Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2005/6
5 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 2 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  MALCZYK, Jakub (1)        ZSEiT Olsztyn  6.5     19.5  28.0 25.50
2  OPALIŃSKI, Sebastian (4)  LO Ostróda     5.5     18.5  27.5 18.50
3  PUCZYŁOWSKI, Marcin (7)   GIM 2 Olsztyn  5       21.0  30.0 20.50
4  BARAN, Dawid (11)         SP 34 Olsztyn  4.5     21.0  29.0 14.50
5  GÓRLIK, Dariusz (15)      LO Orneta      4       15.0  21.0  9.00
6  TARACH, Dorota (5)        GIM 2 Iława    3.5     20.0  29.0 11.25
7  OPALIŃSKA, Magdalena (9)  LO Ostróda     3.5     18.0  25.5  7.75
8  OSZMIAN, Natalia (10)     LO Ostróda     3.5     16.0  22.0 11.00
9  FALICKI, Kacper (18)      GIM 13 Olsztyn 3.5     15.5  22.0  8.50
10 OPALIŃSKI, Patryk (6)     GIM Samborowo  3       16.5  24.0  7.75
11 MALCZYK, Barbara (13)     LO VI Olsztyn  3       15.5  22.0  6.50
12 ABENDROT, Michał (12)     GIM Samborowo  3       15.0  22.5  5.75
13 JAKUBOWSKI, Paweł (21)    GIM Lubawa     2.5     18.0  24.5  9.00
14 HEKMAN, Dominik (16)      SP 3 Biskupiec 2.5     15.5  22.5  5.75
15 PIETRUSIEWICZ, Kamil (35) SP 22 Olsztyn  1.5     16.5  22.0  2.75
16 HRYWNA, Igor (19)         GIM 6 Olsztyn  1       15.0  20.5  2.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  MALCZYK, Jakub (1)        CS    6.5  12:1  7:1  2:1  4:1  3:= 10:1  6:1
2  OPALIŃSKI, Sebastian (4)  CS    5.5  11:1 14:1  1:0 13:1  6:1  4:1  3:=
3  PUCZYŁOWSKI, Marcin (7)   CG    5     9:1 13:=  4:=  7:1  1:=  5:1  2:=
4  BARAN, Dawid (11)         CP    4.5  15:1  6:1  3:=  1:0  8:1  2:0  7:1
5  GÓRLIK, Dariusz (15)      CS    4     6:0  8:0 15:1  9:1 16:1  3:0 10:1
6  TARACH, Dorota (5)        DG    3.5   5:1  4:0 13:= 12:1  2:0 11:1  1:0
7  OPALIŃSKA, Magdalena (9)  DS    3.5  16:1  1:0 14:1  3:0 13:1  8:=  4:0
8  OSZMIAN, Natalia (10)     DS    3.5  13:0  5:1 12:1 10:=  4:0  7:= 15:=
9  FALICKI, Kacper (18)      CG    3.5   3:0 11:1 10:0  5:0 12:= 15:1 14:1
10 OPALIŃSKI, Patryk (6)     CG    3    14:0 16:1  9:1  8:= 11:=  1:0  5:0
11 MALCZYK, Barbara (13)     DS    3     2:0  9:0 16:1 14:1 10:=  6:0 12:=
12 ABENDROT, Michał (12)     CG    3     1:0 15:   8:0  6:0  9:= 16:1 11:=
13 JAKUBOWSKI, Paweł (21)    CG    2.5   8:1  3:=  6:=  2:0  7:0 14:= 16:0
14 HEKMAN, Dominik (16)      CP    2.5  10:1  2:0  7:0 11:0 15:1 13:=  9:0
15 PIETRUSIEWICZ, Kamil (35) CP    1.5   4:0 12:0  5:0 16:1 14:0  9:0  8:=
16 HRYWNA, Igor (19)         CG    1     7:0 10:0 11:0 15:0  5:0 12:0 13:1

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra