Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Seniorów 2006

Giżycko 3-5.11.2006

W dniach 3-5 XI rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa w szachach.

Runda 1
Trzydziestka Olsztyn     5:1     SMOL-BUD Giżycko
LUKS GOK Samborowo     3,5:2,5   Mrągowia Mrągowo
Runda 2
SMOL-BUD Giżycko         4:2     LUKS GOK Samborowo
Budowlani Bartoszyce     1:5     Trzydziestka Olsztyn
Runda 3
LUKS GOK Samborowo       4:2     Budowlani Bartoszyce
Mrągowia Mrągowo       1,5:4,5   SMOL-BUD Giżycko
Runda 4
Budowlani Bartoszyce     2:3     Mrągowia Mrągowo
Trzydziestka Olsztyn   4,5:1,5   LUKS GOK Samborowo
Runda 5
Mrągowia Mrągowo         2:4     Trzydziestka Olsztyn
SMOL-BUD Giżycko         6:0     Budowlani Bartoszyce
Tabela końcowa
Msc Drużyna              Punkty   Partie
 1  Trzydziestka Olsztyn   12       18,5
 2  SMOL-BUD Giżycko       10       15,5
 3  LUKS GOK Samborowo      8       11
 4  Mrągowia Mrągowo        6        9
 5  Budowlani Bartoszyce    4        5
Szczegółowe wyniki
Nr  Zawodnik              Ro FIDE Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5  
    Budowlani Bartoszyce                  5          1    2    2    0  
1.  Onufrijuk, Benedykt           2000    0.5        6:0 20:= 26:0 12:0
2.  Czajkowski, Alan              1800    1          7:= 21:= 27:0 13:0
3.  Tymoszczuk, Marek             2000    0.5        8:= 22:0 28:0 14:0
4.  Marzec, Krzysztof             2000    2          9:0 23:1 29:1 15:0
5.  Czajkowski, Wladyslaw         2000    1         10:0 24:0 30:1 17:0
    Trzydziestka Olsztyn                 18.5   5    5         4.5  4  
6.  Szacht, Egbert        2156    2156    3.5  12:1  1:1      20:1 26:=
7.  Baturo, Tomasz        2042    2042    2    13:0  2:=      21:1 27:=
8.  Malczyk, Jakub        2031    2031    2.5  14:1  3:=      22:= 28:=
9.  Puczylowski, Marcin   1959    1959    3.5  16:1  4:1      23:= 29:1
10. Czaus, Piotr          1921    1921    3.5  17:1  5:1      24:1 30:=
11. Tarach, Dorota                1800    3.5  19:1   :1      25:=   :1
    SMOL-BUD Giżycko                     15.5   1    4    4.5       6  
12. Skindzier, Saturnin   2196    2196    3     6:0 20:1 26:1       1:1
13. Plesiuk, Andrzej      2181    2181    4     7:1 21:1 27:1       2:1
14. Zajaczkowski, Jan     2075    2075    2.5   8:0 22:1 28:=       3:1
15. Didyk, Wojciech               2000    2              29:1       4:1
16. Rekawek, Lech                 1800    0     9:0
17. Malecki, Janusz               1800    2    10:0 23:1 30:0       5:1
18. Skorupski, Szymon             1800    0         24:0
19. Gryglas, Marta                1600    2    11:0 25:0   :1        :1
    LUKS GOK Samborowo                    11    3.5  2    4    1,5     
20. Opalinski, Patryk             1800    0.5  26:0 12:0  1:=  6:0
21. Opalinski, Krzysztof  1911    1911    1    27:= 13:0  2:=  7:0
22. Rusiniak, Slawomir    2087    2087    2    28:= 14:0  3:1  8:=
23. Malec, Radoslaw       1930    1930    1.5  29:1 17:0  4:0  9:=
24. Opalinski, Sebastian          2000    2.5  30:= 18:1  5:1 10:0
25. Oszmian, Natalia              1800    3.5    :1 19:1   :1 11:=
    Mrągowia Mrągowo                      9     2.5       1.5  3    2  
26. Lesinski, Zdzislaw    1946    1946    2.5  20:1      12:0  1:1  6:=
27. Borys, Dariusz                2000    2    21:=      13:0  2:1  7:=
28. Plichta, Adam         1821    1821    2.5  22:=      14:=  3:1  8:=
29. Fiertek, Radoslaw             1600    0    23:0      15:0  4:0  9:0
30. Plichta, Grzegorz             1800    2    24:=      17:1  5:0 10:=

Oglądaj partie

góra