Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

1 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi awansuje 4 pierwszych zawodników.
Do czwartej ligi spada 4 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Leśniewski, Marcin (131)  LO Biskupiec   5.5     20.5  28.5 17.50
2  Życzko, Dawid (59)        SP 29 Olsztyn  5       19.0  26.0 18.75
3  Bergolc, Sylwester (50)   GIM 1 Barczewo 5       19.0  26.0 17.75
4  Raźny, Paweł (52)         SP Dywity      5       14.5  20.5 16.00
5  Krawczyński, Rafał (54)   SP 3 Olsztyn   4.5     16.5  23.5 17.50
6  Wójcik, Mateusz (129)     SP 32 Olsztyn  4       20.5  27.5 14.50
7  Bachan, Roman (49)        ZSEiT Olsztyn  4       20.0  27.0 13.00
8  Szelągowski, Maciej (125) SP 2 Olsztyn   4       19.0  27.0  9.50
9  Malczyk, Aleksander (66)  SP 2 Olsztyn   4       18.5  26.0 13.50
10 Żmijewski, Stanisław (65) SP Samborowo   3.5     20.5  28.5 14.25
11 Zajac, Tomasz (53)        SP 30 Olsztyn  3.5     15.0  21.5  6.25
12 Sobotka, Adam (127)       SP 2 Olsztyn   3.5     13.0  18.5  6.25
13 Orłowski, Michał (60)     LO Biskupiec   3       17.5  25.0  9.00
14 Kulesza, Jolanta (77)     SP Samborowo   3       16.0  23.0  5.50
15 Raźny, Łukasz (51)        GIM Dywity     3       15.0  22.0  7.50
16 Jankiewicz, Lucyna (74)   GIM 2 Ostróda  2.5     18.5  25.5  6.75
17 Zawalich, Filip (124)     SP 2 Olsztyn   2.5     17.0  24.0  8.75
18 Różewicz, Maciej (64)     GIM 8 Olsztyn  2.5     16.0  23.0  3.75
19 Gnatowski, Kamil (70)     SP 30 Olsztyn  2       18.5  26.0  8.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Leśniewski, Marcin         5.5   0:W  9:W 15:W  7:W  2:L  6:W  3:D
2  Życzko, Dawid        CP    5     8:W  6:L 16:W 19:W  1:W  3:D  5:D
3  Bergolc, Sylwester   CG    5     9:L 18:W 17:W 10:W  7:W  2:D  1:D
4  Raźny, Paweł         CP    5    16:L 10:L  8:W 14:W 19:W 13:W  6:W
5  Krawczyński, Rafał   CP    4.5  17:L 19:L 11:W  8:W 10:W  7:W  2:D
6  Wójcik, Mateusz            4    18:W  2:W 10:L 15:W  9:W  1:L  4:L
7  Bachan, Roman        CS    4    10:W 16:W 13:W  1:L  3:L  5:L  9:W
8  Szelągowski, Maciej        4     2:L 11:W  4:L  5:L  0:W 15:W 13:W
9  Malczyk, Aleksander  CP    4     3:W  1:L 14:W 13:W  6:L 17:W  7:L
10 Żmijewski, Stanisław CP    3.5   7:L  4:W  6:W  3:L  5:L 12:W 11:D
11 Zajac, Tomasz        CP    3.5  14:L  8:L  5:L  0:W 16:W 19:W 10:D
12 Sobotka, Adam              3.5  13:L  0:W 19:L 16:D 18:W 10:L 17:W
13 Orłowski, Michał     CS    3    12:W 17:W  7:L  9:L 15:W  4:L  8:L
14 Kulesza, Jolanta     DP    3    11:W 15:L  9:L  4:L 17:L  0:W 19:W
15 Raźny, Łukasz        CG    3    19:W 14:W  1:L  6:L 13:L  8:L 18:W
16 Jankiewicz, Lucyna   DG    2.5   4:W  7:L  2:L 12:D 11:L 18:L  0:W
17 Zawalich, Filip            2.5   5:W 13:L  3:L 18:D 14:W  9:L 12:L
18 Różewicz, Maciej     CG    2.5   6:L  3:L  0:W 17:D 12:L 16:W 15:L
19 Gnatowski, Kamil     CP    2    15:L  5:W 12:W  2:L  4:L 11:L 14:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra