shkapenko, Pavel        2359    6.5  22:W 13:W  9:D  5:D  8:W  1:L  6:W  3:D  7:W
5.  Lukinov, Petr           2327    6    23:W 14:W 18:W  4:D  1:D  3:L 10:D  2:W  6:D
6.  Ivanov, Adnrei          2231    5.5  24:W 15:W  1:L 16:W 13:D 11:W  4:L  7:D  5:D
7.  Krestianova, Tatiana    2215    5.5  25:W 16:W  3:L 15:W 17:W  9:W  1:L  6:D  4:L
8.  Krzewski, Dariusz       2195    5    26:W 17:L 11:W 20:W  4:L 19:W 16:W  1:L 14:L
9.  Jóźwik, Rafał           2188    5.5  27:W 37:W  4:D  2:W  3:L  7:L 14:D 16:D 21:W
10. Szacht, Egbert          2177    5.5  28:W  1:L 22:W 17:L 20:W 15:W  5:D 11:W  3:L
11. Kuzin, Eduard           2168    5    29:W  2:D  8:L 14:W 12:W  6:L 13:W 10:L 16:D
12. Bieluszewski, Piotr     2163    5.5  30:W  3:L 23:W 21:D 11:L 22:W 24:W 17:W  1:L
13. Malczyk, Radosław       2124    4.5  31:W  4:L 25:W 18:W  6:D  2:L 11:L 19:L 24:W
14. Jadanowski, Łukasz      2033    6    32:W  5:L 24:D 11:L 26:W 21:W  9:D 20:W  8:W
15. Gula, Andrzej           2030    4.5  33:W  6:L 27:W  7:L 25:W 10:L 19:L 34:W 26:D
16. Malczyk, Jakub          2020    5    34:W  7:L 26:W  6:L 27:W 17:W  8:L  9:D 11:D
17. Czartoryski, Paweł      2009    5    35:W  8:W  2:L 10:W  7:L 16:L 25:W 12:L 22:W
18. Stempka, Jerzy          2000    3.5  36:W 19:W  5:L 13:L 23:D 24:L 26:L 29:W 28:L
19. Jadanowska, Beata       1834    5     1:L 18:L 31:W 28:W 30:W  8:L 15:W 13:W  2:L
20. Daniszkowicz, Bohdan    1812    4.5   2:L 29:W 36:W  8:L 10:L 23:W 28:W 14:L 27:D
21. Wołodko, Adam                   4.5   3:L 28:W 37:W 12:D  2:L 14:L 30:W 24:W  9:L
22. Roman, Marek                    4     4:L 31:W 10:L 29:D 34:W 12:L 27:D 33:W 17:L
23. Kazimierczak, Roman             3.5   5:L 30:W 12:L 36:W 18:D 20:L 29:W 26:L 31:L
24. Jadanowski, Paweł               3.5   6:L 33:W 14:D 25:L 29:W 18:W 12:L 21:L 13:L
25. Kaźmierczak, Grzegorz           4     7:L 32:W 13:L 24:W 15:L 30:W 17:L 28:L 33:W
26. Lipiejko, Artur                 5     8:L 35:W 16:L 37:W 14:L 27:D 18:W 23:W 15:D
27. Augustynowicz, Tadeusz          4.5   9:L 34:W 15:L 35:W 16:L 26:D 22:D 31:W 20:D
28. Zawadzki, Krzysztof             5    10:L 21:L 32:W 19:L 36:W 37:W 20:L 25:W 18:W
29. Rękawek, Lech                   3.5  11:L 20:L 34:W 22:D 24:L 32:+ 23:L 18:L 35:W
30. Kaźmierczak, Konrad             4    12:L 23:L 33:W 31:W 19:L 25:L 21:L 35:W 34:W
31. Karpiński, Ryszard              4    13:L 22:L 19:L 30:L 33:W 35:W   :W 27:L 23:W
32. Kosakowska, Natalia             1    14:L 25:L 28:L 33:L   :W 29:-   :    :    : 
33. Kaźmierczak, Krzysztof          3    15:L 24:L 30:L 32:W 31:L   :W 37:+ 22:L 25:L
34. Dejna, Mirosaw                  3    16:L 27:L 29:L   :W 22:L 36:+ 35:W 15:L 30:L
35. Łukasiak, Damian                1    17:L 26:L   :W 27:L 37:L 31:L 34:L 30:L 29:L
36. Droś, Tomasz                    1    18:L   :W 20:L 23:L 28:L 34:-   :    :    : 
37. Żychliński, Tomasz              2      :W  9:L 21:L 26:L 35:W 28:L 33:-   :    : 

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra