Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Liga Szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego
w szachach szybkich 2005/6
klasyfikacja indywidualna po 7 (ostatniej) rundzie

Wyróżnione osoby otrzymaja nagrody 9 kwietnia podczas Memoriału Jadwigi i Stanisłwa Leokajtis około godziny 11:45 w Klubie AKCES w Olsztynie przy  ul. Pana Tadeusza 6a.

szkoły : | podstawowe | gimnazja | ponadgimnazjalne |

szkoły podstawowe

dziewczęta

1    Chmielewska Anna         SP Lubawa           47,0
2    Kulesza Magdalena        SP Samborowo        43,0
3    Kulesza Jolanta          SP Samborowo        26,5
4    Kowalczyk Żaneta         SP 30 Olsztyn       25,0
5    Siudzińska Joanna        SP 2 Olsztyn        24,5
6    Borkowska Emilia         SP 3 Działdowo      21,5
7    Romanowska Katarzyna     SP 3 Działdowo      15,0
8    Zielińska Lidia          SP 3 Działdowo      13,5
9    Pieńkosz Dominika        SP Samborowo        12,5
10   Jegier Adrianna          SP Dywity            6,0
11   Wilińska Dominika        SP Dywity            3,5
12   Lesisz Magdalena         SP 3 Działdowo       3,0
     Wieżynis Weronika        SP 3 Olsztyn         3,0
14   Falba Aleksandra         SP 3 Działdowo       2,5
15   Markowska Angelika       SP Zalewo            0,5
16   Nikołajuk Barbara        SP 7 Olsztyn         0,0

chłopcy

1    Baran Dawid              SP 34 Olsztyn       64,5
2    Hekman Dominik           SP 3 Biskupiec      60,5
3    Renkowski Piotr          SP 3 Olsztyn        54,5
4    Pietrusiewicz Kamil      SP 22 Olsztyn       52,5
5    Malczyk Piotr            SP 2 Olsztyn        43,5
6    Raźny Paweł              SP Dywity           42,5
7    Krawczyński Rafał        SP 3 Olsztyn        42,0
8    Chreczuch Arkadiusz      SP 3 Działdowo      41,5
9    Kotlewski Łukasz         KSP Olsztyn         39,5
10   Malczyk Aleksander       SP 2 Olsztyn        38,0
11   Ejzenberg Emil           KSP Olsztyn         35,5
12   Żmijewski Stanisław      SP Samborowo        34,5
13   Gnatowski Kamil          SP 30 Olsztyn       33,0  41,25
14   Abendrot Sebastian       SP Samborowo        33,0  39,06
15   Życzko Dawid             SP 29 Olsztyn       28,5  44,53
16   Gryszko Przemysław       SP Samborowo        28,5  32,81
17   Babski Jakub             SP Samborowo        27,5  42,97
18   Sławiński Michał         SP Dywity           27,5  30,80
19   Rybiński Tomasz          SP 34 Olsztyn       26,5  55,21
20   Zajac Tomasz             SP 30 Olsztyn       26,5  41,41
21   Wojtunik Maciej          SP 25 Olsztyn       25,5
22   Merchel Damian           SP 30 Olsztyn       23,5
23   Kawczyński Cezary        SP 3 Działdowo      23,0
24   Mynaj Tomasz             SP 3 Biskupiec      22,5
25   Kowalewski Dawid         SP Samborowo        20,0
26   Najmoła Wiktor           SP 7 Olsztyn        19,5
27   Piszczatowski Piotr      SP 2 Olsztyn        19,0
28   Cis Krzysztof            SP 1 Barczewo       18,0
29   Gniazdowski Konrad       SP 3 Olsztyn        16,5  20,63
     Błażejczyk Rafał         KSP Olsztyn         16,5  20,63
31   Połom Patryk             SP 25 Olsztyn       16,0
32   Górecki Maciej           SP 30 Olsztyn       14,5
33   Sahan Denis              SP 1 Barczewo       13,0
34   Domański Dawid           SP 3 Olsztyn        12,5
35   Tarnowski Michał         SP Dywity           11,0
36   Bulkowski Martin         SP 3 Olsztyn        10,5
37   Łaniecki Jan             PM 12 Olsztyn       10,0
38   Łopatka Grzegorz         SP 2 Olsztyn         9,0  28,13
39   Kiapśnia Piotr           SP 7 Olsztyn         9,0  18,75
40   Retkowski Wojciech       SP Samborowo         8,5
41   Szelągowski Maciej       SP 2 Olsztyn         7,0  43,75
     Wójcik Mateusz           SP 32 Olsztyn        7,0  43,75
43   Górecki Łukasz           SP Dywity            7,0  14,58
44   Sobotka Adam             SP 2 Olsztyn         6,5
     Piotrowski Kasper        SP Dywity            6,5
     Jegier Aleksander        SP Dywity            6,5
47   Kochalski Marcin         SP 6 Olsztyn         6,0
48   Woźnicki Krzysztof       KSP Olsztyn          5,5
     Zawalich Filip           SP 2 Olsztyn         5,5
50   Stawicki Michał          SP 25 Olsztyn        5,0
     Gut Kamil                SP 2 Olsztyn         5,0
     Wiliński Andrzej         SP Dywity            5,0
53   Nowosielski Patryk       SP Dywity            4,5
54   Olszewski Artur          SP 9 Olsztyn         4,0
     Paczyński Marcin         SP 30 Olsztyn        4,0
     Sakowski Michał          KSP Olsztyn          4,0
57   Czarzasty Damian         SP 30 Olsztyn        3,0
     Cieszyński Artur         SP 3 Olsztyn         3,0
59   Murawka Filip            P Nutka              2,0
60   Marcińczyk Andrzej       SP Dywity            1,5
61   Dudenko Daniel           SP 25 Olsztyn        1,0
62   Anaszewicz Piotr         SP 3 Olsztyn         0,5
gimnazja

dziewczęta

1    Tarach Dorota            GIM 2 Iława         65,0
2    Abendrot Martyna         GIM Samborowo       50,0
3    Jankiewicz Lucyna        GIM 2 Ostróda       28,5
4    Piontek Renata           GIM Lubawa          20,0
5    Sajkowska Magdalena      GIM 2 Ostróda       10,5

chłopcy

1    Baturo Tomasz            GIM 13 Olsztyn      72,5
2    Puczyłowski Marcin       GIM 2 Olsztyn       67,0
3    Opaliński Patryk         GIM Samborowo       65,0
4    Abendrot Michał          GIM Samborowo       61,5
5    Falicki Kacper           GIM 13 Olsztyn      61,0
6    Jakubowski Paweł         GIM Lubawa          57,0
7    Wojtkowski Bartosz       GIM 6 Olsztyn       51,5
8    Raźny Łukasz             GIM Dywity          45,0
9    Paczyński Mateusz        GIM 22 Olsztyn      44,5
10   Grzonkowski Filip        GIM Samborowo       37,0
11   Bergolc Sylwester        GIM 1 Barczewo      35,5
12   Hrywna Igor              GIM 6 Olsztyn       32,5
13   Różewicz Maciej          GIM 8 Olsztyn       32,0
14   Heinich Tomasz           GIM 6 Olsztyn       29,5
15   Hrywna Oleg              GIM 6 Olsztyn       18,0
16   Smukowski Dawid          GIM 12 Olsztyn      17,5
17   Krassowski Maciej        GIM 2 Ostróda       17,0  35,42
18   Modzelewski Patryk       GIM 2 Ostróda       17,0  21,25
19   Zwonaruk Piotr           GIM 2 Ostróda       14,0  29,17
     Bosek Daniel             GIM 22 Olsztyn      14,0  29,17
21   Kotewicz Mariusz         GIM Nowe Miasto     12,0
22   Sikorski Mateusz         GIM 9 Olsztyn        5,5
23   Obuchowicz Krzysztof     GIM Dywity           5,0
     Wiśniewski Krzysztof     GIM Dywity           5,0
25   Szulich Igor             GIM Dywity           2,5
szkoły ponadgimnazjalne

dziewczęta

1    Opalińska Magdalena      LO Ostróda          64,0
2    Oszmian Natalia          LO Ostróda          63,0
3    Malczyk Barbara          LO VI Olsztyn       60,5
4    Kosakowska Natalia       LO II Morąg         59,0
5    Kruba Małgorzata         LO Biskupiec        36,5
6    Pakuszewska Izabela      ZSE-H Olsztyn        3,5
7    Mikołajczyk Agnieszka    ZSE-H Olsztyn        2,0

chłopcy

1    Malczyk Jakub            ZSEiT Olsztyn       76,5
2    Czaus Piotr              LO V Olsztyn        71,0
3    Iwancio Łukasz           LO I Olsztyn        64,5
4    Górlik Dariusz           LO Orneta           62,0
5    Bielski Daniel           ZSEiT Olsztyn       58,5
6    Opaliński Sebastian      LO Ostróda          54,0
7    Bachan Roman             ZSEiT Olsztyn       51,0
8    Bielski Paweł            LO III Olsztyn      49,0
9    Chroł Piotr              ZSE-H Olsztyn       47,0
10   Orłowski Michał          LO Biskupiec        45,5
11   Słowikowski Kamil        ZSEiT Olsztyn       39,0
12   Słowikowski Jacek        ZS Pasłęk           36,5  45,63
13   Leśniewski Marcin        LO Biskupiec        36,5  44,27
14   Bachan Albin             ZSEk Olsztyn        32,5
15   Przestrzelski Michał     LO II Olsztyn       29,0  45,31
16   Zalewski Damian          ZSEiT Olsztyn       29,0  34,38
17   Bohdziewicz Piotr        LO Biskupiec        25,5
18   Słabkowski Łukasz        ZSEiT Olsztyn       24,0
19   Rogalski Marcin          ZSB Olsztyn         23,0
20   Połom Tomasz             LO VI Olsztyn       21,0
21   Woźniak Łukasz           ZSE-H Olsztyn       20,0
22   Hamera Paweł             ZSEiT Olsztyn       18,5
23   Woźniak Tomasz           ZSE-H Olsztyn       17,0
24   Łaguna Grzegorz          LO II Olsztyn       11,5
25   Zajkowski Krzysztof      ZSB Olsztyn         11,0
26   Galinowski Łukasz        LO Orneta            9,5
27   Prześlakiewicz Daniel    LO Ostróda           9,0
28   Moszczyński Adrian       ZSE-H Olsztyn        5,0
29   Januszewski Adrian       ZSB Olsztyn          4,0
     Szarski Wojciech         LO II Olsztyn        4,0
31   Walkiewicz Paweł         ZSE-H Olsztyn        1,0
32   Sobolewski Łukasz        LO II Olsztyn        0,0

szkoły : | podstawowe | gimnazja | ponadgimnazjalne |

góra