Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2005/6
5 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi awansuje 4 pierwszych zawodników.
Do czwartej ligi spada 4 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  PRZESTRZELSKI, Michał (55) LO II Olsztyn  6       21.5  29.0 24.75
2  KRAWCZYŃSKI, Rafał (40)    SP 3 Olsztyn   5.5     19.5  28.0 21.00
3  RAŹNY, Łukasz (56)         GIM Dywity     5       21.5  30.5 21.50
4  EJZENBERG, Emil (85)       KSP Olsztyn    5       17.0  25.5 16.50
5  RAŹNY, Paweł (41)          SP Dywity      4.5     18.5  26.5 15.00
6  BIELSKI, Paweł (28)        LO III Olsztyn 4       23.0  32.0 16.50
7  GRYSZKO, Przemysław (89)   SP Samborowo   4       19.0  27.0 13.50
8  KOWALEWSKI, Dawid (131)    SP Samborowo   4       16.5  24.0  7.50
9  ABENDROT, Sebastian (58)   SP Samborowo   3.5     20.0  27.5 10.75
10 BACHAN, Albin (62)         ZSEk Olsztyn   3.5     15.0  21.5  9.75
11 BABSKI, Jakub (64)         SP Samborowo   3.5     14.5  20.0  9.25
12 SŁABKOWSKI, Łukasz (77)    ZSEiT Olsztyn  3       17.5  25.5  9.50
13 ZALEWSKI, Damian (72)      ZSEiT Olsztyn  3       16.5  23.5  9.25
14 KAWCZYŃSKI, Cezary (66)    SP 3 Działdowo 3       16.5  23.5  5.50
15 SŁOWIKOWSKI, Jacek (61)    ZS Pasłęk      3       16.5  23.5  4.25
16 ZAJAC, Tomasz (54)         SP 30 Olsztyn  3       16.5  23.0  8.50
17 LEŚNIEWSKI, Marcin (49)    LO Biskupiec   3       16.0  23.0 10.00
18 SŁAWIŃSKI, Michał (87)     SP Dywity      2.5     17.0  24.5  3.75
19 KOWALCZYK, Żaneta (96)     SP 30 Olsztyn  2.5     14.5  20.0  3.50
20 JANKIEWICZ, Lucyna (80)    GIM 2 Ostróda  2       13.5  18.5  3.50
21 WOJTUNIK, Maciej (97)      SP 25 Olsztyn  2       13.5  18.5  2.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  PRZESTRZELSKI, Michał (55) CS    6    18:W  8:W  6:W  2:D  4:W  3:D  7:W
2  KRAWCZYŃSKI, Rafał (40)    CP    5.5  14:W 15:W  9:W  1:D  6:W  5:W  3:L
3  RAŹNY, Łukasz (56)         CG    5     7:D 13:W  5:W  6:L  9:W  1:D  2:W
4  EJZENBERG, Emil (85)       CP    5    16:W  6:L 15:W 12:W  1:L  9:W  8:W
5  RAŹNY, Paweł (41)          CP    4.5  13:D  7:W  3:L 15:W 17:W  2:L 10:W
6  BIELSKI, Paweł (28)        CS    4    11:W  4:W  1:L  3:W  2:L  7:L 12:W
7  GRYSZKO, Przemysław (89)   CP    4     3:D  5:L 14:D 19:W 16:W  6:W  1:L
8  KOWALEWSKI, Dawid (131)    CP    4     0:W  1:L 17:L 20:W 18:W 12:W  4:L
9  ABENDROT, Sebastian (58)   CP    3.5  19:W 12:W  2:L 10:W  3:L  4:L 11:D
10 BACHAN, Albin (62)         CS    3.5   0:  18:D 18:W  9:L 13:W 16:W  5:L
11 BABSKI, Jakub (64)         CP    3.5   6:L 19:W 16:L 21:W 12:L 17:W  9:D
12 SŁABKOWSKI, Łukasz (77)    CS    3    17:W  9:L 13:W  4:L 11:W  8:L  6:L
13 ZALEWSKI, Damian (72)      CS    3     5:D  3:L 12:L 14:W 10:L 18:W 17:D
14 KAWCZYŃSKI, Cezary (66)    CP    3     2:L 17:L  7:D 13:L  0:W 21:W 16:D
15 SŁOWIKOWSKI, Jacek (61)    CS    3    21:W  2:L  4:L  5:L 19:D 20:D  0:W
16 ZAJAC, Tomasz (54)         CP    3     4:L 21:W 11:W 17:D  7:L 10:L 14:D
17 LEŚNIEWSKI, Marcin (49)    CS    3    12:L 14:W  8:W 16:D  5:L 11:L 13:D
18 SŁAWIŃSKI, Michał (87)     CP    2.5   1:L 10:D 10:L  0:W  8:L 13:L 20:W
19 KOWALCZYK, Żaneta (96)     DP    2.5   9:L 11:L 20:W  7:L 15:D  0:W 21:L
20 JANKIEWICZ, Lucyna (80)    DG    2     0:   0:  19:L  8:L 21:W 15:D 18:L
21 WOJTUNIK, Maciej (97)      CP    2    15:L 16:L  0:W 11:L 20:L 14:L 19:W

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra