Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

4 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do pierwszej ligi awansuje 3 pierwszych zawodników.
Do trzeciej ligi spada 3 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  JAKUBOWSKI, Paweł (21)    GIM Lubawa     6.5     17.5  25.0 23.75
2  FALICKI, Kacper (17)      GIM 13 Olsztyn 6       20.0  29.0 23.00
3  PIETRUSIEWICZ, Kamil (38) SP 22 Olsztyn  5.5     22.0  31.5 22.25
4  KOSAKOWSKA, Natalia (13)  LO II Morąg    4.5     16.5  23.5 14.25
5  ABENDROT, Martyna (28)    GIM Samborowo  4       19.5  27.0 12.00
6  BIELSKI, Daniel (20)      ZSEiT Olsztyn  4       18.0  27.0 12.50
7  WOŹNIAK, Łukasz (27)      ZSE-H Olsztyn  4       13.5  21.0 10.75
8  WOJTKOWSKI, Bartosz (25)  GIM 6 Olsztyn  3.5     19.5  27.0 10.25
9  GRZONKOWSKI, Filip (26)   GIM Samborowo  3       18.0  27.0  9.00
10 WOŹNIAK, Tomasz (122)     ZSE-H Olsztyn  3       18.0  27.0  7.25
11 CHRECZUCH, Arkadiusz (58) SP 3 Działdowo 3       17.5  25.5  7.00
12 SŁOWIKOWSKI, Kamil (50)   ZSEiT Olsztyn  3       17.0  22.5  5.00
13 CHMIELEWSKA, Anna (33)    SP Lubawa      3       15.0  21.0  5.00
14 CHROŁ, Piotr (32)         ZSE-H Olsztyn  3       14.5  22.0  5.00
15 BIELSKI, Paweł (24)       LO III Olsztyn 3       13.0  20.0  8.00
16 RAŹNY, Paweł (39)         SP Dywity      2       18.0  25.0  3.00
17 KRAWCZYŃSKI, Rafał (37)   SP 3 Olsztyn   2       15.5  24.5  3.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik             Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  JAKUBOWSKI, Paweł    CG    6.5  17:1 10:1 11:1  2:1  9:1  3:=  6:1
2  FALICKI, Kacper      CG    6    14:1  9:1  3:1  1:0  7:1  8:1  5:1
3  PIETRUSIEWICZ, Kamil CP    5.5  15:1  6:1  2:0  4:1  5:1  1:=  8:1
4  KOSAKOWSKA, Natalia  DS    4.5   5:1  8:=  7:=  3:0 10:= 13:1 16:1
5  ABENDROT, Martyna    DG    4     4:0 16:1 12:1  6:1  3:0  9:1  2:0
6  BIELSKI, Daniel      CS    4    13:1  3:0  8:1  5:0 11:1 12:1  1:0
7  WOŹNIAK, Łukasz      CS    4    11:0 17:1  4:= 16:1  2:0 10:= 12:1
8  WOJTKOWSKI, Bartosz  CG    3.5  16:1  4:=  6:0 10:1 15:1  2:0  3:0
9  GRZONKOWSKI, Filip   CG    3    12:1  2:0 14:1 11:1  1:0  5:0 15:0
10 WOŹNIAK, Tomasz      CS    3     0:1  1:0 13:1  8:0  4:=  7:= 14:0
11 CHRECZUCH, Arkadiusz CP    3     7:1 15:1  1:0  9:0  6:0  0:1 17:0
12 SŁOWIKOWSKI, Kamil   CS    3     9:0  0:1  5:0 13:1 17:1  6:0  7:0
13 CHMIELEWSKA, Anna    DP    3     6:0 14:1 10:0 12:0 16:1  4:0  0:1
14 CHROŁ, Piotr         CS    3     2:0 13:0  9:0 15:0  0:1 17:1 10:1
15 BIELSKI, Paweł       CS    3     3:0 11:0 17:1 14:1  8:0 16:0  9:1
16 RAŹNY, Paweł         CP    2     8:0  5:0  0:1  7:0 13:0 15:1  4:0
17 KRAWCZYŃSKI, Rafał   CP    2     1:0  7:0 15:0  0:1 12:0 14:0 11:1

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra