Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

XXV MIĘDZYNARODOWY SZACHOWY
MEMORIAŁ MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO

Stegna 3.09.2005

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                    Ro PZSz Klub                          Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  IVANOV, ANDREY (6)          2231    ROSJA-KALININGRAD             7.5     39.0  51.0   40.0
2  GORIN, LEONID (1)           2443    ROSJA-KALININGRAD             7       38.0  49.5   36.5
3  SHKAPENKO, PAVEL (3)        2359    ROSJA-KALININGRAD             6       39.5  51.5   33.0
4  KRZEWSKI, DARIUSZ (7)       2195    WARMIA OLSZTYN                6       37.5  49.0   33.0
5  BIELUSZEWSKI, PIOTR (11)    2163    ZAKRZEWO-START ELBLĄG         6       35.5  44.5   30.0
6  PLESIUK, ANDRZEJ (8)        2184    EŁK                           5.5     38.0  49.0   27.5
7  KUZIN, EDUARD (10)          2168    ROSJA-KALININGRAD             5.5     37.5  49.0   28.0
8  GOVASHELISHVILI, GENADY (2) 2389    ROSJA-KALININGRAD             5.5     36.0  46.0   27.0
9  DĄBROWSKI, WOJCIECH (5)     2242    ZAKRZEWO-START ELBLĄG         5       37.0  48.5   30.0
10 JADANOWSKI, ŁUKASZ (12)     2033    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA     5       37.0  46.5   29.0
11 SZACHT, EGBERT (9)          2177    OLSZTYN                       5       32.5  42.5   26.0
12 JADANOWSKA, BEATA (14)      1834    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA     5       31.0  40.5   21.0
13 DANISZKOWICZ, BOHDAN (13)   1842    ZAKRZEWO-START ELBLĄG         5       29.5  39.0   23.5
14 STEMPKA, JERZY (19)         2000    OLSZTYN                       5       27.5  35.0   18.0
15 PLESIUK, JAN (15)           2200    EŁK                           4.5     31.5  39.0   19.5
16 JADANOWSKI, PAWEŁ (22)      1800    MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA     4.5     31.5  37.0   19.0
17 JAHR, ULRICH (16)           2000    ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO              4.5     28.5  36.5   18.5
18 OKRUCIŃSKI, TADEUSZ (4)     2281    DRAPOL-JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI 4       36.5  47.0   27.0
19 KAZIMIERCZAK, ROMAN (21)    1800    MDKiS MORĄG                   4       33.0  40.0   22.0
20 ZAWADZKI, KRZYSZTOF (24)    1800    UKS DEBIUT LUBAWA             4       31.0  37.0   23.0
21 BUCZEK, STANISŁAW (18)      2000    ZAKRZEWO-START ELBLĄG         4       28.0  35.5   17.0
22 JAHR, PRZEMYSŁAW (20)       1800    ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO              4       27.0  33.0   16.0
23 KAŹMIERCZAK, GRZEGORZ (23)  1800    MDKiS MORĄG                   4       25.5  31.0   16.0
24 BARTOSZEK, HENRYK (17)      2000    NADNARWIANKA PUŁTUSK          3.5     28.0  33.5   18.5
25 OLENICZ, BOGUSŁAW (26)      1200    LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI  2.5     26.0  31.0   12.0
26 GRUDZIEŃ, RYSZARD (27)      1000    LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI  2       26.0  31.0    9.0
27 OLENICZ, GRZEGORZ (25)      1400    LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI  1.5     24.0  30.0   10.0
28 OLENICZ, PAWEŁ (28)         1000    LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI  0       24.5  31.0    0.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  GORIN, LEONID           7    14:W  8:W  4:W 12:W  6:L  3:D 10:D  7:W  5:W
2.  GOVASHELISHVILI, GENADY 5.5  15:W  9:W  7:L  3:D 11:L 14:W 12:L 22:W  4:W
3.  SHKAPENKO, PAVEL        6    16:W 10:W  6:D  2:D 12:W  1:D  7:L  5:W  8:D
4.  OKRUCIŃSKI, TADEUSZ     4    17:W 11:W  1:L 13:W  7:L 21:W  5:L  9:L  2:L
5.  DĄBROWSKI, WOJCIECH     5    18:W 12:L 20:W 10:W  8:W  6:L  4:W  3:L  1:L
6.  IVANOV, ANDREY          7.5  19:W 13:W  3:D  7:W  1:W  5:W 11:W  8:D 10:D
7.  KRZEWSKI, DARIUSZ       6    20:W 24:W  2:W  6:L  4:W 11:L  3:W  1:L  9:W
8.  PLESIUK, ANDRZEJ        5.5  21:W  1:L 19:W 11:D  5:L 17:W  9:W  6:D  3:D
9.  SZACHT, EGBERT          5    22:W  2:L 12:L 20:W 18:W 24:W  8:L  4:W  7:L
10. KUZIN, EDUARD           5.5  23:W  3:L 21:W  5:L 15:W 12:W  1:D 11:D  6:D
11. BIELUSZEWSKI, PIOTR     6    25:W  4:L 18:W  8:D  2:W  7:W  6:L 10:D 12:W
12. JADANOWSKI, ŁUKASZ      5    26:W  5:W  9:W  1:L  3:L 10:L  2:W 21:W 11:L
13. DANISZKOWICZ, BOHDAN    5    27:W  6:L 22:W  4:L 24:L 18:W 15:D 16:D 21:W
14. JADANOWSKA, BEATA       5     1:L 21:L 23:W 19:W 17:D  2:L 26:W 15:W 16:D
15. PLESIUK, JAN            4.5   2:L 22:L 27:W 24:W 10:L 20:W 13:D 14:L 17:W
16. JAHR, ULRICH            4.5   3:L 23:L 26:W 21:L 27:W 22:D 17:W 13:D 14:D
17. BARTOSZEK, HENRYK       3.5   4:L 25:W 24:L 22:W 14:D  8:L 16:L 28:W 15:L
18. BUCZEK, STANISŁAW       4     5:L 26:W 11:L 23:W  9:L 13:L 22:L 27:W 25:W
19. STEMPKA, JERZY          5     6:L 27:W  8:L 14:L 22:L 28:W 20:W 26:W 24:W
20. JAHR, PRZEMYSŁAW        4     7:L 28:W  5:L  9:L 23:W 15:L 19:L 25:W 27:W
21. KAZIMIERCZAK, ROMAN     4     8:L 14:W 10:L 16:W 25:W  4:L 24:W 12:L 13:L
22. JADANOWSKI, PAWEŁ       4.5   9:L 15:W 13:L 17:L 19:W 16:D 18:W  2:L 28:W
23. KAŹMIERCZAK, GRZEGORZ   4    10:L 16:W 14:L 18:L 20:L 25:W 28:W 24:L 26:W
24. ZAWADZKI, KRZYSZTOF     4    28:W  7:L 17:W 15:L 13:W  9:L 21:L 23:W 19:L
25. OLENICZ, GRZEGORZ       1.5  11:L 17:L 28:W 26:D 21:L 23:L 27:L 20:L 18:L
26. OLENICZ, BOGUSŁAW       2.5  12:L 18:L 16:L 25:D 28:W 27:W 14:L 19:L 23:L
27. GRUDZIEŃ, RYSZARD       2    13:L 19:L 15:L 28:W 16:L 26:L 25:W 18:L 20:L
28. OLENICZ, PAWEŁ          0    24:L 20:L 25:L 27:L 26:L 19:L 23:L 17:L 22:L

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |

góra