Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

4 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi awansuje 5 pierwszych zawodników.
Do czwartej ligi spada 5 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  RYBIŃSKI, Tomasz (42)      SP 34 Olsztyn  5.5     22.5  30.0 22.50
2  KULESZA, Magdalena (41)    SP Samborowo   5.5     22.0  30.5 22.50
3  ORŁOWSKI, Michał (47)      LO Biskupiec   5       22.5  29.0 19.00
4  KRUBA, Małgorzata (46)     LO Biskupiec   5       22.0  31.0 21.50
5  PACZYŃSKI, Mateusz (40)    GIM 22 Olsztyn 4.5     20.0  26.5 14.00
6  PRZESTRZELSKI, Michał (56) LO II Olsztyn  4.5     19.5  28.0 15.00
7  RAŹNY, Łukasz (57)         GIM Dywity     4.5     18.0  25.5 16.00
8  ZAJAC, Tomasz (54)         SP 30 Olsztyn  4       20.5  27.0 12.00
9  SŁOWIKOWSKI, Jacek (64)    ZS Pasłęk      4       19.0  26.5 11.00
10 ABENDROT, Sebastian (55)   SP Samborowo   4       18.0  25.0 12.00
11 ZAJKOWSKI, Krzysztof (79)  ZSB Olsztyn    3.5     18.5  25.0 10.25
12 BACHAN, Albin (62)         ZSEk Olsztyn   3.5     18.0  26.0 10.75
13 LEŚNIEWSKI, Marcin (44)    LO Biskupiec   3.5     17.0  24.5 11.00
14 KAWCZYŃSKI, Cezary (70)    SP 3 Działdowo 3.5     15.0  21.0  7.75
15 MALCZYK, Aleksander (52)   SP 2 Olsztyn   3       18.0  26.0  9.25
16 ZALEWSKI, Damian (69)      ZSEiT Olsztyn  3       16.5  23.0  7.50
17 MALCZYK, Piotr (29)        SP 2 Olsztyn   3       15.0  20.5  8.00
18 JANKIEWICZ, Lucyna (80)    GIM 2 Ostróda  3       15.0  20.5  5.00
19 BABSKI, Jakub (124)        SP Samborowo   3       13.0  18.5  6.75
20 BOHDZIEWICZ, Piotr (72)    LO Biskupiec   2.5     15.5  21.0  5.75
21 RÓŻEWICZ, Maciej (61)      GIM 8 Olsztyn  2       17.5  24.0  6.00
22 BOSEK, Daniel (78)         GIM 22 Olsztyn 2       14.5  19.5  2.00
23 PISZCZATOWSKI, Piotr (60)  SP 2 Olsztyn   1       15.0  20.5  1.00
24 ROGALSKI, Marcin (76)      ZSB Olsztyn    1       13.0  19.0  2.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  RYBIŃSKI, Tomasz      CP    5.5   9:1  8:1 21:1  3:0  6:1  2:1  4:=
2  KULESZA, Magdalena    DP    5.5  12:1 15:1  4:=  5:1  3:1  1:0  9:1
3  ORŁOWSKI, Michał      CS    5    24:1  5:= 10:1  1:1  2:0  8:1  6:=
4  KRUBA, Małgorzata     DS    5    14:1  6:1  2:=  8:0 12:1  7:1  1:=
5  PACZYŃSKI, Mateusz    CG    4.5  23:1  3:= 13:1  2:0  7:0 18:1  8:1
6  PRZESTRZELSKI, Michał CS    4.5  18:1  4:0 11:1 15:1  1:0 16:1  3:=
7  RAŹNY, Łukasz         CG    4.5  19:= 17:0 20:1  9:1  5:1  4:0 11:1
8  ZAJAC, Tomasz         CP    4    22:1  1:0 23:1  4:1 10:1  3:0  5:0
9  SŁOWIKOWSKI, Jacek    CS    4     1:0 22:1 17:1  7:0 21:1 10:1  2:0
10 ABENDROT, Sebastian   CP    4    11:1 13:1  3:0 21:1  8:0  9:0 16:1
11 ZAJKOWSKI, Krzysztof  CS    3.5  10:0 16:1  6:0 13:= 22:1 12:1  7:0
12 BACHAN, Albin         CS    3.5   2:0 20:= 19:1 14:1  4:0 11:0 15:1
13 LEŚNIEWSKI, Marcin    CS    3.5  16:1 10:0  5:0 11:= 17:1 15:= 14:=
14 KAWCZYŃSKI, Cezary    CP    3.5   4:0 18:1 15:0 12:0 23:1 21:1 13:=
15 MALCZYK, Aleksander   CP    3    20:1  2:0 14:1  6:0 18:= 13:= 12:0
16 ZALEWSKI, Damian      CS    3    13:0 11:0 22:1 17:1 20:1  6:0 10:0
17 MALCZYK, Piotr        CP    3    21:0  7:1  9:0 16:0 13:0 24:1 20:1
18 JANKIEWICZ, Lucyna    DG    3     6:0 14:0 24:1 23:1 15:=  5:0 19:=
19 BABSKI, Jakub         CP    3     7:= 21:0 12:0 20:0 24:1 22:1 18:=
20 BOHDZIEWICZ, Piotr    CS    2.5  15:0 12:=  7:0 19:1 16:0 23:1 17:0
21 RÓŻEWICZ, Maciej      CG    2    17:1 19:1  1:0 10:0  9:0 14:0 24:0
22 BOSEK, Daniel         CG    2     8:0  9:0 16:0 24:1 11:0 19:0 23:1
23 PISZCZATOWSKI, Piotr  CP    1     5:0 24:1  8:0 18:0 14:0 20:0 22:0
24 ROGALSKI, Marcin      CS    1     3:0 23:0 18:0 22:0 19:0 17:0 21:1

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra