Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

2 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do pierwszej ligi awansuje 2 pierwszych zawodników.
Do trzeciej ligi spada 2 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                 Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Hrywna, Igor (18)        GIM 6 Olsztyn  6       19.0  27.5 22.25
2  Mynaj, Tomasz (16)       SP 3 Biskupiec 5.5     18.0  26.0 18.00

3  Jakubowski, Paweł (19)   GIM Lubawa     5       18.0  25.0 17.00
4  Grzonkowski, Filip (108) GIM Samborowo  4       18.5  27.5 13.50
5  Bielski, Paweł (17)      LO III Olsztyn 4       15.0  20.0 10.50
6  Życzko, Dawid (34)       SP 29 Olsztyn  3.5     18.0  26.0 12.00
7  Abendrot, Martyna (21)   GIM Samborowo  3.5     18.0  25.0  8.00
8  Wojtkowski, Bartosz (13) GIM 6 Olsztyn  3.5     14.5  21.0  8.00
9  Renkowski, Piotr (20)    SP 3 Olsztyn   3       22.0  31.0 11.25
10 Bergolc, Sylwester (32)  GIM 1 Barczewo 3       16.5  23.5  6.00
11 Chroł, Piotr (24)        ZSE-H Olsztyn  3       15.5  20.5  6.75
12 Raźny, Paweł (35)        SP Dywity      2       17.5  24.5  5.50

13 Paczyński, Mateusz (26)  GIM 22 Olsztyn 2       15.0  21.5  5.25
14 Kulesza, Magdalena (28)  SP Samborowo   1       17.0  24.0  3.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik            Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  Hrywna, Igor        CG    6    10:W  7:W  2:D  6:W  9:W  4:W  3:D
2  Mynaj, Tomasz       CP    5.5  13:W  9:W  1:D  7:W  8:W  3:L 10:W
3  Jakubowski, Paweł   CG    5     6:L 14:W  4:W  9:D 12:W  2:W  1:D
4  Grzonkowski, Filip        4     9:L 10:W  3:L 11:W  5:W  1:L  7:W
5  Bielski, Paweł      CS    4    14:D 11:D  6:L 12:W  4:L  8:W  9:W
6  Życzko, Dawid       CP    3.5   3:W  8:L  5:W  1:L  7:L 13:D 12:W
7  Abendrot, Martyna   DG    3.5  12:W  1:L 14:W  2:L  6:W  9:D  4:L
8  Wojtkowski, Bartosz CG    3.5  11:D  6:W 12:L 13:W  2:L  5:L 14:W
9  Renkowski, Piotr    CP    3     4:W  2:L 11:W  3:D  1:L  7:D  5:L
10 Bergolc, Sylwester  CG    3     1:L  4:L 13:L 14:W 11:W 12:W  2:L
11 Chroł, Piotr        CS    3     8:D  5:D  9:L  4:L 10:L 14:W 13:W
12 Raźny, Paweł        CP    2     7:L 13:W  8:W  5:L  3:L 10:L  6:L
13 Paczyński, Mateusz  CG    2     2:L 12:L 10:W  8:L 14:D  6:D 11:L
14 Kulesza, Magdalena  DP    1     5:D  3:L  7:L 10:L 13:D 11:L  8:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra