Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2005/6
5 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do trzeciej ligi awansuje 7 pierwszych zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                     Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  KULESZA, Jolanta (79)        SP Samborowo   6       20.0  27.5 22.25
2  RÓŻEWICZ, Maciej (67)        GIM 8 Olsztyn  5.5     21.0  30.0 23.50
3  PISZCZATOWSKI, Piotr (75)    SP 2 Olsztyn   5       22.5  31.5 20.00
4  SIUDZIŃSKA, Joanna (78)      SP 2 Olsztyn   5       19.0  27.0 17.50
5  BORKOWSKA, Emilia (99)       SP 3 Działdowo 5       18.5  26.5 17.50
6  KRASSOWSKI, Maciej (118)     GIM 2 Ostróda  5       16.5  22.5 15.50
7  HAMERA, Paweł (106)          ZSEiT Olsztyn  4.5     17.0  24.0 12.25
8  ROGALSKI, Marcin (84)        ZSB Olsztyn    4       21.0  28.5 14.00
9  ROMANOWSKA, Katarzyna (98)   SP 3 Działdowo 4       20.0  28.0 13.50
10 GNIAZDOWSKI, Konrad (104)    SP 3 Olsztyn   4       19.0  28.0 14.00
11 CIS, Krzysztof (103)         SP 1 Barczewo  4       19.0  26.5 14.25
12 DOMAŃSKI, Dawid (130)        SP 3 Olsztyn   4       17.0  24.0 11.50
13 BŁAŻEJCZYK, Rafał (101)      KSP Olsztyn    3.5     21.0  29.0 12.75
14 BULKOWSKI, Martin (109)      SP 3 Olsztyn   3.5     19.0  27.0 11.00
15 PAKUSZEWSKA, Izabela (135)   ZSE-H Olsztyn  3.5     16.0  22.5 11.50
16 MERCHEL, Damian (81)         SP 30 Olsztyn  3       19.0  26.5  8.00
17 RETKOWSKI, Wojciech (132)    SP Samborowo   3       18.5  25.5  7.75
18 TARNOWSKI, Michał (123)      SP Dywity      3       18.5  23.5  7.00
19 SAHAN, Denis (115)           SP 1 Barczewo  3       18.0  24.0  5.00
20 ŁANIECKI, Jan (121)          PM 12 Olsztyn  3       13.5  19.0  6.25
21 SMUKOWSKI, Dawid (102)       GIM 12 Olsztyn 3       13.0  19.5  4.50
22 WILIŃSKI, Andrzej (134)      SP Dywity      2.5     16.0  21.5  7.00
23 FALBA, Aleksandra (129)      SP 3 Działdowo 2.5     13.5  19.0  4.00
24 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka (136) ZSE-H Olsztyn  2       15.5  22.0  2.75
25 PIEŃKOSZ, Dominika (94)      SP Samborowo   2       15.0  21.5  5.00
26 WILIŃSKA, Dominika (125)     SP Dywity      2       14.5  20.0  3.25
27 SAKOWSKI, Michał (120)       KSP Olsztyn    2       13.5  20.0  2.50
28 MARKOWSKA, Angelika (133)    SP Zalewo      0.5     13.5  18.5  1.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                     Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  KULESZA, Jolanta (79)        DP    6    27:1 21:1 10:1  4:= 16:1  3:1  2:=
2  RÓŻEWICZ, Maciej (67)        CG    5.5   7:1 13:0 19:1  3:1  9:1  8:1  1:=
3  PISZCZATOWSKI, Piotr (75)    CP    5    14:1  5:1 16:1  2:0  7:1  1:0 11:1
4  SIUDZIŃSKA, Joanna (78)      DP    5    19:1 26:1 13:1  1:=  8:0 14:1  5:=
5  BORKOWSKA, Emilia (99)       DP    5    17:1  3:0 20:= 19:1 13:1  9:1  4:=
6  KRASSOWSKI, Maciej (118)     CG    5     0:  15:0 23:1 26:1 12:1 17:1  8:1
7  HAMERA, Paweł (106)          CS    4.5   2:0 18:1 24:1 13:=  3:0 25:1 14:1
8  ROGALSKI, Marcin (84)        CS    4    18:1 10:0 27:1 11:1  4:1  2:0  6:0
9  ROMANOWSKA, Katarzyna (98)   DP    4    12:= 22:1 11:= 10:1  2:0  5:0 16:1
10 GNIAZDOWSKI, Konrad (104)    CP    4    15:1  8:1  1:0  9:0 17:1 11:0 13:1
11 CIS, Krzysztof (103)         CP    4    22:= 12:1  9:=  8:0 18:1 10:1  3:0
12 DOMAŃSKI, Dawid (130)        CP    4     9:= 11:0 17:= 25:1  6:0 16:1 18:1
13 BŁAŻEJCZYK, Rafał (101)      CP    3.5  23:1  2:1  4:0  7:=  5:0 22:1 10:0
14 BULKOWSKI, Martin (109)      CP    3.5   3:0 17:= 15:1 20:1 21:1  4:0  7:0
15 PAKUSZEWSKA, Izabela (135)   DS    3.5  10:0  6:1 14:0 18:0 19:1 24:= 22:1
16 MERCHEL, Damian (81)         CP    3    20:1 24:1  3:0 21:1  1:0 12:0  9:0
17 RETKOWSKI, Wojciech (132)    CP    3     5:0 14:= 12:= 27:1 10:0  6:0 25:1
18 TARNOWSKI, Michał (123)      CP    3     8:0  7:0 28:1 15:1 11:0 21:1 12:0
19 SAHAN, Denis (115)           CP    3     4:0 23:1  2:0  5:0 15:0 28:1 27:1
20 ŁANIECKI, Jan (121)          CP    3    16:0 25:1  5:= 14:0 22:0 23:= 28:1
21 SMUKOWSKI, Dawid (102)       CG    3    28:1  1:0 26:1 16:0 14:0 18:0 24:1
22 WILIŃSKI, Andrzej (134)      CP    2.5  11:=  9:0 25:0 24:1 20:1 13:0 15:0
23 FALBA, Aleksandra (129)      DP    2.5  13:0 19:0  6:0 28:1 25:0 20:= 26:1
24 MIKOŁAJCZYK, Agnieszka (136) DS    2     0:1 16:0  7:0 22:0 27:= 15:= 21:0
25 PIEŃKOSZ, Dominika (94)      DP    2    26:0 20:0 22:1 12:0 23:1  7:0 17:0
26 WILIŃSKA, Dominika (125)     DP    2    25:1  4:0 21:0  6:0 28:= 27:= 23:0
27 SAKOWSKI, Michał (120)       CP    2     1:0 28:1  8:0 17:0 24:= 26:= 19:0
28 MARKOWSKA, Angelika (133)    DP    .5   21:0 27:0 18:0 23:0 26:= 19:0 20:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra