Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

Podział na ligi w 4 rundzie
I liga
1    Malczyk Jakub            1 CS  ZSEiT Olsztyn      1499 
2    Czaus Piotr              1 CS  LO V Olsztyn       1498 
3    Baturo Tomasz            1 CG  GIM 13 Olsztyn     1497 
4    Opaliński Patryk         1 CG  GIM Samborowo      1496 
5    Tarach Dorota            1 DG  GIM 2 Iława        1495 
6    Iwancio Łukasz           1 CS  LO I Olsztyn       1494 
7    Puczyłowski Marcin       1 CG  GIM 2 Olsztyn      1493 
8    Opalińska Magdalena      1 DS  LO Ostróda         1492 
9    Opaliński Sebastian      1 CS  LO Ostróda         1491 
10   Oszmian Natalia          1 DS  LO Ostróda         1490 
11   Baran Dawid              1 CP  SP 34 Olsztyn      1489 
12   Abendrot Michał          1 CG  GIM Samborowo      1488 
14   Malczyk Barbara          1 DS  LO VI Olsztyn      1486 
15   Górlik Dariusz           1 CS  LO Orneta          1485 
16   Hekman Dominik           1 CP  SP 3 Biskupiec     1484 
18   Hrywna Igor              1 CG  GIM 6 Olsztyn      1482 
19   Mynaj Tomasz             1 CP  SP 3 Biskupiec     1481 
22   Heinich Tomasz           1 CG  GIM 6 Olsztyn      1478 
23   Renkowski Piotr          1 CP  SP 3 Olsztyn       1477 
36   Bachan Roman             1 CS  ZSEiT Olsztyn      1464 
II liga
13   Kosakowska Natalia       2 DS  LO II Morąg        1487 
17   Falicki Kacper           2 CG  GIM 13 Olsztyn     1483 
20   Bielski Daniel           2 CS  ZSEiT Olsztyn      1480 
21   Jakubowski Paweł         2 CG  GIM Lubawa         1479 
24   Bielski Paweł            2 CS  LO III Olsztyn     1476 
25   Wojtkowski Bartosz       2 CG  GIM 6 Olsztyn      1475 
26   Grzonkowski Filip        2 CG  GIM Samborowo      1474 
27   Woźniak Łukasz           2 CS  ZSE-H Olsztyn      1473 
28   Abendrot Martyna         2 DG  GIM Samborowo      1472 
30   Galinowski Łukasz        2 CS  LO Orneta          1470 
31   Hrywna Oleg              2 CG  GIM 6 Olsztyn      1469 
32   Chroł Piotr              2 CS  ZSE-H Olsztyn      1468 
33   Chmielewska Anna         2 DP  SP Lubawa          1467 
34   Piontek Renata           2 DG  GIM Lubawa         1466 
35   Bergolc Sylwester        2 CG  GIM 1 Barczewo     1465 
37   Krawczyński Rafał        2 CP  SP 3 Olsztyn       1463 
38   Pietrusiewicz Kamil      2 CP  SP 22 Olsztyn      1462 
39   Raźny Paweł              2 CP  SP Dywity          1461 
45   Żmijewski Stanisław      2 CP  SP Samborowo       1455 
50   Słowikowski Kamil        2 CS  ZSEiT Olsztyn      1450 
51   Kotlewski Łukasz         2 CP  KSP Olsztyn        1449 
58   Chreczuch Arkadiusz      2 CP  SP 3 Działdowo     1442 
III liga
29   Malczyk Piotr            3 CP  SP 2 Olsztyn       1471 
40   Paczyński Mateusz        3 CG  GIM 22 Olsztyn     1460 
41   Kulesza Magdalena        3 DP  SP Samborowo       1459 
42   Rybiński Tomasz          3 CP  SP 34 Olsztyn      1458 
43   Życzko Dawid             3 CP  SP 29 Olsztyn      1457 
44   Leśniewski Marcin        3 CS  LO Biskupiec       1456 
46   Kruba Małgorzata         3 DS  LO Biskupiec       1454 
47   Orłowski Michał          3 CS  LO Biskupiec       1453 
48   Szelągowski Maciej       3 CP  SP 2 Olsztyn       1452 
49   Wójcik Mateusz           3 CP  SP 32 Olsztyn      1451 
52   Malczyk Aleksander       3 CP  SP 2 Olsztyn       1448 
53   Sobotka Adam             3 CP  SP 2 Olsztyn       1447 
54   Zajac Tomasz             3 CP  SP 30 Olsztyn      1446 
55   Abendrot Sebastian       3 CP  SP Samborowo       1445 
56   Przestrzelski Michał     3 CS  LO II Olsztyn      1444 
57   Raźny Łukasz             3 CG  GIM Dywity         1443 
59   Kochalski Marcin         3 CP  SP 6 Olsztyn       1441 
60   Piszczatowski Piotr      3 CP  SP 2 Olsztyn       1440 
61   Różewicz Maciej          3 CG  GIM 8 Olsztyn      1439 
62   Bachan Albin             3 CS  ZSEk Olsztyn       1438 
63   Łaguna Grzegorz          3 CS  LO II Olsztyn      1437 
64   Słowikowski Jacek        3 CS  ZS Pasłęk          1436 
65   Woźnicki Krzysztof       3 CP  KSP Olsztyn        1435 
67   Gnatowski Kamil          3 CP  SP 30 Olsztyn      1433 
69   Zalewski Damian          3 CS  ZSEiT Olsztyn      1431 
70   Kawczyński Cezary        3 CP  SP 3 Działdowo     1430 
71   Sajkowska Magdalena      3 DG  GIM 2 Ostróda      1429 
72   Bohdziewicz Piotr        3 CS  LO Biskupiec       1428 
76   Rogalski Marcin          3 CS  ZSB Olsztyn        1424 
78   Bosek Daniel             3 CG  GIM 22 Olsztyn     1422 
79   Zajkowski Krzysztof      3 CS  ZSB Olsztyn        1421 
80   Jankiewicz Lucyna        3 DG  GIM 2 Ostróda      1420 
98   Zielińska Lidia          3 DP  SP 3 Działdowo     1402 
IV liga
66   Zawalich Filip           4 CP  SP 2 Olsztyn       1434 
68   Kulesza Jolanta          4 DP  SP Samborowo       1432 
73   Siudzińska Joanna        4 DP  SP 2 Olsztyn       1427 
74   Merchel Damian           4 CP  SP 30 Olsztyn      1426 
75   Połom Tomasz             4 CS  LO VI Olsztyn      1425 
77   Zwonaruk Piotr           4 CG  GIM 2 Ostróda      1423 
81   Połom Patryk             4 CP  SP 25 Olsztyn      1419 
82   Górecki Maciej           4 CP  SP 30 Olsztyn      1418 
83   Najmoła Wiktor           4 CP  SP 7 Olsztyn       1417 
84   Januszewski Adrian       4 CS  ZSB Olsztyn        1416 
85   Olszewski Artur          4 CP  SP 9 Olsztyn       1415 
86   Szarski Wojciech         4 CS  LO II Olsztyn      1414 
87   Modzelewski Patryk       4 CG  GIM 2 Ostróda      1413 
88   Sławiński Michał         4 CP  SP Dywity          1412 
89   Borkowska Emilia         4 DP  SP 3 Działdowo     1411 
90   Kowalczyk Żaneta         4 DP  SP 30 Olsztyn      1410 
91   Błażejczyk Rafał         4 CP  KSP Olsztyn        1409 
92   Ejzenberg Emil           4 CP  KSP Olsztyn        1408 
93   Gryszko Przemysław       4 CP  SP Samborowo       1407 
94   Romanowska Katarzyna     4 DP  SP 3 Działdowo     1406 
95   Wojtunik Maciej          4 CP  SP 25 Olsztyn      1405 
96   Gniazdowski Konrad       4 CP  SP 3 Olsztyn       1404 
97   Smukowski Dawid          4 CG  GIM 12 Olsztyn     1403 
99   Cis Krzysztof            4 CP  SP 1 Barczewo      1401 
100  Czarzasty Damian         4 CP  SP 30 Olsztyn      1400 
101  Hamera Paweł             4 CS  ZSEiT Olsztyn      1399 
102  Bulkowski Martin         4 CP  SP 3 Olsztyn       1398 
103  Górecki Łukasz           4 CP  SP Dywity          1397 
104  Kiapśnia Piotr           4 CP  SP 7 Olsztyn       1396 
105  Moszczyński Adrian       4 CS  ZSE-H Olsztyn      1395 
106  Nowosielski Patryk       4 CP  SP Dywity          1394 
107  Piotrowski Kasper        4 CP  SP Dywity          1393 
108  Jegier Adrianna          4 DP  SP Dywity          1392 
109  Gut Kamil                4 CP  SP 2 Olsztyn       1391 
110  Sahan Denis              4 CP  SP 1 Barczewo      1390 
111  Sakowski Michał          4 CP  KSP Olsztyn        1389 
112  Stawicki Michał          4 CP  SP 25 Olsztyn      1388 
113  Jegier Aleksander        4 CP  SP Dywity          1387 
114  Łaniecki Jan             4 CP  PM 12 Olsztyn      1386 
115  Marcińczyk Andrzej       4 CP  SP Dywity          1385 
116  Tarnowski Michał         4 CP  SP Dywity          1384 
117  Walkiewicz Paweł         4 CS  ZSE-H Olsztyn      1383 
118  Wilińska Dominika        4 DP  SP Dywity          1382 
119  Nikołajuk Barbara        4 DP  SP 7 Olsztyn       1381 
120  Sobolewski Łukasz        4 CS  LO II Olsztyn      1380 
góra