Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona główna

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - I LIGA SENIORÓW

Opole 2006-09-01/2006-09-10
Arbiter: NA Adam Curyło - lic.197


Karta startowa drużyny


Nr3Rank2106
DrużynaMLKS OSTRÓDZIANKA OstródaKlubMLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
Fed.POL

Rnd.

Kl.

W

Pkt.

Nr

Przeciwnik

Rank

Klub

1(B)2.52.58KS LECH-WSUS Poznań2281KS LECH-WSUS Poznań
2(C)2.04.59POCZTOWIEC Poznań2378POCZTOWIEC Poznań
3(B)2.06.51PASJONAT Dankowice2324PASJONAT Dankowice
4(C)0.57.02ZELMER Rzeszów2365ZELMER Rzeszów
5(B)2.09.010OTSz Ostrów Wlkp.2273OTSz Ostrów Wlkp.
6(B)2.511.54ODRODZENIE Kożuchów2366ODRODZENIE Kożuchów
7(C)2.013.55BKSz PROKONEX Brzeg2344BKSz PROKONEX Brzeg
8(B)2.015.56AZS POLITECHNIKA ¦L. Gliwice2274AZS POLITECHNIKA ¦L. Gliwice
9(C)3.018.57PREFROW MKSz Rybnik2251PREFROW MKSz Rybnik

Szczególowe wyniki drużyny

Mecz

Nr

Gospodarze

Wynik

Nr

Go¶cie

runda 1
33MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda2.5 - 3.58KS LECH-WSUS Poznań
1Mi¶ta, Aleksander1 - 02Tomczak, Rafał
3Lisowski, Krzysztof0.5 - 0.53Kaszowski, Dariusz
4Migala, Andrzej0 - 14Wiecław, Michał
5Jadanowski, Łukasz0.5 - 0.55Bernard, Ryszard
7JóĽwik, Rafał0 - 18Płonczak, Dominik
6Jadanowska, Beata0.5 - 0.56Sikorska, Agata
runda 2
49[3.5] POCZTOWIEC Poznań4.0 - 2.03[2.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
1[0.5] Szelag, Marcin0 - 11[1.0] Mi¶ta, Aleksander
2[0.5] Urban, Klaudiusz1 - 03[0.5] Lisowski, Krzysztof
3[0.5] Schmidt, Włodzimierz1 - 04[0.0] Migala, Andrzej
5[1.0] Owczarzak, Jerzy0.5 - 0.55[0.5] Jadanowski, Łukasz
7[0.0] Strzemiecki, Zbigniew0.5 - 0.57[0.0] JóĽwik, Rafał
6[1.0] Chlost, Marlena1 - 06[0.5] Jadanowska, Beata
runda 3
23[4.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda2.0 - 4.01[5.5] PASJONAT Dankowice
1[2.0] Mi¶ta, Aleksander0.5 - 0.51[1.5] Antoniewski, Rafał
3[0.5] Lisowski, Krzysztof0 - 12[1.0] Kalinin, Oleg
4[0.0] Migala, Andrzej0.5 - 0.53[1.5] Markiewicz, Jerzy
5[1.0] Jadanowski, Łukasz0 - 17[0.5] PaĽdziora, Michał
7[0.5] JóĽwik, Rafał1 - 08[0.0] Misiuga, Andrzej
6[0.5] Jadanowska, Beata0 - 16[1.0] Zielińska, Marta
runda 4
52[10.0] ZELMER Rzeszów5.5 - 0.53[6.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
1[1.5] Koziak, Vitali0.5 - 0.51[2.5] Mi¶ta, Aleksander
2[1.5] KuĽmicz, Krystian1 - 03[0.5] Lisowski, Krzysztof
4[1.5] Toczek, Grzegorz1 - 04[0.5] Migala, Andrzej
5[2.5] Sendera, Jarosław1 - 05[1.0] Jadanowski, Łukasz
7[0.0] Fr±czek, Daniel1 - 07[1.5] JóĽwik, Rafał
6[2.0] Majdan, Joanna1 - 06[0.5] Jadanowska, Beata
runda 5
13[7.0] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda2.0 - 4.010[10.0] OTSz Ostrów Wlkp.
1[3.0] Mi¶ta, Aleksander1 - 01[2.0] Staniszewski, Piotr
3[0.5] Lisowski, Krzysztof0 - 12[1.5] Ja¶nikowski, Zbigniew
4[0.5] Migala, Andrzej0.5 - 0.53[1.5] Włodarczyk, Oskar
5[1.0] Jadanowski, Łukasz0 - 14[0.5] Dudziński, Piotr
7[1.5] JóĽwik, Rafał0.5 - 0.55[2.0] Dudziński, Pawel
6[0.5] Jadanowska, Beata0 - 16[1.0] Magnucka, Milena
runda 6
53[9.0] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda2.5 - 3.54[15.5] ODRODZENIE Kożuchów
1[4.0] Mi¶ta, Aleksander1 - 01[2.5] Markowski, Tomasz
3[0.5] Lisowski, Krzysztof0.5 - 0.52[3.5] Zezulkin, Jurij
4[1.0] Migala, Andrzej0.5 - 0.53[2.0] Orzech, Dominik
5[1.0] Jadanowski, Łukasz0 - 14[3.5] Brodowski, Piotr
7[2.0] JóĽwik, Rafał0 - 15[2.5] Murawski, Grzegorz
6[0.5] Jadanowska, Beata0.5 - 0.56[1.5] Bednarska, Małgorzata
runda 7
25[21.5] BKSz PROKONEX Brzeg4.0 - 2.03[11.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
1[3.0] Kovalev, Andrei0.5 - 0.51[5.0] Mi¶ta, Aleksander
2[3.0] Hnydiuk, Aleksander0.5 - 0.53[1.0] Lisowski, Krzysztof
3[4.5] Żeberski, Jakub1 - 04[1.5] Migala, Andrzej
4[3.5] Jasik, Krzysztof0 - 15[1.0] Jadanowski, Łukasz
7[1.0] Hudziak, Paweł+ / -7[2.0] JóĽwik, Rafał
6[4.5] Chmiel, Dominika1 - 06[1.0] Jadanowska, Beata
runda 8
43[13.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda2.0 - 4.06[19.0] AZS POLITECHNIKA ¦L. Gliwice
1[5.5] Mi¶ta, Aleksander0.5 - 0.51[3.0] Juroszek, Tadeusz
3[1.5] Lisowski, Krzysztof0.5 - 0.52[1.5] Dawidow, Jacek
4[1.5] Migala, Andrzej0 - 13[3.0] Wi¶niewski, Adrian
5[2.0] Jadanowski, Łukasz0.5 - 0.54[1.0] Tworuszka, Michał
7[2.0] JóĽwik, Rafał0 - 17[4.5] Smagacz, Dariusz
6[1.0] Jadanowska, Beata0.5 - 0.56[2.0] Szydłowska, Marta
runda 9
37[26.5] PREFROW MKSz Rybnik3.0 - 3.03[15.5] MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
1[2.0] Kulesza, Mateusz0 - 11[6.0] Mi¶ta, Aleksander
2[3.5] Szwed, Jacek0 - 13[2.0] Lisowski, Krzysztof
3[6.0] Bobula, Mateusz+ / -4[1.5] Migala, Andrzej
4[4.0] Matras, Agnieszka1 - 05[2.5] Jadanowski, Łukasz
7[2.5] Samborski, Henryk0 - 17[2.0] JóĽwik, Rafał
6[5.5] Szczepkowska-Horowska, Karina1 - 06[1.5] Jadanowska, Beata

Wykaz zawodników drużyny

NrCodeTyt.Nazwisko ImięFed.EloRankData ur.UwagiR1R2R3R4R5R6R7R8R9Pkt.
11110381GMMi¶ta, AleksanderPOL249324931983-01-0711==11==17.0
2IIOrłowski, MirosławPOL018001962-07-310.0
31110969kLisowski, KrzysztofPOL223422341975-07-09=0000===13.0
41119052I++Migala, AndrzejPOL216421641973-11-2600=0==00-1.5
51131613IJadanowski, ŁukaszPOL207220721990-08-10==00001=02.5
61133799IJadanowska, BeataPOL187318731988-06-07=0000=0=01.5
71109022kJóĽwik, RafałPOL216821681974-11-305a0=10=0-013.0