Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

1 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do pierwszej ligi awansuje 3 pierwszych zawodników.
Do trzeciej ligi spada 3 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Bielski, Daniel (30)      ZSEiT Olsztyn  5.5     21.0  29.0 21.75
2  Falicki, Kacper (39)      GIM 13 Olsztyn 5.5     20.5  28.5 22.25
3  Hekman, Dominik (75)      SP 3 Biskupiec 5       22.5  31.0 17.00
4  Mynaj, Tomasz (25)        SP 3 Biskupiec 5       22.5  30.0 20.50
5  Wojtkowski, Bartosz (27)  GIM 6 Olsztyn  5       21.0  29.0 19.00
6  Jakubowski, Paweł (63)    GIM Lubawa     4.5     16.5  22.0 13.75
7  Abendrot, Martyna (46)    GIM Samborowo  4       21.0  29.0 13.50
8  Renkowski, Piotr (42)     SP 3 Olsztyn   4       19.0  26.0 12.00
9  Galinowski, Łukasz (26)   LO Orneta      3.5     20.5  28.5 12.25
10 Hrywna, Oleg (40)         GIM 6 Olsztyn  3.5     16.0  22.5  8.75
11 Chroł, Piotr (32)         ZSE-H Olsztyn  3.5     15.5  22.0  9.75
12 Heinich, Tomasz (28)      GIM 6 Olsztyn  3       17.0  23.0  7.50
13 Paczyński, Mateusz (41)   GIM 22 Olsztyn 3       16.5  23.5  6.00
14 Piontek, Renata (69)      GIM Lubawa     3       15.5  22.5  4.50
15 Kulesza, Magdalena (45)   SP Samborowo   3       13.5  18.5  4.50
16 Chmielewska, Anna (48)    SP Lubawa      2.5     18.0  25.0  7.50
17 Pietrusiewicz, Kamil (33) SP 22 Olsztyn  2.5     13.5  20.0  3.00
18 Rybiński, Tomasz (56)     SP 34 Olsztyn  2       16.0  22.0  3.00
19 Kruba, Małgorzata (36)    LO Biskupiec   2       14.5  21.0  2.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Bielski, Daniel      CS    5.5   7:W  3:L 16:W  8:W  9:W  4:W  2:D
2  Falicki, Kacper      CP    5.5  14:W  9:W  4:L  3:W  5:W 13:W  1:D
3  Hekman, Dominik      CP    5     0:W  1:W  5:D  2:L 12:W  9:W  4:D
4  Mynaj, Tomasz        CP    5    10:W 17:W  2:W  5:D  7:W  1:L  3:D
5  Wojtkowski, Bartosz  CG    5     8:W 16:W  3:D  4:D  2:L  7:W 11:W
6  Jakubowski, Paweł    CG    4.5  19:W 12:W  9:L  7:L 11:D  8:W 13:W
7  Abendrot, Martyna    DG    4     1:L 10:W 12:W  6:W  4:L  5:L 16:W
8  Renkowski, Piotr     CP    4     5:L 11:W 18:W  1:L 10:W  6:L 14:W
9  Galinowski, Łukasz   CS    3.5  13:W  2:L  6:W 14:W  1:L  3:L 10:D
10 Hrywna, Oleg         CP    3.5   4:L  7:L 19:W 18:W  8:L 12:W  9:D
11 Chroł, Piotr         CS    3.5  16:L  8:L 15:W 17:W  6:D 18:W  5:L
12 Heinich, Tomasz      CG    3    15:W  6:L  7:L 16:W  3:L 10:L 18:W
13 Paczyński, Mateusz   CP    3     9:L 18:L  0:W 15:W 14:W  2:L  6:L
14 Piontek, Renata      DG    3     2:L  0:W 17:W  9:L 13:L 19:W  8:L
15 Kulesza, Magdalena   DP    3    12:L 19:W 11:L 13:L 17:W 16:L  0:W
16 Chmielewska, Anna    DP    2.5  11:W  5:L  1:L 12:L 19:D 15:W  7:L
17 Pietrusiewicz, Kamil CP    2.5  18:W  4:L 14:L 11:L 15:L  0:W 19:D
18 Rybiński, Tomasz     CP    2    17:L 13:W  8:L 10:L  0:W 11:L 12:L
19 Kruba, Małgorzata    DS    2     6:L 15:L 10:L  0:W 16:D 14:L 17:D

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra