Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

II Mistrzostwa Gminy Ostróda w Szachach

Samborowo 18-19.11.2006

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                  Ro PZSz Klub                      Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Kaźmierczak, Rafał (1)    2188                              7.5     40.0  51.5   40.0
2  Rusiniak, Sławomir (2)    2087    LUKS GOK Samborowo        7       38.5  50.0   36.0
3  Opaliński, Krzysztof (3)  1911    LUKS GOK Samborowo        6.5     38.5  50.0   35.5
4  Opaliński, Sebastian (6)  2000    LUKS GOK Samborowo        6.5     38.0  49.5   33.0
5  Karpiński, Ryszard (16)   1600                              5.5     38.5  50.0   27.5
6  Licznerska, Dorota (9)    1900                              5.5     37.0  48.5   29.0
7  Kuban, Wiesław (11)       1800    LUKS GOK Samborowo        5.5     35.5  45.5   29.0
8  Maleszewski, Daniel (12)  1600                              5.5     35.5  44.5   28.0
9  Oszmian, Natalia (8)      1800    LUKS GOK Samborowo        5.5     33.0  43.5   23.5
10 Lachmirowicz, Maciej (5)  1917                              5       40.0  51.5   31.0
11 Baran, Dawid (4)          1668                              5       34.0  44.5   25.0
12 Wołodko, Adam (7)         2000    MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5     35.0  45.0   27.5
13 Opaliński, Patryk (10)    1800    LUKS GOK Samborowo        4.5     33.5  44.0   24.0
14 Zawadzki, Krzysztof (14)  1800                              4.5     33.0  41.0   24.0
15 Abendrot, Michał (15)     1600                              4.5     30.0  41.0   20.5
16 Orłowski, Mirosław (13)   1800    MLKS Ostródzianka Ostróda 4       32.5  41.5   23.5
17 Grzonkowski, Filip (17)   1400                              4       32.0  41.5   21.0
18 Abendrot, Sebastian (23)  1200                              4       28.5  36.5   18.0
19 Babski, Jakub (18)        1400                              4       25.5  33.0   17.0
20 Gryszko, Przemysław (24)  1200                              4       25.0  32.5   16.0
21 Żmijewski, Stanisław (20) 1400                              4       24.5  33.0   19.5
22 Dejna, Mirosław (19)      1400                              4       23.0  30.0   17.0
23 Grubalska, Klaudia (21)   1250                              3.5     25.0  32.5   16.0
24 Chmielewska, Anna (22)    1400                              3.5     22.0  29.5   14.0
25 Pienkosz, Dominika (26)   1000                              2       25.5  33.0    7.0
26 Grubalska, Daria (27)     1000                              2       24.0  30.0    8.5
27 Pawlucha, Milena (25)     1000                              2       23.5  31.5   10.0
28 Retkowski, Wojciech (28)  1000                              2       23.0  29.5    9.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik             Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  Kaźmierczak, Rafał   7.5  15:1  8:1  5:1  2:1  3:=  6:= 16:1  9:1 11:=
2.  Rusiniak, Sławomir   7    16:1  9:1  7:1  1:0  6:= 13:1  3:1  5:1 12:=
3.  Opaliński, Krzysztof 6.5  17:1 10:1  6:=  4:1  1:=  5:1  2:0 16:1  9:=
4.  Baran, Dawid         5    18:1 11:0 15:1  3:0 19:1  9:0 14:1 12:0 13:1
5.  Lachmirowicz, Maciej 5    19:1 12:1  1:0 13:1 11:+  3:0  7:1  2:0  6:0
6.  Opaliński, Sebastian 6.5  20:1 13:1  3:= 11:=  2:=  1:= 12:1  7:=  5:1
7.  Wołodko, Adam        4.5  21:1 14:1  2:0 12:= 10:= 17:1  5:0  6:= 16:0
8.  Oszmian, Natalia     5.5  22:1  1:0 11:= 16:0 24:1 12:0 21:1 17:1 10:1
9.  Licznerska, Dorota   5.5  23:1  2:0 17:1 14:= 12:=  4:1 10:1  1:0  3:=
10. Opaliński, Patryk    4.5  24:1  3:0 16:= 15:=  7:= 19:1  9:0 20:1  8:0
11. Kuban, Wiesław       5.5  25:1  4:1  8:=  6:=  5:- 16:0 23:1 14:1  1:=
12. Maleszewski, Daniel  5.5  26:1  5:0 18:1  7:=  9:=  8:1  6:0  4:1  2:=
13. Orłowski, Mirosław   4    27:1  6:0 19:1  5:0 23:1  2:0 17:= 15:=  4:0
14. Zawadzki, Krzysztof  4.5  28:1  7:0 20:1  9:= 16:0 15:1  4:0 11:0 18:1
15. Abendrot, Michał     4.5   1:0 22:1  4:0 10:= 18:1 14:0 24:1 13:= 17:=
16. Karpiński, Ryszard   5.5   2:0 23:1 10:=  8:1 14:1 11:1  1:0  3:0  7:1
17. Grzonkowski, Filip   4     3:0 24:1  9:0 21:1 20:1  7:0 13:=  8:0 15:=
18. Babski, Jakub        4     4:0 25:1 12:0 23:0 15:0 26:1 27:1 21:1 14:0
19. Dejna, Mirosław      4     5:0 26:1 13:0 22:1  4:0 10:0 28:0 25:1 27:1
20. Żmijewski, Stanisław 4     6:0 27:1 14:0 25:1 17:0 21:= 26:1 10:0 24:=
21. Grubalska, Klaudia   3.5   7:0 28:1 22:0 17:0 25:+ 20:=  8:0 18:0 25:1
22. Chmielewska, Anna    3.5   8:0 15:0 21:1 19:0 28:1 23:0 25:0 27:= 26:1
23. Abendrot, Sebastian  4     9:0 16:0 26:1 18:1 13:0 22:1 11:0 24:0 28:1
24. Gryszko, Przemysław  4    10:0 17:0 27:= 26:1  8:0 28:1 15:0 23:1 20:=
25. Pawlucha, Milena     2    11:0 18:0 28:1 20:0 21:- 27:0 22:1 19:0 21:0
26. Pienkosz, Dominika   2    12:0 19:0 23:0 24:0 27:1 18:0 20:0 28:1 22:0
27. Grubalska, Daria     2    13:0 20:0 24:= 28:0 26:0 25:1 18:0 22:= 19:0
28. Retkowski, Wojciech  2    14:0 21:0 25:0 27:1 22:0 24:0 19:1 26:0 23:0
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra