Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

2 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi awansuje 3 pierwszych zawodników.
Do czwartej ligi spada 3 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Żmijewski, Stanisław (42) SP Samborowo   5.5     20.5  27.0 20.75
2  Bachan, Roman (41)        ZSEiT Olsztyn  5       21.5  28.5 19.00
3  Krawczyński, Rafał (37)   SP 3 Olsztyn   5       20.0  28.5 19.00

4  Abendrot, Sebastian (56)  SP Samborowo   5       19.5  26.0 16.00
5  Orłowski, Michał (47)     LO Biskupiec   4.5     20.5  27.5 14.75
6  Pietrusiewicz, Kamil (29) SP 22 Olsztyn  4       22.0  29.0 14.50
7  Malczyk, Aleksander (40)  SP 2 Olsztyn   4       20.5  27.5 13.75
8  Kotlewski, Łukasz (54)    KSP Olsztyn    4       19.5  24.5 11.50
9  Słowikowski, Kamil (48)   ZSEiT Olsztyn  4       17.0  22.0  8.50
10 Raźny, Łukasz (45)        GIM Dywity     3.5     16.5  21.5  6.50
11 Siudzińska, Joanna (59)   SP 2 Olsztyn   3       17.0  23.5  7.00
12 Chreczuch, Arkadiusz (55) SP 3 Dzia?dowo 3       16.0  21.5  5.25
13 Woźnicki, Krzysztof (88)  KSP Olsztyn    2.5     13.5  18.5  2.25

14 Rogalski, Marcin (57)     ZSB Olsztyn    1.5     19.0  24.5  1.50
15 Kulesza, Jolanta (49)     SP Samborowo   1.5     17.0  22.0  1.25
16 Czarzasty, Damian (96)    SP 30 Olsztyn  0       14.5  20.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Żmijewski, Stanisław CP    5.5  14:W 12:W  2:W  6:L  5:D  3:W  7:W
2  Bachan, Roman        CS    5     4:W  5:W  1:L  8:W  7:L 15:W  6:W
3  Krawczyński, Rafał   CP    5     8:L  7:W  4:W 11:W  6:W  1:L 12:W
4  Abendrot, Sebastian  CP    5     2:L 13:W  3:L 14:W  9:W 10:W  5:W
5  Orłowski, Michał     CS    4.5  13:W  2:L 14:W  9:W  1:D  6:W  4:L
6  Pietrusiewicz, Kamil CP    4    15:W 10:W  9:W  1:W  3:L  5:L  2:L
7  Malczyk, Aleksander  CP    4    12:D  3:L 15:W 10:D  2:W  8:W  1:L
8  Kotlewski, Łukasz    CP    4     3:W  9:L 10:W  2:L 11:W  7:L 16:W
9  Słowikowski, Kamil   CS    4    16:W  8:W  6:L  5:L  4:L 14:W 11:W
10 Raźny, Łukasz        CG    3.5  11:W  6:L  8:L  7:D 16:W  4:L 15:W
11 Siudzińska, Joanna   DP    3    10:L 15:W 12:W  3:L  8:L 13:W  9:L
12 Chreczuch, Arkadiusz CP    3     7:D  1:L 11:L 13:W 14:D 16:W  3:L
13 Woźnicki, Krzysztof        2.5   5:L  4:L 16:W 12:L 15:D 11:L 14:W
14 Rogalski, Marcin     CS    1.5   1:L 16:W  5:L  4:L 12:D  9:L 13:L
15 Kulesza, Jolanta     DP    1.5   6:L 11:L  7:L 16:W 13:D  2:L 10:L
16 Czarzasty, Damian          0     9:L 14:L 13:L 15:L 10:L 12:L  8:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra