Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

Podział na ligi w 1 rundzie
I liga
1    Jadanowski Łukasz       CG  GIM 1 Ostróda     
2    Malczyk Jakub           CS  ZSEiT Olsztyn     
3    Baturo Tomasz           CG  GIM 13 Olsztyn    
4    Czaus Piotr             CS  LO V Olsztyn      
5    Puczyłowski Marcin      CG  GIM 2 Olsztyn     
6    Opaliński Sebastian     CG  GIM Samborowo     
7    Iwancio Łukasz          CG  GIM 8 Olsztyn     
8    Jadanowski Paweł        CP  SP 4 Ostróda      
9    Opaliński Patryk        CG  GIM Samborowo     
10   Baran Dawid             CP  SP 34 Olsztyn     
11   Oszmian Natalia         DG  GIM Samborowo     
12   Jadanowska Beata        DS  LO Ostróda        
13   Opalińska Magdalena     DS  LO Ostróda        
14   Kosakowska Natalia      DS  LO II Morąg       
15   Tarach Dorota           DG  GIM 2 Iława       
16   Malczyk Barbara         DG  GIM 2 Olsztyn     
17   Abendrot Michał         CG  GIM Samborowo     
18   Hrywna Igor             CG  GIM 6 Olsztyn     
19   Ploch Rafał             CS  ZSEiT Olsztyn     
20   Górlik Dariusz          CS  LO Orneta         
21   Stec Łukasz             CG  GIM 8 Olsztyn     
22   Bielski Paweł           CS  LO III Olsztyn    
23   Malczyk Piotr           CP  SP 2 Olsztyn      
II liga
24   Kaźmierczak Konrad      CG  GIM Małdyty       
25   Mynaj Tomasz            CP  SP 3 Biskupiec    
26   Galinowski Łukasz       CS  LO Orneta         
27   Wojtkowski Bartosz      CG  GIM 6 Olsztyn     
28   Heinich Tomasz          CG  GIM 6 Olsztyn     
29   Pabich Benjamin         CG  GIM Samborowo     
30   Bielski Daniel          CS  ZSEiT Olsztyn     
31   Woźniak Łukasz          CG  GIM 6 Olsztyn     
32   Chroł Piotr             CS  ZSE-H Olsztyn     
33   Pietrusiewicz Kamil     CP  SP 22 Olsztyn     
34   Brzozowski Aleksander   CP  SP 7 Olsztyn      
35   Grzonkowski Filip       CG  GIM Samborowo     
36   Kruba Małgorzata        DS  LO Biskupiec      
37   Wonderzy Łukasz         CS  LO Orneta         
38   Glibowski Sebastian     CG  GIM 3 Olsztyn     
39   Falicki Kacper          CP  SP 34 Olsztyn     
40   Hrywna Oleg             CP  SP 29 Olsztyn     
41   Paczyński Mateusz       CP  SP 30 Olsztyn     
42   Renkowski Piotr         CP  SP 3 Olsztyn      
43   Kaźmierczak Krzysztof   CG  GIM Małdyty       
44   Babski Jakub            CP  SP Samborowo      
45   Kulesza Magdalena       DP  SP Samborowo      
46   Abendrot Martyna        DG  GIM Samborowo     
47   Prześlakiewicz Daniel   CG  GIM 2 Ostróda     
48   Chmielewska Anna        DP  SP Lubawa         
III liga
49   Bachan Roman            CS  ZSEiT Olsztyn     
50   Bergolc Sylwester       CG  GIM 1 Barczewo    
51   Raźny Łukasz            CG  GIM Dywity        
52   Raźny Paweł             CP  SP Dywity         
53   Zajac Tomasz            CP  SP 30 Olsztyn     
54   Krawczyński Rafał       CP  SP 3 Olsztyn      
55   Kowalczyk Łukasz        CS  LO III Olsztyn    
56   Rybiński Tomasz         CP  SP 34 Olsztyn     
57   Maślewski Aleksander    CP  SP 4 Ostróda      
58   Gawrońska Ewa           DS  LO IV Olsztyn     
59   Życzko Dawid            CP  SP 29 Olsztyn     
60   Orłowski Michał         CS  LO Biskupiec      
61   Cecot Jędrzej           CS  LO IV Olsztyn     
62   Topolewski Jarosław     CS  ZSB Olsztyn       
63   Jedrach Adrian          CG  GIM 2 Ostróda     
64   Różewicz Maciej         CG  GIM 8 Olsztyn     
65   Żmijewski Stanisław     CP  SP Samborowo      
66   Malczyk Aleksander      CP  SP 2 Olsztyn      
67   Osiecki Damian          CP  SP 3 Olsztyn      
68   Piętoń Paweł            CS  ZSEiT Olsztyn     
69   Szok Bogusław           CG  GIM 3 Olsztyn     
70   Gnatowski Kamil         CP  SP 30 Olsztyn     
71   Rzepnicki Bartosz       CP  SP 15 Olsztyn     
72   Bogdański Patrycjusz    CP  SP 30 Olsztyn     
73   Szydłowski Aleksander   CP  SP 7 Olsztyn      
74   Jankiewicz Lucyna       DG  GIM 2 Ostróda     
75   Kłowas Olimpia          DG  GIM 3 Olsztyn     
76   Najmoła Wiktor          CP  SP 7 Olsztyn      
77   Kulesza Jolanta         DP  SP Samborowo      
IV liga
78   Chroł Łukasz            CS  ZSEiT Olsztyn     
79   Abendrot Sebastian      CP  SP Samborowo      
80   Bachan Albin            CS  ZSEk Olsztyn      
81   Zajkowski Krzysztof     CS  ZSB Olsztyn       
82   Wierciński Piotr        CP  KSP Olsztyn       
83   Maślewski Karol         CP  SP 4 Ostróda      
84   Kochalski Marcin        CP  SP 6 Olsztyn      
85   Kotlewski Łukasz        CP  KSP Olsztyn       
86   Bosek Daniel            CP  KSP Olsztyn       
87   Pluciński Marek         CG  GIM 11 Olsztyn    
88   Kowalewski Dawid        CP  SP Samborowo      
89   Michno Andrzej          CG  GIM 6 Olsztyn     
90   Wojtunik Maciej         CP  SP 25 Olsztyn     
91   Ejzenberg Emil          CP  KSP Olsztyn       
92   Najmowicz Radosław      CG  GIM 11 Olsztyn    
93   Wójcik Mateusz          CP  SP 32 Olsztyn     
94   Gryszko Przemysław      CP  SP Samborowo      
95   Czarzasty Damian        CP  SP 30 Olsztyn     
96   Olszewski Piotr         CP  KSP Olsztyn       
97   Mazur Przemysław        CP  KSP Olsztyn       
98   Żaczek Alan             CG  GIM 2 Ostróda     
99   Filipczyk Karol         CG  GIM 2 Ostróda     
100  Barcz Bartosz           CG  GIM 2 Ostróda     
101  Sajkowska Magdalena     DG  GIM 2 Ostróda     
102  Heinich Marta           DG  GIM 6 Olsztyn     
103  Górecki Maciej          CP  SP 30 Olsztyn     
104  Rogalski Marcin         CS  ZSB Olsztyn       
105  Górka Michał            CP  SP 30 Olsztyn     
106  Czarzasty Rafał         CG  GIM 2 Ostróda     
107  Wójcik Marta            DG  GIM 8 Olsztyn     
108  Żuk Aleksander          CP  SP 7 Olsztyn      
109  Smukowski Dawid         CG  GIM 12 Olsztyn    
110  Borecka Oktawia         DG  GIM 2 Ostróda     
111  Kardaś Adrianna         DP  SP 7 Olsztyn      
112  Sadowski Jakub          CP  SP 1 Ostróda      
góra