Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KOMUNIKAT KOMISJI KLASYFIKACJI I RANKINGU WMZSZACH NR 2005/1/2/3


I. Uwzględnione komunikaty KKiR PZSzach

Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/1 z dnia 29.02.2005
Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/2 z dnia 30.04.2005
Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/3 z dnia 30.06.2005
Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/4 z dnia 31.08.2005
Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/5 z dnia 31.10.2005
Komunikat klasyfikacyjny nr 2005/6 z dnia 31.12.2005

II. Nadane tytuły , normy i kategorie centralne

kat II +

GRYGLAS MARTA  MLKS CZARNI OLECKO

III. Zweryfikowane Turnieje Szachowe

 1)Ferie z szachami 2005 - Olsztyn 17-21.01
 2)Turniej klasyfikacyjny - Olsztyn 19-20.02
 3)Turniej Noworoczny - Elbląg 12.01-25.02
 4)Turniej Noworoczny - Bartoszyce 10.01-28.02
 5)V O.T.Sz.- Puchar Rady Nad. ESM "Sielanka" - Elbląg 9.03-15.04
 6)Mistrzostwa Olecka Juniorów
 7)Turniej Klasyfikacyjny - Biskupiec
 8)II Turniej Szachowy Juniorów o Puchar Burmistrza Giżycka 14-15.05
 9)Turniej o kategorie szachowe - Olsztyn 7-9.06
10)I Turniej klubowy - Lubawa - 28.04-23.06
11)Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów - Olsztyn 27-30.06
12)XII Międzynarodowy Turniej Szachowy - Kowalewo Pomorskie 06.07-12.07
13)Wakacje z Szachami - Jarosławiec - 04.08-11.08
14)Festiwal Szachowy - Ostróda - 06.08-12.08
15)VII Turniej Szachowy Juniorów o "Puchar Trzech Leszczy" - Giżycko 05-06.11
16)Mistrzostwa Powiatu Nidzickiego - Nidzica 03.10-14.11
17)Puchar Prezesa ESM "Sielanka" - Elbląg - 21.09-18.11
18)Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów - Samborowo - 10-11.12
19)Kętrzyński Festiwal Szachowy - 27 - 30.12

IV. Nadane kategorie okręgowe

a)MDKiS Morąg
KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF     poz.1     kat V
KAŹMIERCZAK KONRAD        poz.1     kat III
KAŹMIERCZAK GRZEGORZ      poz.2     kat II
KAŹMIERCZAK KRZYSZTOF     poz.11    kat IV

b)UKS Trzydziestka Olsztyn
CZARZASTY DAMIAN          poz.1     kat V
PACZYŃSKI MATEUSZ         poz.9     kat IV
GÓRECKI MACIEJ            poz.11    kat V
FALICKI KACPER            poz.12    kat III
RYBIŃSKI TOMASZ           poz.13    kat IV
GÓRLIK DARIUSZ            poz.14    kat III
GÓRLIK DARIUSZ            poz.19    kat II

c)BDK Biskupiec
ORŁOWSKI PAWEŁ            poz.2     kat III
MYNAJ TOMASZ              poz.11    kat III
HEKMAN DOMINIK            poz.7     kat IV
LEŚNIEWSKI MARCIN         poz.7     kat V
DRYŁO KAROLINA            poz.7     kat V
ROKITA OSKAR              poz.7     kat V
DRYŁO MICHAŁ              poz.7     kat V
ANDRZEJEWSKI SEBASTIAN    poz.7     kat V
ROKITA OSKAR              poz.11    kat IV

d)UKS Diagonala Elbląg
KOWALSKI MICHAŁ           poz.3     kat IV
ŁOBANOWSKI PAWEŁ          poz.3     kat IV
KARBOWSKI PIOTR           poz.17    kat III
KLICZYKOWSKI PAWEŁ        poz.17    kat IV

e)Budowlani Bartoszyce
CZAJKOWSKA NATALIA        poz.4     kat II k
CZAJKOWSKI ALAN           poz.4     kat III
PALUSZEK ANDRZEJ          poz.4     kat IV
ŻARCZYŃSKI KRZYSZTOF      poz.4     kat IV
SIELAWO URSZULA           poz.4     kat IV k
CZAJKOWSKI ALAN           poz.11    kat II

f)MLKS Czarni Olecko
GRZYB ANDRZEJ             poz.6     kat II
BOGATKO BARTOSZ           poz.6     kat II
BRYNDA MICHAŁ             poz.6     kat II

g)Zacisze Wydminy
GRUPKAJTYS PAWEŁ          poz.8     kat IV
CEDROWSKI Paweł           poz.8     kat IV
ZAWADZKA SABINA           poz.19    kat III

h)Hetman-Pionier Kętrzyn
KRUPSKA OKSANA            poz.8     kat IV k
SAMUL KAMIL               poz.19    kat IV

i)Debiut GCK Giżycko
KORECKA Monika            poz.8     kat IV k
CICHOCKA URSZULA          poz.15    kat IV k
ZIÓŁKOWSKI KACPER         poz.15    kat IV
MIERUSIŃSKI PATRYK        poz.15    kat V

j)UKS Debiut Lubawa
KARPIŃSKI WALDEMAR        poz.10    kat II
CHMIELEWSKA ANNA          poz.18    kat III k

k)UKSz Biała Piska
SZCZECH TOMASZ            poz.11    kat IV
ZIELIŃSKI AMADEUSZ        poz.11    kat V

l)LUKS GOK Samborowo
RUSINIAK ADAM             poz.11    kat V
KULESZA JOLANTA           poz.13    kat III k

ł)Hetman Nowe Miasto Lub.
WIECHOWSKI ŁUKASZ         poz.11    kat III
KOTEWICZ MARIUSZ          poz.11    kat III

m)Wkra Nidzica
PIOTRKOWSKI JANUSZ        poz.16    kat III
BUDAKOW ADRIAN            poz.16    kat IV
WYTRĄŻEK JAN              poz.16    kat IV
JASZCZUK SŁAWOMIR         poz.16    kat V
PAJEWSKI FILIP            poz.16    kat V
KOZŁOWSKI ŁUKASZ          poz.16    kat V

x)zawodnicy niezrzeszeni
MALCZYK ALEKSANDER        poz.1     kat IV
DOŁOWY SZYMON             poz.1     kat V
ZAWALICH FILIP            poz.1     kat V
CISZEWSKI MATEUSZ         poz.1     kat V
SOBOTKA ADAM              poz.1     kat V
SIUDZIŃSKA JOANNA         poz.1     kat V k
KOCHALSKI MARCIN          poz.1     kat V
SZOK BOGUSŁAW             poz.1     kat V
ZDZIARSTEK BARTOSZ        poz.1     kat V
HARASYMIUK LAURA          poz.1     kat V k
MIERNIK KARINA            poz.1     kat IV k
SAWANIEWICZ MARCIN        poz.1     kat V
MAZUR PAWEŁ               poz.5     kat III
ŻYCZKO DAWID              poz.9     kat IV
PISZCZATOWSKI PIOTR       poz.9     kat V
SZELĄGOWSKI MACIEJ        poz.9     kat V
WOJTUNIK MACIEJ           poz.9     kat V
WÓJCIK MATEUSZ            poz.9     kat V
WÓJCIK MARTA              poz.9     kat V k
OŻUBKO PIOTR              poz.12    kat V

V. Nadane klasy sportowe

klasa mistrzowska
MIŚTA ALEKSANDER          PZSzach    31.12.2006
klasa pierwsza
CIEŚLUKOWSKA KATARZYNA    PZSzach    31.12.2006
CHOJNOWSKI MARCIN         PZSzach    31.12.2006
KOLAGO MARCIN             PZSzach    31.12.2006
SZYMCZAK ZBIGNIEW         PZSzach    31.12.2006
klasa druga
MALCZYK JAKUB             poz.1      31.12.2006
CZARTORYSKI PAWEŁ         poz.12     31.12.2006
JÓŹWIK RAFAŁ              poz.14     31.12.2006
BUDREWICZ KRZYSZTOF       poz.14     31.12.2006
JADANOWSKI ŁUKASZ         poz.14     31.12.2006
SZYMANOWSKA LENA          poz.14     31.12.2006
BATURO TOMASZ             poz.14     31.12.2006
JADANOWSKA BEATRA         poz.14     31.12.2006
KOTERMAŃSKA ANNA          poz.19     31.12.2006
OSZMIAN NATALIA           poz.19     31.12.2006
klasa trzecia
CZAUS PIOTR               poz.1      31.12.2006
PUCZYŁOWSKI MARCIN        poz.1      31.12.2006
ŻUKOWSKI PAWEŁ            poz.6      31.12.2006
GRZYB ANDRZEJ             poz.6      31.12.2006
CICHANOWICZ PIOTR         poz.6      31.12.2006
BOGATKO BARTOSZ           poz.6      31.12.2006
BRYNDA MICHAŁ             poz.6      31.12.2006
SIWOŃ BOGDAN              poz.12     31.12.2006
KOBUS MACIEJ              poz.12     31.12.2006
ROLBIECKI LESZEK          poz.12     31.12.2006
OPALIŃSKI SEBASTIAN       poz.12     31.12.2006
ZARĘBSKI CEZARY           poz.14     31.12.2006
KUBAN WIESŁAW             poz.14     31.12.2006
DUNIKOWSKI PIOTR          poz.16     31.12.2006
GULA ANDRZEJ              poz.19     31.12.2006
PLICHTA ADAM              poz.19     31.12.2006
KACZMAREK ARKADIUSZ       poz.19     31.12.2006
CZAJKOWSKI ALAN           poz.19     31.12.2006
OPALIŃSKI PATRYK          poz.19     31.12.2006
TARACH DOROTA             poz.19     31.12.2006

góra