Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

1 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 2 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                 Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Jakub (2)       ZSEiT Olsztyn  6       21.0  28.0 24.50
2  Tarach, Dorota (15)      GIM 2 Iława    5       21.0  28.5 19.00
3  Baturo, Tomasz (3)       GIM 13 Olsztyn 5       19.5  27.0 18.50
4  Iwancio, Łukasz (7)      LO I Olsztyn   5       18.5  25.5 17.00
5  Kosakowska, Natalia (14) LO II Morąg    4.5     21.0  28.5 12.75
6  Baran, Dawid (10)        SP 34 Olsztyn  4.5     16.0  22.5 13.75
7  Opaliński, Patryk (9)    GIM Samborowo  4.5     14.5  21.5 10.25
8  Abendrot, Michał (17)    GIM Samborowo  3.5     18.5  24.5  5.75
9  Malczyk, Barbara (16)    LO VI Olsztyn  3       16.5  24.0  4.00
10 Górlik, Dariusz (20)     LO Orneta      2.5     20.0  27.0  3.75
11 Malczyk, Piotr (23)      SP 2 Olsztyn   2       19.5  25.5  1.50
12 Bielski, Paweł (22)      LO III Olsztyn 2       18.0  24.0  1.50
13 Hrywna, Igor (18)        GIM 6 Olsztyn  1.5     14.5  21.0  1.25
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik            Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Malczyk, Jakub      CS    6     9:W  7:W  5:W  2:W  4:W  3:L 10:W
2  Tarach, Dorota      DG    5    11:W  9:W  3:W  1:L  5:W  7:W  4:L
3  Baturo, Tomasz      CG    5     8:W  6:W  2:L  4:L 10:W  1:W 12:W
4  Iwancio, Łukasz     CG    5    13:W  5:L 11:W  3:W  1:L  8:W  2:W
5  Kosakowska, Natalia DS    4.5   0:W  4:W  1:L  8:W  2:L  6:D 11:W
6  Baran, Dawid        CP    4.5  12:W  3:L  7:D 10:W  8:D  5:D  9:W
7  Opaliński, Patryk   CG    4.5  10:W  1:L  6:D 12:W 11:W  2:L 13:W
8  Abendrot, Michał    CG    3.5   3:L 12:W 13:W  5:L  6:D  4:L  0:W
9  Malczyk, Barbara    DG    3     1:L  2:L 10:L  0:W 12:W 11:W  6:L
10 Górlik, Dariusz     CS    2.5   7:L 13:D  9:W  6:L  3:L  0:W  1:L
11 Malczyk, Piotr      CP    2     2:L  0:W  4:L 13:W  7:L  9:L  5:L
12 Bielski, Paweł      CS    2     6:L  8:L  0:W  7:L  9:L 13:W  3:L
13 Hrywna, Igor        CG    1.5   4:L 10:D  8:L 11:L  0:W 12:L  7:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra