Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2005/6
Podział na ligi w 7 rundzie
I liga
1   Malczyk Jakub             1 CS  ZSEiT Olsztyn
2   Baturo Tomasz             1 CG  GIM 13 Olsztyn
3   Czaus Piotr               1 CS  LO V Olsztyn
4   Opaliński Sebastian       1 CS  LO Ostróda
5   Puczyłowski Marcin        1 CG  GIM 2 Olsztyn
6   Tarach Dorota             1 DG  GIM 2 Iława
7   Opaliński Patryk          1 CG  GIM Samborowo
8   Iwancio Łukasz            1 CS  LO I Olsztyn
9   Baran Dawid               1 CP  SP 34 Olsztyn
10  Opalińska Magdalena       1 DS  LO Ostróda
11  Oszmian Natalia           1 DS  LO Ostróda
12  Górlik Dariusz            1 CS  LO Orneta
13  Abendrot Michał           1 CG  GIM Samborowo
14  Falicki Kacper            1 CG  GIM 13 Olsztyn
15  Kotewicz Mariusz          1 CG  GIM Nowe Miasto
17  Hekman Dominik            1 CP  SP 3 Biskupiec
18  Kosakowska Natalia        1 DS  LO II Morąg
20  Mynaj Tomasz              1 CP  SP 3 Biskupiec
21  Bielski Daniel            1 CS  ZSEiT Olsztyn
24  Piontek Renata            1 DG  GIM Lubawa
29  Pietrusiewicz Kamil       1 CP  SP 22 Olsztyn
45  Orłowski Michał           1 CS  LO Biskupiec
46  Raźny Łukasz              1 CG  GIM Dywity
II liga
16  Malczyk Barbara           2 DS  LO VI Olsztyn
19  Jakubowski Paweł          2 CG  GIM Lubawa
22  Hrywna Igor               2 CG  GIM 6 Olsztyn
23  Renkowski Piotr           2 CP  SP 3 Olsztyn
25  Woźniak Łukasz            2 CS  ZSE-H Olsztyn
26  Abendrot Martyna          2 DG  GIM Samborowo
27  Wojtkowski Bartosz        2 CG  GIM 6 Olsztyn
28  Heinich Tomasz            2 CG  GIM 6 Olsztyn
30  Bachan Roman              2 CS  ZSEiT Olsztyn
31  Galinowski Łukasz         2 CS  LO Orneta
32  Chroł Piotr               2 CS  ZSE-H Olsztyn
33  Grzonkowski Filip         2 CG  GIM Samborowo
34  Chmielewska Anna          2 DP  SP Lubawa
35  Bielski Paweł             2 CS  LO III Olsztyn
37  Woźniak Tomasz            2 CS  ZSE-H Olsztyn
38  Bergolc Sylwester         2 CG  GIM 1 Barczewo
39  Paczyński Mateusz         2 CG  GIM 22 Olsztyn
41  Kulesza Magdalena         2 DP  SP Samborowo
43  Rybiński Tomasz           2 CP  SP 34 Olsztyn
44  Raźny Paweł               2 CP  SP Dywity
49  Słowikowski Kamil         2 CS  ZSEiT Olsztyn
50  Przestrzelski Michał      2 CS  LO II Olsztyn
51  Kotlewski Łukasz          2 CP  KSP Olsztyn
57  Malczyk Aleksander        2 CP  SP 2 Olsztyn
64  Ejzenberg Emil            2 CP  KSP Olsztyn
66  Gnatowski Kamil           2 CP  SP 30 Olsztyn
III liga
36  Hrywna Oleg               3 CG  GIM 6 Olsztyn
40  Malczyk Piotr             3 CP  SP 2 Olsztyn
42  Krawczyński Rafał         3 CP  SP 3 Olsztyn
47  Chreczuch Arkadiusz       3 CP  SP 3 Działdowo
48  Kruba Małgorzata          3 DS  LO Biskupiec
53  Leśniewski Marcin         3 CS  LO Biskupiec
55  Szelągowski Maciej        3 CP  SP 2 Olsztyn
56  Wójcik Mateusz            3 CP  SP 32 Olsztyn
58  Zajac Tomasz              3 CP  SP 30 Olsztyn
59  Słowikowski Jacek         3 CS  ZS Pasłęk
60  Babski Jakub              3 CP  SP Samborowo
61  Kowalewski Dawid          3 CP  SP Samborowo
62  Sobotka Adam              3 CP  SP 2 Olsztyn
63  Abendrot Sebastian        3 CP  SP Samborowo
65  Bachan Albin              3 CS  ZSEk Olsztyn
67  Kochalski Marcin          3 CP  SP 6 Olsztyn
68  Różewicz Maciej           3 CG  GIM 8 Olsztyn
69  Kawczyński Cezary         3 CP  SP 3 Działdowo
70  Słabkowski Łukasz         3 CS  ZSEiT Olsztyn
71  Łaguna Grzegorz           3 CS  LO II Olsztyn
72  Zalewski Damian           3 CS  ZSEiT Olsztyn
73  Zajkowski Krzysztof       3 CS  ZSB Olsztyn
74  Krassowski Maciej         3 CG  GIM 2 Ostróda
75  Woźnicki Krzysztof        3 CP  KSP Olsztyn
77  Połom Tomasz              3 CS  LO VI Olsztyn
79  Jankiewicz Lucyna         3 DG  GIM 2 Ostróda
80  Gryszko Przemysław        3 CP  SP Samborowo
82  Sajkowska Magdalena       3 DG  GIM 2 Ostróda
87  Merchel Damian            3 CP  SP 30 Olsztyn
88  Sławiński Michał          3 CP  SP Dywity
90  Kowalczyk Żaneta          3 DP  SP 30 Olsztyn
91  Najmoła Wiktor            3 CP  SP 7 Olsztyn
92  Wojtunik Maciej           3 CP  SP 25 Olsztyn
100 Borkowska Emilia          3 DP  SP 3 Działdowo
105 Hamera Paweł              3 CS  ZSEiT Olsztyn
109 Zielińska Lidia           3 DP  SP 3 Działdowo
IV liga
52  Życzko Dawid              4 CP  SP 29 Olsztyn
54  Żmijewski Stanisław       4 CP  SP Samborowo
76  Zawalich Filip            4 CP  SP 2 Olsztyn
78  Kulesza Jolanta           4 DP  SP Samborowo
81  Piszczatowski Piotr       4 CP  SP 2 Olsztyn
83  Siudzińska Joanna         4 DP  SP 2 Olsztyn
84  Bohdziewicz Piotr         4 CS  LO Biskupiec
85  Zwonaruk Piotr            4 CG  GIM 2 Ostróda
86  Bosek Daniel              4 CG  GIM 22 Olsztyn
89  Rogalski Marcin           4 CS  ZSB Olsztyn
93  Połom Patryk              4 CP  SP 25 Olsztyn
94  Domański Dawid            4 CP  SP 3 Olsztyn
95  Januszewski Adrian        4 CS  ZSB Olsztyn
96  Olszewski Artur           4 CP  SP 9 Olsztyn
97  Szarski Wojciech          4 CS  LO II Olsztyn
98  Paczyński Marcin          4 CP  SP 30 Olsztyn
99  Łopatka Grzegorz          4 CP  SP 2 Olsztyn
101 Romanowska Katarzyna      4 DP  SP 3 Działdowo
102 Górecki Maciej            4 CP  SP 30 Olsztyn
103 Cis Krzysztof             4 CP  SP 1 Barczewo
104 Modzelewski Patryk        4 CG  GIM 2 Ostróda
106 Gniazdowski Konrad        4 CP  SP 3 Olsztyn
107 Błażejczyk Rafał          4 CP  KSP Olsztyn
108 Smukowski Dawid           4 CG  GIM 12 Olsztyn
110 Czarzasty Damian          4 CP  SP 30 Olsztyn
111 Lesisz Magdalena          4 DP  SP 3 Działdowo
112 Sikorski Mateusz          4 CG  GIM 9 Olsztyn
113 Bulkowski Martin          4 CP  SP 3 Olsztyn
114 Pieńkosz Dominika         4 DP  SP Samborowo
115 Retkowski Wojciech        4 CP  SP Samborowo
116 Sahan Denis               4 CP  SP 1 Barczewo
117 Kiapśnia Piotr            4 CP  SP 7 Olsztyn
118 Moszczyński Adrian        4 CS  ZSE-H Olsztyn
119 Stawicki Michał           4 CP  SP 25 Olsztyn
120 Gut Kamil                 4 CP  SP 2 Olsztyn
121 Falba Aleksandra          4 DP  SP 3 Działdowo
122 Wiliński Andrzej          4 CP  SP Dywity
123 Górecki Łukasz            4 CP  SP Dywity
124 Tarnowski Michał          4 CP  SP Dywity
125 Nowosielski Patryk        4 CP  SP Dywity
126 Piotrowski Kasper         4 CP  SP Dywity
127 Jegier Aleksander         4 CP  SP Dywity
128 Jegier Adrianna           4 DP  SP Dywity
129 Sakowski Michał           4 CP  KSP Olsztyn
góra