Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

3 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do trzeciej ligi awansuje 7 pierwszych zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  ZALEWSKI, Damian (79)     ZSEiT Olsztyn  6       21.5  28.0 24.50
2  SŁOWIKOWSKI, Jacek (116)  ZS Pasłęk      5.5     22.5  31.0 23.50
3  KAWCZYŃSKI, Cezary (118)  SP 3 Działdowo 5       22.5  29.0 12.50
4  ROGALSKI, Marcin (70)     ZSB Olsztyn    5       20.5  29.0 18.75
5  BOSEK, Daniel (77)        GIM 22 Olsztyn 5       20.0  28.0 18.00
6  ZIELIŃSKA, Lidia (99)     SP 3 Działdowo 4.5     16.0  20.5 11.75
7  JANKIEWICZ, Lucyna (69)   GIM 2 Ostróda  4       22.0  31.0 16.00
8  NAJMOŁA, Wiktor (80)      SP 7 Olsztyn   4       21.5  30.0 14.50
9  GÓRECKI, Maciej (76)      SP 30 Olsztyn  4       20.0  29.0 14.50
10 SŁAWIŃSKI, Michał (85)    SP Dywity      4       19.0  27.0 12.75
11 MODZELEWSKI, Patryk (84)  GIM 2 Ostróda  4       19.0  25.5 11.00
12 POŁOM, Patryk (73)        SP 25 Olsztyn  4       18.5  26.0 14.00
13 GNIAZDOWSKI, Konrad (97)  SP 3 Olsztyn   4       15.5  22.0  9.50
14 BŁAŻEJCZYK, Patryk (93)   KSP Olsztyn    4       15.0  20.0  8.50
15 SMUKOWSKI, Dawid (92)     GIM 12 Olsztyn 3.5     17.0  23.5  8.25
16 BORKOWSKA, Emilia (86)    SP 3 Działdowo 3.5     15.5  21.5  9.00
17 GÓRECKI, Łukasz (105)     SP Dywity      3       19.0  26.0  4.00
18 KOWALCZYK, Żaneta (83)    SP 30 Olsztyn  3       18.5  25.0  7.00
19 CIS, Krzysztof (115)      SP 1 Barczewo  3       16.5  22.5  6.00
20 MOSZCZYŃSKI, Adrian (101) ZSE-H Olsztyn  3        8.5  17.5 13.00
21 NOWOSIELSKI, Patryk (117) SP Dywity      2.5     16.5  21.5  6.75
22 HAMERA, Paweł (94)        ZSEiT Olsztyn  2.5     15.5  20.5  4.75
23 SAHAN, Denis (114)        SP 1 Barczewo  2       16.5  22.5  2.00
24 JEGIER, Aleksander (107)  SP Dywity      2       15.0  19.5  3.00
25 KIAP¦NIA, Piotr (95)      SP 7 Olsztyn   2       13.5  19.0  3.00
26 JEGIER, Adrianna (106)    SP Dywity      2       13.0  17.5  2.00
27 ŁANIECKI, Jan (104)       PM 16 Olsztyn  1.5     15.0  21.5  0.25
28 WALKIEWICZ, Paweł (119)   ZSE-H Olsztyn  1        3.0   8.0  0.00
29 PIOTROWSKI, Kasper (91)   SP Dywity      0.5     13.5  19.0  0.75
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik            Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  ZALEWSKI, Damian    CS    6    27:W  2:W  7:D  8:W  3:W  4:D  9:W
2  SŁOWIKOWSKI, Jacek  CS    5.5  10:W  1:L 17:W  5:W  8:W  3:W  4:D
3  KAWCZYŃSKI, Cezary        5    29:W 10:W  9:W 20:+  1:L  2:L  8:W
4  ROGALSKI, Marcin    CS    5    25:W 11:W  8:L  7:W 18:W  1:D  2:D
5  BOSEK, Daniel       CG    5    20:L 17:W 13:W  2:L 19:W  7:W 11:W
6  ZIELIŃSKA, Lidia    DP    4.5   9:L 22:D 10:L 17:W 29:W 15:W 16:W
7  JANKIEWICZ, Lucyna  DG    4    14:W 18:W  1:D  4:L  9:W  5:L 10:D
8  NAJMOŁA, Wiktor     CP    4    17:W 21:W  4:W  1:L  2:L 13:W  3:L
9  GÓRECKI, Maciej     CP    4     6:W 15:W  3:L 16:W  7:L 18:W  1:L
10 SŁAWIŃSKI, Michał   CP    4     2:L  3:L  6:W 25:W 16:D 22:W  7:D
11 MODZELEWSKI, Patryk CG    4    19:W  4:L 20:L 26:W 23:W 12:W  5:L
12 POŁOM, Patryk       CP    4    13:W 20:L 14:W 18:L 15:W 11:L 22:W
13 GNIAZDOWSKI, Konrad CP    4    12:L 23:W  5:L 21:W 24:W  8:L 18:W
14 BŁAŻEJCZYK, Patryk  CP    4     7:L 24:W 12:L 15:L 27:W 25:W 19:W
15 SMUKOWSKI, Dawid    CG    3.5  28:W  9:L 21:D 14:W 12:L  6:L 24:W
16 BORKOWSKA, Emilia   DP    3.5  21:L 26:W 19:W  9:L 10:D 23:W  6:L
17 GÓRECKI, Łukasz     CP    3     8:L  5:L  2:L  6:L  0:W 26:W 23:W
18 KOWALCZYK, Żaneta   DP    3    23:W  7:L 28:W 12:W  4:L  9:L 13:L
19 CIS, Krzysztof      CP    3    11:L 25:W 16:L 27:W  5:L 21:W 14:L
20 MOSZCZYŃSKI, Adrian CS    3     5:W 12:W 11:W  3:-  0:   0:   0:
21 NOWOSIELSKI, Patryk       2.5  16:W  8:L 15:D 13:L 25:L 19:L 27:W
22 HAMERA, Paweł       CS    2.5   0:   6:D 24:L 29:W 26:W 10:L 12:L
23 SAHAN, Denis        CP    2    18:L 13:L  0:W 24:W 11:L 16:L 17:L
24 JEGIER, Aleksander  CP    2     0:  14:L 22:W 23:L 13:L 29:W 15:L
25 KIAP¦NIA, Piotr     CP    2     4:L 19:L 29:W 10:L 21:W 14:L  0:
26 JEGIER, Adrianna    DP    2     0:  16:L 27:W 11:L 22:L 17:L 29:W
27 ŁANIECKI, Jan       CP    1.5   1:L 29:D 26:L 19:L 14:L  0:W 21:L
28 WALKIEWICZ, Paweł         1    15:L  0:W 18:L  0:   0:   0:   0:
29 PIOTROWSKI, Kasper  CP    .5    3:L 27:D 25:L 22:L  6:L 24:L 26:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra