Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

Podział na ligi w 2 rundzie
                          liga
1  Malczyk Jakub            1  CS ZSEiT Olsztyn       1499 15,0  15,0 16,0   16,0  93,75
2  Baturo Tomasz            1  CG GIM 13 Olsztyn      1498 14,0  14,0 16,0   16,0  87,50
3  Iwancio Łukasz           1  CS LO I Olsztyn        1497 14,0  14,0 16,0   16,0  87,50
4  Tarach Dorota            1  DG GIM 2 Iława         1496 14,0  14,0 16,0   16,0  87,50
5  Opaliński Patryk         1  CG GIM Samborowo       1495 13,5  13,5 16,0   16,0  84,38
6  Baran Dawid              1  CP SP 34 Olsztyn       1494 13,5  13,5 16,0   16,0  84,38
7  Kosakowska Natalia       1  DS LO II Morąg         1493 13,5  13,5 16,0   16,0  84,38
8  Abendrot Michał          1  CG GIM Samborowo       1492 12,5  12,5 16,0   16,0  78,13
9  Malczyk Barbara          1  DS LO VI Olsztyn       1491 12,0  12,0 16,0   16,0  75,00
10 Falicki Kacper           1  CG GIM 13 Olsztyn      1490 11,5  11,5 16,0   16,0  71,88
11 Górlik Dariusz           1  CS LO Orneta           1489 11,5  11,5 16,0   16,0  71,88
12 Bielski Daniel           1  CS ZSEiT Olsztyn       1488 11,5  11,5 16,0   16,0  71,88
13 Wojtkowski Bartosz       2  CG GIM 6 Olsztyn       1487 11,0  11,0 16,0   16,0  68,75
14 Malczyk Piotr            1  CP SP 2 Olsztyn        1486 11,0  11,0 16,0   16,0  68,75
15 Hekman Dominik           1  CP SP 3 Biskupiec      1485 11,0  11,0 16,0   16,0  68,75
16 Mynaj Tomasz             2  CP SP 3 Biskupiec      1484 11,0  11,0 16,0   16,0  68,75
17 Bielski Paweł            2  CS LO III Olsztyn      1483 11,0  11,0 16,0   16,0  68,75
18 Hrywna Igor              2  CG GIM 6 Olsztyn       1482 10,5  10,5 16,0   16,0  65,63
19 Jakubowski Paweł         2  CG GIM Lubawa          1481 10,5  10,5 16,0   16,0  65,63
20 Renkowski Piotr          2  CP SP 3 Olsztyn        1480 10,0  10,0 16,0   16,0  62,50
21 Abendrot Martyna         2  DG GIM Samborowo       1479 10,0  10,0 16,0   16,0  62,50
22 Hrywna Oleg              2  CG GIM 6 Olsztyn       1478  9,5   9,5 16,0   16,0  59,38
23 Galinowski Łukasz        2  CS LO Orneta           1477  9,5   9,5 16,0   16,0  59,38
24 Chroł Piotr              2  CS ZSE-H Olsztyn       1476  9,5   9,5 16,0   16,0  59,38
25 Heinich Tomasz           2  CG GIM 6 Olsztyn       1475  9,0   9,0 16,0   16,0  56,25
26 Paczyński Mateusz        2  CG GIM 22 Olsztyn      1474  9,0   9,0 16,0   16,0  56,25
27 Piontek Renata           2  CG GIM Lubawa          1473  9,0   9,0 16,0   16,0  56,25
28 Kulesza Magdalena        2  DP SP Samborowo        1472  9,0   9,0 16,0   16,0  56,25
29 Pietrusiewicz Kamil      3  CP SP 22 Olsztyn       1471  8,5   8,5 16,0   16,0  53,13
30 Leśniewski Marcin        2  CS LO Biskupiec        1470  8,5   8,5 16,0   16,0  53,13
31 Chmielewska Anna         2  DP SP Lubawa           1469  8,5   8,5 16,0   16,0  53,13
32 Bergolc Sylwester        2  CG GIM 1 Barczewo      1468  8,0   8,0 16,0   16,0  50,00
33 Rybiński Tomasz          3  CP SP 34 Olsztyn       1467  8,0   8,0 16,0   16,0  50,00
34 Życzko Dawid             2  CP SP 29 Olsztyn       1466  8,0   8,0 16,0   16,0  50,00
35 Raźny Paweł              2  CP SP Dywity           1465  8,0   8,0 16,0   16,0  50,00
36 Kruba Małgorzata         3  DS LO Biskupiec        1464  8,0   8,0 16,0   16,0  50,00
37 Krawczyński Rafał        3  CP SP 3 Olsztyn        1463  7,5   7,5 16,0   16,0  46,88
38 Wójcik Mateusz           3  CP SP 32 Olsztyn       1462  7,0   7,0 16,0   16,0  43,75
39 Szelągowski Maciej       3  CP SP 2 Olsztyn        1461  7,0   7,0 16,0   16,0  43,75
40 Malczyk Aleksander       3  CP SP 2 Olsztyn        1460  7,0   7,0 16,0   16,0  43,75
41 Bachan Roman             3  CS ZSEiT Olsztyn       1459  7,0   7,0 16,0   16,0  43,75
42 Żmijewski Stanisław      3  CP SP Samborowo        1458  6,5   6,5 16,0   16,0  40,63
43 Zajac Tomasz             3  CP SP 30 Olsztyn       1457  6,5   6,5 16,0   16,0  40,63
44 Sobotka Adam             3  CP SP 2 Olsztyn        1456  6,5   6,5 16,0   16,0  40,63
45 Raźny Łukasz             3  CG GIM Dywity          1455  6,0   6,0 16,0   16,0  37,50
46 Kochalski Marcin         3  CP SP 6 Olsztyn        1454  6,0   6,0 16,0   16,0  37,50
47 Orłowski Michał          3  CS LO Biskupiec        1453  6,0   6,0 16,0   16,0  37,50
48 Słowikowski Kamil        3  CS ZSEiT Olsztyn       1452  6,0   6,0 16,0   16,0  37,50
49 Kulesza Jolanta          3  DP SP Samborowo        1451  6,0   6,0 16,0   16,0  37,50
50 Różewicz Maciej          4  CG GIM 8 Olsztyn       1450  5,5   5,5 16,0   16,0  34,38
51 Zawalich Filip           4  CP SP 2 Olsztyn        1449  5,5   5,5 16,0   16,0  34,38
52 Jankiewicz Lucyna        4  DG GIM 2 Ostróda       1448  5,5   5,5 16,0   16,0  34,38
53 Gnatowski Kamil          2  CP SP 30 Olsztyn       1447  5,0   5,0 16,0   16,0  31,25
54 Kotlewski Łukasz         3  CP KSP Olsztyn         1446  5,0   5,0 16,0   16,0  31,25
55 Chreczuch Arkadiusz      3  CP SP 3 Działdowo      1445  5,0   5,0 16,0   16,0  31,25
56 Abendrot Sebastian       3  CP SP Samborowo        1444  4,5   4,5 16,0   16,0  28,13
57 Rogalski Marcin          3  CS ZSB Olsztyn         1443  4,5   4,5 16,0   16,0  28,13
58 Zajkowski Krzysztof      3  CS ZSB Olsztyn         1442  4,5   4,5 16,0   16,0  28,13
59 Siudzińska Joanna        3  DP SP 2 Olsztyn        1441  4,5   4,5 16,0   16,0  28,13
60 Bosek Daniel             4  CG GIM 22 Olsztyn      1440  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
61 Zwonaruk Piotr           4  CG GIM 2 Ostróda       1439  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
62 Modzelewski Patryk       4  CG GIM 2 Ostróda       1438  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
63 Olszewski Artur          4  CP SP 9 Olsztyn        1437  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
64 Sławiński Michał         4  CP SP Dywity           1436  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
65 Borkowska Emilia         4  DP SP 3 Działdowo      1435  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
66 Kowalczyk Żaneta         4  DP SP 30 Olsztyn       1434  4,0   4,0 16,0   16,0  25,00
67 Górecki Maciej           4  CP SP 30 Olsztyn       1433  3,5   3,5 16,0   16,0  21,88
68 Bohdziewicz Piotr        4  CS LO Biskupiec        1432  3,5   3,5 16,0   16,0  21,88
69 Gryszko Przemysław       4  CP SP Samborowo        1431  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
70 Ejzenberg Emil           4  CP KSP Olsztyn         1430  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
71 Wojtunik Maciej          4  CP SP 25 Olsztyn       1429  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
72 Gniazdowski Konrad       4  CP SP 3 Olsztyn        1428  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
73 Piotrowski Kasper        4  CP SP Dywity           1427  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
74 Romanowska Katarzyna     4  DP SP 3 Działdowo      1426  3,0   3,0 16,0   16,0  18,75
75 Smukowski Dawid          4  CG GIM 12 Olsztyn      1425  2,5   2,5 16,0   16,0  15,63
76 Zielińska Lidia          4  DP SP 3 Działdowo      1424  2,5   2,5 16,0   16,0  15,63
77 Gut Kamil                4  CP SP 2 Olsztyn        1423  2,0   2,0 16,0   16,0  12,50
78 Bulkowski Martin         4  CP SP 3 Olsztyn        1422  2,0   2,0 16,0   16,0  12,50
79 Moszczyński Adrian       4  CS ZSE-H Olsztyn       1421  2,0   2,0 16,0   16,0  12,50
80 Wilińska Dominika        4  DP SP Dywity           1420  1,0   1,0 16,0   16,0   6,25
81 Nikołajuk Barbara        4  DP SP 7 Olsztyn        1419  0,0   0,0 16,0   16,0   0,00
góra