Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w  szachach  szybkich  2005/6
6 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15
| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Do drugiej ligi spada 2 ostatnich zawodników.

Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  BATURO, Tomasz (2)        GIM 13 Olsztyn 6.5     18.5  26.5 25.50
2  CZAUS, Piotr (3)          LO V Olsztyn   5       18.0  27.5 17.75
3  FALICKI, Kacper (16)      GIM 13 Olsztyn 4       18.0  27.0 10.00
4  PUCZYŁOWSKI, Marcin (5)   GIM 2 Olsztyn  4       18.0  26.0 14.25
5  GÓRLIK, Dariusz (14)      LO Orneta      4       17.5  23.5  9.75
6  IWANCIO, Łukasz (8)       LO I Olsztyn   4       16.5  24.5 12.00
7  OPALIŃSKA, Magdalena (10) LO Ostróda     4       16.0  21.5 13.50
8  TARACH, Dorota (6)        GIM 2 Iława    3.5     20.5  30.5 13.50
9  OPALIŃSKI, Patryk (7)     GIM Samborowo  3.5     19.5  29.0 14.25
10 HEKMAN, Dominik (17)      SP 3 Biskupiec 3.5     18.0  25.5  9.25
11 OSZMIAN, Natalia (11)     LO Ostróda     3.5     15.0  23.0  6.50
12 BIELSKI, Daniel (22)      ZSEiT Olsztyn  3       17.0  22.5  5.50
13 ABENDROT, Michał (12)     GIM Samborowo  3       15.0  21.5  8.50
14 JAKUBOWSKI, Paweł (20)    GIM Lubawa     2.5     17.0  22.5  4.00
15 MALCZYK, Barbara (13)     LO VI Olsztyn  2       16.0  22.0  3.25
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  BATURO, Tomasz (2)        CG    6.5  11:1  9:1  2:1  8:1  4:=  3:1  6:1
2  CZAUS, Piotr (3)          CS    5    13:1 10:1  1:0  9:=  6:=  4:1  8:1
3  FALICKI, Kacper (16)      CG    4     9:0  0:1 12:1  4:0  7:1  1:0 13:1
4  PUCZYŁOWSKI, Marcin (5)   CG    4    15:1 12:1  8:0  3:1  1:=  2:0  5:=
5  GÓRLIK, Dariusz (14)      CS    4     8:= 14:1  9:0  7:0  0:1 11:1  4:=
6  IWANCIO, Łukasz (8)       CS    4    10:0 13:= 15:1 14:1  2:=  8:1  1:0
7  OPALIŃSKA, Magdalena (10) DS    4    14:=  8:0 10:1  5:1  3:0  9:= 12:1
8  TARACH, Dorota (6)        DG    3.5   5:=  7:1  4:1  1:0  9:1  6:0  2:0
9  OPALIŃSKI, Patryk (7)     CG    3.5   3:1  1:0  5:1  2:=  8:0  7:= 10:=
10 HEKMAN, Dominik (17)      CP    3.5   6:1  2:0  7:0 11:1 12:0  0:1  9:=
11 OSZMIAN, Natalia (11)     DS    3.5   1:0 15:= 13:1 10:0 14:1  5:0  0:1
12 BIELSKI, Daniel (22)      CS    3     0:1  4:0  3:0 13:0 10:1 15:1  7:0
13 ABENDROT, Michał (12)     CG    3     2:0  6:= 11:0 12:1 15:= 14:1  3:0
14 JAKUBOWSKI, Paweł (20)    CG    2.5   7:=  5:0  0:1  6:0 11:0 13:0 15:1
15 MALCZYK, Barbara (13)     DS    2     4:0 11:=  6:0  0:1 13:= 12:0 14:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra