Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

3 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi awansuje 4 pierwszych zawodników.
Do czwartej ligi spada 4 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  PIETRUSIEWICZ, Kamil (42)  SP 22 Olsztyn  6.5     20.5  27.5 23.75
2  KOTLEWSKI, Łukasz (55)     KSP Olsztyn    4.5     21.0  30.0 17.75
3  SŁOWIKOWSKI, Kamil (50)    ZSEiT Olsztyn  4.5     21.0  28.5 16.50
4  CHRECZUCH, Arkadiusz (58)  SP 3 Działdowo 4.5     19.0  28.5 15.75
5  ORŁOWSKI, Michał (49)      LO Biskupiec   4.5     17.5  24.5 16.25
6  PACZYŃSKI, Mateusz (34)    GIM 22 Olsztyn 4.5     16.0  21.5  9.75
7  ŁAGUNA, Grzegorz (74)      LO II Olsztyn  4       17.5  25.0 11.50
8  RÓŻEWICZ, Maciej (64)      GIM 8 Olsztyn  4       17.0  25.5 11.50
9  KRUBA, Małgorzata (41)     LO Biskupiec   3.5     19.5  28.5 10.75
10 PRZESTRZELSKI, Michał (57) LO II Olsztyn  3.5     15.0  20.5  7.25
11 BACHAN, Albin (61)         ZSEk Olsztyn   3       17.5  23.0  7.00
12 BOHDZIEWICZ, Piotr (75)    LO Biskupiec   3       16.0  23.0  7.50
13 PISZCZATOWSKI, Piotr (113) SP 2 Olsztyn   3       16.0  21.5  7.50
14 GNATOWSKI, Kamil (66)      SP 30 Olsztyn  3       16.0  21.5  6.50
15 MALCZYK, Aleksander (46)   SP 2 Olsztyn   2.5     18.5  26.0  9.25
16 ZWONARUK, Piotr (71)       GIM 2 Ostróda  2       14.5  19.5  2.50
17 MERCHEL, Damian (67)       SP 30 Olsztyn  1.5     15.0  20.5  1.50
18 POŁOM, Tomasz (60)         LO VI Olsztyn  1       15.5  21.0  1.50
19 SIUDZIŃSKA, Joanna (65)    SP 2 Olsztyn   1        9.0  18.5  4.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PIETRUSIEWICZ, Kamil  CP    6.5   8:W 19:W  2:D  3:W  9:W  4:W  7:W
2  KOTLEWSKI, Łukasz     CP    4.5   7:W  6:W  1:D  9:W 15:W  3:L  4:L
3  SŁOWIKOWSKI, Kamil    CS    4.5  17:W 14:D  4:W  1:L  6:W  2:W  5:L
4  CHRECZUCH, Arkadiusz  CP    4.5  13:W  9:D  3:L 10:W 12:W  1:L  2:W
5  ORŁOWSKI, Michał      CS    4.5  19:L  8:W 10:D 11:W 14:W  7:L  3:W
6  PACZYŃSKI, Mateusz    CG    4.5  18:W  2:L 19:W 15:D  3:L 14:W  9:W
7  ŁAGUNA, Grzegorz      CS    4     2:L 18:W 15:L 13:W 11:W  5:W  1:L
8  RÓŻEWICZ, Maciej      CG    4     1:L  5:L 13:L 16:W 10:W 11:W 12:W
9  KRUBA, Małgorzata     DS    3.5  11:W  4:D 14:W  2:L  1:L 15:W  6:L
10 PRZESTRZELSKI, Michał CS    3.5  12:L 17:W  5:D  4:L  8:L 18:W 15:W
11 BACHAN, Albin         CS    3     9:L 13:W 12:W  5:L  7:L  8:L 18:W
12 BOHDZIEWICZ, Piotr    CS    3    10:W 15:L 11:L 19:W  4:L 13:W  8:L
13 PISZCZATOWSKI, Piotr  CP    3     4:L 11:L  8:W  7:L 17:W 12:L 16:W
14 GNATOWSKI, Kamil      CP    3    15:W  3:D  9:L 18:W  5:L  6:L 17:D
15 MALCZYK, Aleksander   CP    2.5  14:L 12:W  7:W  6:D  2:L  9:L 10:L
16 ZWONARUK, Piotr       CG    2     0:   0:   0:   8:L 18:W 17:W 13:L
17 MERCHEL, Damian       CP    1.5   3:L 10:L 18:L  0:W 13:L 16:L 14:D
18 POŁOM, Tomasz         CS    1     6:L  7:L 17:W 14:L 16:L 10:L 11:L
19 SIUDZIŃSKA, Joanna    DP    1     5:W  1:L  6:L 12:L  0:   0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra