Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2005/6
5 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do pierwszej ligi awansuje 3 pierwszych zawodników.
Do trzeciej ligi spada 3 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KOSAKOWSKA, Natalia (17)  LO II Morąg    5       21.0  28.5 21.50
2  PIONTEK, Renata (36)      GIM Lubawa     5       21.0  28.0 19.50
3  BIELSKI, Daniel (22)      ZSEiT Olsztyn  5       19.5  27.0 18.50
4  RENKOWSKI, Piotr (23)     SP 3 Olsztyn   5       18.0  24.0 15.50
5  BACHAN, Roman (32)        ZSEiT Olsztyn  4       18.0  24.0  7.50
6  ABENDROT, Martyna (27)    GIM Samborowo  4       16.0  22.0 11.50
7  CHMIELEWSKA, Anna (34)    SP Lubawa      4       14.5  20.5  9.50
8  CHRECZUCH, Arkadiusz (53) SP 3 Działdowo 3.5     18.5  26.0 12.50
9  CHROŁ, Piotr (33)         ZSE-H Olsztyn  3.5     15.5  22.5  9.50
10 KOTLEWSKI, Łukasz (57)    KSP Olsztyn    3       20.5  27.5  7.50
11 KULESZA, Magdalena (43)   SP Samborowo   3       18.0  26.5  7.50
12 ORŁOWSKI, Michał (50)     LO Biskupiec   3       14.5  19.5  6.00
13 ŻMIJEWSKI, Stanisław (47) SP Samborowo   2.5     18.5  25.5  5.25
14 HRYWNA, Oleg (31)         GIM 6 Olsztyn  2.5     14.5  19.5  2.25
15 SŁOWIKOWSKI, Kamil (48)   ZSEiT Olsztyn  1       17.5  24.5  4.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KOSAKOWSKA, Natalia (17)  DS    5     9:1 10:0  2:1  5:1  3:0  6:1  4:1
2  PIONTEK, Renata (36)      DG    5     4:1  8:1  1:0  3:1  6:0 13:1  9:1
3  BIELSKI, Daniel (22)      CS    5     7:1 11:1 10:1  2:0  1:1  4:0  8:1
4  RENKOWSKI, Piotr (23)     CP    5     2:0 13:1 15:1 10:1  5:1  3:1  1:0
5  BACHAN, Roman (32)        CS    4     8:0  9:1 11:1  1:0  4:0 15:1  0:1
6  ABENDROT, Martyna (27)    DG    4    11:0 14:1  8:0 12:1  2:1  1:0 15:1
7  CHMIELEWSKA, Anna (34)    DP    4     3:0 15:0  0:1  8:1 13:0 12:1 11:1
8  CHRECZUCH, Arkadiusz (53) CP    3.5   5:1  2:0  6:1  7:0 10:1 11:=  3:0
9  CHROŁ, Piotr (33)         CS    3.5   1:0  5:0 13:1 11:= 14:1 10:1  2:0
10 KOTLEWSKI, Łukasz (57)    CP    3     0:1  1:1  3:0  4:0  8:0  9:0 14:1
11 KULESZA, Magdalena (43)   DP    3     6:1  3:0  5:0  9:=  0:1  8:=  7:0
12 ORŁOWSKI, Michał (50)     CS    3     0:   0:  14:1  6:0 15:1  7:0 13:1
13 ŻMIJEWSKI, Stanisław (47) CP    2.5  14:=  4:0  9:0  0:1  7:1  2:0 12:0
14 HRYWNA, Oleg (31)         CG    2.5  13:=  6:0 12:0 15:1  9:0  0:1 10:0
15 SŁOWIKOWSKI, Kamil (48)   CS    1     0:   7:1  4:0 14:0 12:0  5:0  6:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra