Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6

4 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do trzeciej ligi awansuje 7 pierwszych zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  EJZENBERG, Emil (92)       KSP Olsztyn    6       22.5  28.5 24.50
2  POŁOM, Tomasz (75)         LO VI Olsztyn  5.5     23.5  32.5 24.00
3  SŁAWIŃSKI, Michał (88)     SP Dywity      5       22.5  31.0 20.00
4  SŁABKOWSKI, Łukasz (122)   ZSEiT Olsztyn  5       22.0  31.0 21.50
5  KOWALCZYK, Żaneta (90)     SP 30 Olsztyn  5       19.0  27.0 16.00
6  WOJTUNIK, Maciej (95)      SP 25 Olsztyn  5       18.5  26.5 18.50
7  GRYSZKO, Przemysław (93)   SP Samborowo   5       17.0  24.0 15.00
8  POŁOM, Patryk (81)         SP 25 Olsztyn  4       21.5  30.5 11.00
9  KULESZA, Jolanta (68)      SP Samborowo   4       20.0  29.0 13.50
10 BORKOWSKA, Emilia (89)     SP 3 Działdowo 4       17.5  24.5 12.00
11 PIEŃKOSZ, Dominika (125)   SP Samborowo   4       17.5  24.0  9.00
12 ROMANOWSKA, Katarzyna (94) SP 3 Działdowo 4       17.0  24.5 14.50
13 PACZYŃSKI, Marcin (126)    SP 30 Olsztyn  4       15.0  21.0  7.00
14 CIS, Krzysztof (99)        SP 1 Barczewo  3.5     19.5  27.5 12.00
15 SMUKOWSKI, Dawid (97)      GIM 12 Olsztyn 3.5     17.0  24.0  6.50
16 HAMERA, Paweł (101)        ZSEiT Olsztyn  3.5     15.5  21.5  9.00
17 MODZELEWSKI, Patryk (87)   GIM 2 Ostróda  3       21.5  28.5 11.00
18 STAWICKI, Michał (112)     SP 25 Olsztyn  3       18.5  24.5  5.50
19 BŁAŻEJCZYK, Rafał (91)     KSP Olsztyn    3       18.0  24.5  5.50
20 LESISZ, Magdalena (123)    SP 3 Działdowo 3       16.5  23.5  4.00
21 JEGIER, Aleksander (113)   SP Dywity      3       14.0  19.5  5.00
22 SAHAN, Denis (110)         SP 1 Barczewo  2.5     11.5  17.0  3.75
23 NOWOSIELSKI, Patryk (106)  SP Dywity      2       16.0  21.5  4.00
24 GÓRECKI, Łukasz (103)      SP Dywity      2       15.0  20.5  3.50
25 JEGIER, Adrianna (108)     SP Dywity      2       12.5  16.5  2.50
26 ŁANIECKI, Jan (114)        PM 12 Olsztyn  1.5     14.5  20.5  1.25
27 DUDENKO, Daniel (121)      SP 25 Olsztyn  1       13.0  21.0  0.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  EJZENBERG, Emil       CP    6    27:1  8:1  2:1  4:1  9:1  5:1  3:0
2  POŁOM, Tomasz         CS    5.5  14:1  5:1  1:0 19:1  3:1  6:1  4:=
3  SŁAWIŃSKI, Michał     CP    5    22:1  6:0 16:1  7:1  2:0 19:1  1:1
4  SŁABKOWSKI, Łukasz    CS    5     7:1 15:=  8:1  1:0 10:1  9:1  2:=
5  KOWALCZYK, Żaneta     DP    5    18:1  2:0 24:1 12:1 17:1  1:0  9:1
6  WOJTUNIK, Maciej      CP    5    20:1  3:1 17:0 10:1 14:1  2:0 19:1
7  GRYSZKO, Przemysław   CP    5     4:0 21:1 20:1  3:0 23:1 17:1  8:1
8  POŁOM, Patryk         CP    4    16:+  1:0  4:0 21:1 11:1 12:1  7:0
9  KULESZA, Jolanta      DP    4    15:1 19:1 10:1 17:1  1:0  4:0  5:0
10 BORKOWSKA, Emilia     DP    4    23:1 13:1  9:0  6:0  4:0 18:1 20:1
11 PIEŃKOSZ, Dominika    DP    4    12:0  0:1 14:= 16:=  8:0 22:1 17:1
12 ROMANOWSKA, Katarzyna DP    4    11:1 17:0 13:1  5:0 18:1  8:0 14:1
13 PACZYŃSKI, Marcin     CP    4     0:1 10:0 12:0 18:0 25:1 23:1 21:1
14 CIS, Krzysztof        CP    3.5   2:0 18:1 11:= 15:1  6:0 16:1 12:0
15 SMUKOWSKI, Dawid      CG    3.5   9:0  4:= 25:1 14:0 16:0  0:1 23:1
16 HAMERA, Paweł         CS    3.5   8:- 26:1  3:0 11:= 15:1 14:0 24:1
17 MODZELEWSKI, Patryk   CG    3    24:1 12:1  6:1  9:0  5:0  7:0 11:0
18 STAWICKI, Michał      CP    3     5:0 14:0 26:1 13:1 12:0 10:0  0:1
19 BŁAŻEJCZYK, Rafał     CP    3    26:1  9:0 23:1  2:0 24:1  3:0  6:0
20 LESISZ, Magdalena     DP    3     6:0 25:1  7:0 23:0  0:1 24:1 10:0
21 JEGIER, Aleksander    CP    3     0:   7:0 22:1  8:0 26:1 27:1 13:0
22 SAHAN, Denis          CP    2.5   3:0 24:0 21:0 25:1 27:1 11:0 26:=
23 NOWOSIELSKI, Patryk   CP    2    10:0 27:1 19:0 20:1  7:0 13:0 15:0
24 GÓRECKI, Łukasz       CP    2    17:0 22:1  5:0 27:1 19:0 20:0 16:0
25 JEGIER, Adrianna      DP    2     0:  20:0 15:0 22:0 13:0 26:1 27:1
26 ŁANIECKI, Jan         CP    1.5  19:0 16:0 18:0  0:1 21:0 25:0 22:=
27 DUDENKO, Daniel       CP    1     1:0 23:0  0:1 24:0 22:0 21:0 25:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra