Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

Podział na ligi w 3 rundzie
I liga
1    Malczyk Jakub            1 CS   ZSEiT Olsztyn     
2    Czaus Piotr              1 CS   LO V Olsztyn      
3    Baturo Tomasz            1 CG   GIM 13 Olsztyn    
4    Opaliński Patryk         1 CG   GIM Samborowo     
5    Kosakowska Natalia       1 DS   LO II Morąg       
6    Iwancio Łukasz           1 CS   LO I Olsztyn      
7    Tarach Dorota            1 DG   GIM 2 Iława       
8    Opaliński Sebastian      1 CS   LO Ostróda        
9    Opalińska Magdalena      1 DS   LO Ostróda        
10   Puczyłowski Marcin       1 CG   GIM 2 Olsztyn     
11   Baran Dawid              1 CP   SP 34 Olsztyn     
12   Oszmian Natalia          1 DS   LO Ostróda        
13   Abendrot Michał          1 CG   GIM Samborowo     
14   Malczyk Barbara          1 DS   LO VI Olsztyn     
15   Górlik Dariusz           1 CS   LO Orneta         
16   Hekman Dominik           1 CP   SP 3 Biskupiec    
17   Falicki Kacper           1 CG   GIM 13 Olsztyn    
19   Mynaj Tomasz             1 CP   SP 3 Biskupiec    
20   Hrywna Igor              1 CG   GIM 6 Olsztyn     
II liga
18   Bielski Daniel           2 CS   ZSEiT Olsztyn     
21   Jakubowski Paweł         2 CG   GIM Lubawa        
22   Bielski Paweł            2 CS   LO III Olsztyn    
23   Malczyk Piotr            2 CP   SP 2 Olsztyn      
24   Wojtkowski Bartosz       2 CG   GIM 6 Olsztyn     
25   Grzonkowski Filip        2 CG   GIM Samborowo     
26   Abendrot Martyna         2 DG   GIM Samborowo     
27   Renkowski Piotr          2 CP   SP 3 Olsztyn      
28   Hrywna Oleg              2 CG   GIM 6 Olsztyn     
29   Galinowski Łukasz        2 CS   LO Orneta         
30   Chroł Piotr              2 CS   ZSE-H Olsztyn     
31   Heinich Tomasz           2 CG   GIM 6 Olsztyn     
32   Piontek Renata           2 DG   GIM Lubawa        
33   Życzko Dawid             2 CP   SP 29 Olsztyn     
35   Bergolc Sylwester        2 CG   GIM 1 Barczewo    
36   Leśniewski Marcin        2 CS   LO Biskupiec      
37   Chmielewska Anna         2 DP   SP Lubawa         
39   Raźny Paweł              2 CP   SP Dywity         
43   Krawczyński Rafał        2 CP   SP 3 Olsztyn      
44   Bachan Roman             2 CS   ZSEiT Olsztyn     
45   Żmijewski Stanisław      2 CP   SP Samborowo      
III liga
34   Paczyński Mateusz        3 CG   GIM 22 Olsztyn    
38   Kulesza Magdalena        3 DP   SP Samborowo      
40   Rybiński Tomasz          3 CP   SP 34 Olsztyn     
41   Kruba Małgorzata         3 DS   LO Biskupiec      
42   Pietrusiewicz Kamil      3 CP   SP 22 Olsztyn     
46   Malczyk Aleksander       3 CP   SP 2 Olsztyn      
47   Wójcik Mateusz           3 CP   SP 32 Olsztyn     
48   Szelągowski Maciej       3 CP   SP 2 Olsztyn      
49   Orłowski Michał          3 CS   LO Biskupiec      
50   Słowikowski Kamil        3 CS   ZSEiT Olsztyn     
51   Zajac Tomasz             3 CP   SP 30 Olsztyn     
52   Sobotka Adam             3 CP   SP 2 Olsztyn      
53   Raźny Łukasz             3 CG   GIM Dywity        
54   Abendrot Sebastian       3 CP   SP Samborowo      
55   Kotlewski Łukasz         3 CP   KSP Olsztyn       
56   Kochalski Marcin         3 CP   SP 6 Olsztyn      
57   Przestrzelski Michał     3 CS   LO II Olsztyn     
58   Chreczuch Arkadiusz      3 CP   SP 3 Działdowo    
60   Połom Tomasz             3 CS   LO VI Olsztyn     
61   Bachan Albin             3 CS   ZSEk Olsztyn      
62   Woźnicki Krzysztof       3 CP   KSP Olsztyn       
64   Różewicz Maciej          3 CG   GIM 8 Olsztyn     
65   Siudzińska Joanna        3 DP   SP 2 Olsztyn      
66   Gnatowski Kamil          3 CP   SP 30 Olsztyn     
67   Merchel Damian           3 CP   SP 30 Olsztyn     
68   Sajkowska Magdalena      3 DG   GIM 2 Ostróda     
71   Zwonaruk Piotr           3 CG   GIM 2 Ostróda     
72   Zajkowski Krzysztof      3 CS   ZSB Olsztyn       
74   Łaguna Grzegorz          3 CS   LO II Olsztyn     
75   Bohdziewicz Piotr        3 CS   LO Biskupiec      
IV liga
59   Zawalich Filip           4 CP   SP 2 Olsztyn      
63   Kulesza Jolanta          4 DP   SP Samborowo      
69   Jankiewicz Lucyna        4 DG   GIM 2 Ostróda     
70   Rogalski Marcin          4 CS   ZSB Olsztyn       
73   Połom Patryk             4 CP   SP 25 Olsztyn     
76   Górecki Maciej           4 CP   SP 30 Olsztyn     
77   Bosek Daniel             4 CG   GIM 22 Olsztyn    
78   Olszewski Artur          4 CP   SP 9 Olsztyn      
79   Zalewski Damian          4 CS   ZSEiT Olsztyn     
80   Najmoła Wiktor           4 CP   SP 7 Olsztyn      
81   Januszewski Adrian       4 CS   ZSB Olsztyn       
82   Szarski Wojciech         4 CS   LO II Olsztyn     
83   Kowalczyk Żaneta         4 DP   SP 30 Olsztyn     
84   Modzelewski Patryk       4 CG   GIM 2 Ostróda     
85   Sławiński Michał         4 CP   SP Dywity         
86   Borkowska Emilia         4 DP   SP 3 Działdowo    
87   Gryszko Przemysław       4 CP   SP Samborowo      
88   Ejzenberg Emil           4 CP   KSP Olsztyn       
89   Romanowska Katarzyna     4 DP   SP 3 Działdowo    
90   Wojtunik Maciej          4 CP   SP 25 Olsztyn     
91   Piotrowski Kasper        4 CP   SP Dywity         
92   Smukowski Dawid          4 CG   GIM 12 Olsztyn    
93   Błażejczyk Patryk        4 CP   KSP Olsztyn       
94   Hamera Paweł             4 CS   ZSEiT Olsztyn     
95   Kiapśnia Piotr           4 CP   SP 7 Olsztyn      
96   Czarzasty Damian         4 CP   SP 30 Olsztyn     
97   Gniazdowski Konrad       4 CP   SP 3 Olsztyn      
98   Bulkowski Martin         4 CP   SP 3 Olsztyn      
99   Zielińska Lidia          4 DP   SP 3 Działdowo    
100  Gut Kamil                4 CP   SP 2 Olsztyn      
101  Moszczyński Adrian       4 CS   ZSE-H Olsztyn     
102  Stawicki Michał          4 CP   SP 25 Olsztyn     
103  Sakowski Michał          4 CP   KSP Olsztyn       
104  Łaniecki Jan             4 CP   PM 16 Olsztyn     
105  Górecki Łukasz           4 CP   SP Dywity         
106  Jegier Adrianna          4 DP   SP Dywity         
107  Jegier Aleksander        4 CP   SP Dywity         
108  Marcińczyk Andrzej       4 CP   SP Dywity         
109  Wilińska Dominika        4 DP   SP Dywity         
110  Tarnowski Michał         4 CP   SP Dywity         
111  Nikołajuk Barbara        4 DP   SP 7 Olsztyn      
112  Sobolewski Łukasz        4 CS   LO II Olsztyn     
góra