Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Olsztyn 12.04.2006

Tabela wyników
Mc Szkoła            PZSz meczowe  partie 

1  SP, Samborowo - A 1300    19  21.0-7.0
2  SP 3, Olsztyn     1200    17  19.0-9.0
3  SP 3, Działdowo   1000    16  16.5-11.5
4  SP, Samborowo - B 1100    16  14.5-13.5
5  SP 30, Olsztyn    1275    15  17.0-11.0
6  SP 2, Olsztyn     1315    15  15.5-12.5
7  SP, Dywity        1100    15  15.0-13.0
8  SP, Uzdowo        1000    14  15.0-13.0
9  KSP, Olsztyn      1250    14  14.5-13.5
10 SP 7, Giżycko     1250    13  12.5-15.5
11 SP 7, Bartoszyce  1000    13  11.5-16.5
12 SP 9, Olsztyn     950     13  10.0-17.0
13 SP, Dietrzychowo  1000    12  12.0-16.0
14 SP 1, Barczewo    1050    10   9.5-18.5
15 SP 25, Olsztyn    900     8    4.5-22.5
1 Runda
 1 SP, Dywity (8)         1.0:3.0  (0.0-4.0) SP 2, Olsztyn (1)
 2 SP, Samborowo - A (2)  3.0:1.0  (4.0-0.0) SP 1, Barczewo (9)
 3 SP, Dietrzychowo (10)  1.0:3.0  (0.0-4.0) SP 30, Olsztyn (3)
 4 KSP, Olsztyn (4)       3.0:1.0  (3.0-1.0) SP, Uzdowo (11)
 5 SP 7, Bartoszyce (12)  1.0:3.0  (1.5-2.5) SP 7, Giżycko (5)
 6 SP 3, Olsztyn (6)      2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 3, Działdowo (13)
 7 SP 9, Olsztyn (14)     1.0:3.0  (1.0-3.0) SP, Samborowo - B (7)
 8 SP 25, Olsztyn (15)    2.0:0.0  (1.5-2.5) BRAK
2 Runda
 1 SP 2, Olsztyn (1)     3.0:1.0  (3.0-1.0) KSP, Olsztyn (4)
 2 SP 7, Giżycko (5)     1.0:3.0  (1.5-2.5) SP, Samborowo - A (2)
 3 SP 30, Olsztyn (3)    3.0:1.0  (4.0-0.0) SP, Samborowo - B (7)
 4 SP 25, Olsztyn (15)   1.0:3.0  (0.0-4.0) SP 3, Olsztyn (6)
 5 SP 3, Działdowo (13)  3.0:1.0  (3.5-0.5) SP, Dywity (8)
 6 SP 1, Barczewo (9)    1.0:3.0  (1.5-2.5) SP 7, Bartoszyce (12)
 7 SP, Uzdowo (11)       3.0:1.0  (3.0-1.0) SP, Dietrzychowo (10)
 8 SP 9, Olsztyn (14)    2.0:0.0  (1.5-2.5) BRAK
3 Runda
 1 SP, Samborowo - A (2)  3.0:1.0  (3.5-0.5) SP 2, Olsztyn (1)
 2 SP 3, Olsztyn (6)      2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 30, Olsztyn (3)
 3 KSP, Olsztyn (4)       3.0:1.0  (3.0-1.0) SP 3, Działdowo (13)
 4 SP, Samborowo - B (7)  3.0:1.0  (3.0-1.0) SP 7, Giżycko (5)
 5 SP 7, Bartoszyce (12)  1.0:3.0  (1.0-3.0) SP, Uzdowo (11)
 6 SP 25, Olsztyn (15)    1.0:3.0  (0.0-3.0) SP 9, Olsztyn (14)
 7 SP, Dywity (8)         3.0:1.0  (3.0-1.0) SP 1, Barczewo (9)
 8 SP, Dietrzychowo (10)  2.0:2.0  (2.0-2.0) BRAK
4 Runda
 1 SP 30, Olsztyn (3)     1.0:3.0  (1.0-3.0) SP, Samborowo - A (2)
 2 SP 2, Olsztyn (1)      2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 3, Olsztyn (6)
 3 SP, Samborowo - B (7)  3.0:1.0  (2.5-1.5) KSP, Olsztyn (4)
 4 SP, Uzdowo (11)        1.0:3.0  (1.0-3.0) SP 3, Działdowo (13)
 5 SP 9, Olsztyn (14)     2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 7, Bartoszyce (12)
 6 SP 7, Giżycko (5)      2.0:2.0  (2.0-2.0) SP, Dywity (8)
 7 SP, Dietrzychowo (10)  3.0:1.0  (4.0-0.0) SP 25, Olsztyn (15)
 8 SP 1, Barczewo (9)     2.0:2.0  (2.0-2.0) BRAK
5 Runda
 1 SP, Samborowo - A (2)  3.0:1.0  (4.0-0.0) SP, Samborowo - B (7)
 2 SP 3, Działdowo (13)   2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 30, Olsztyn (3)
 3 SP, Uzdowo (11)        1.0:3.0  (1.0-3.0) SP 2, Olsztyn (1)
 4 SP 3, Olsztyn (6)      3.0:1.0  (4.0-0.0) SP 9, Olsztyn (14)
 5 KSP, Olsztyn (4)       3.0:1.0  (3.0-1.0) SP 7, Giżycko (5)
 6 SP, Dywity (8)         3.0:1.0  (3.5-0.5) SP, Dietrzychowo (10)
 7 SP 1, Barczewo (9)     3.0:1.0  (2.5-1.5) SP 25, Olsztyn (15)
 8 SP 7, Bartoszyce (12)  2.0:2.0  (2.0-2.0) BRAK
6 Runda
 1 SP 3, Olsztyn (6)      2.0:2.0  (2.0-2.0) SP, Samborowo - A (2)
 2 SP 2, Olsztyn (1)      1.0:3.0  (1.0-3.0) SP 3, Działdowo (13)
 3 SP 30, Olsztyn (3)     2.0:2.0  (2.0-2.0) KSP, Olsztyn (4)
 4 SP, Samborowo - B (7)  2.0:2.0  (2.0-2.0) SP, Dywity (8)
 5 SP 9, Olsztyn (14)     1.0:3.0  (0.0-4.0) SP, Uzdowo (11)
 6 SP 25, Olsztyn (15)    1.0:3.0  (1.5-2.5) SP 7, Bartoszyce (12)
 7 SP, Dietrzychowo (10)  3.0:1.0  (3.0-1.0) SP 1, Barczewo (9)
 8 SP 7, Giżycko (5)      2.0:2.0  (2.0-2.0) BRAK
7 Runda
 1 SP 3, Działdowo (13)   2.0:2.0  (2.0-2.0) SP, Samborowo - A (2)
 2 KSP, Olsztyn (4)       1.0:3.0  (1.0-3.0) SP 3, Olsztyn (6)
 3 SP 30, Olsztyn (3)     2.0:2.0  (2.0-2.0) SP 2, Olsztyn (1)
 4 SP 7, Bartoszyce (12)  1.0:3.0  (0.0-4.0) SP, Samborowo - B (7)
 5 SP, Dywity (8)         3.0:1.0  (4.0-0.0) SP 25, Olsztyn (15)
 6 SP 7, Giżycko (5)      3.0:1.0  (2.5-1.5) SP, Dietrzychowo (10)
 7 SP 1, Barczewo (9)     1.0:3.0  (1.5-2.5) SP 9, Olsztyn (14)
 8 SP, Uzdowo (11)        2.0:2.0  (2.0-2.0) BRAK
Składy zwycięskich drużyn
1 SP SAMBOROWO          2 SP 3 OLSZTYN          3 SP 3 DZIAŁDOWO                    
1 Abendrot  Sebastian   1 Renkowski   Piotr     1 Zielinska  Lidia                    
2 Babski    Jakub       2 Krawczyński Rafał     2 Chreczuch  Arkadiusz                    
3 Żmijewski Stanisław   3 Gniazdowski Konrad    3 Kawczyński Cezary                    
4 Kulesza   Magdalena   4 Wieżynis    Weronika  4 Borkowska  Emilia                    
r Kulesza   Jolanta     5 Domański    Dawid                    
                    
góra