Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA NIDZICY Z OKAZJI OBCHODÓW DNI NIDZICY I OBCHODÓW 625 ROCZNICY NIDZICY

Nidzica 30.04.2006

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                  Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub              Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Lukinov, Petr                   2327    2327    Kalingrad         8       38.5  50.5 43.50
2  Gowaszeliszvili, Gienadij       2392    2392    Kalingrad         7.5     39.5  52.0 41.50
3  Gorin, Leonid                   2443    2443    Kalingrad         6.5     40.5  52.0 35.25
4  Budrewicz, Krzysztof            2142    2142    H-P Kętrzyn       6.5     40.0  51.0 33.00
5  Szkapienko, Pawel               2370    2370    Kalingrad         6.5     39.5  51.5 35.25
6  Kempiński, Tomasz               2240    2240    Drapol Prusz. G   6       36.0  46.0 29.25
7  Malczyk, Jakub                  2034    2034    H-P               6       36.0  46.0 27.25
8  Libura, Wieslaw                 2230    2230    Konradia Gdańsk   5.5     38.5  50.5 27.75
9  Walkusz, Witoslaw               2186    2186    Korsarz Gdynia    5.5     35.5  46.5 24.75
10 Jadanowski, Łukasz        JUN   2072    2072    MLKS Ostrodzianka 5.5     34.0  44.0 23.25
11 Kuzin, Edward             OLD   2168    2168    Kalingrad         5.5     32.5  41.5 23.75
12 Karpiński, Waldemar                     1800    Debiut Lubawa     5.5     27.5  36.5 20.00
13 Daniszkowicz, Bohdan      OLD   1829    1829    Pasłęk            5       41.0  51.5 23.00
14 Kaczmarek, Arkadiusz      JUN           1801    H-P Kętrzyn       5       35.5  45.0 22.25
15 Krestianova, Tatiana      KOB   2215    2215    Kalingrad         5       34.0  45.0 22.00
16 Baturo, Tomasz            JUN   2025    2025    UKS 30 Olsztyn    5       34.0  43.5 21.50
17 Zakrzewski, Ignacy                      1800    WKRA Nidzica      5       30.5  38.5 19.00
18 Kazimierczak, Grzegorz                  1800    Morąg             5       28.5  37.0 15.50
19 Bartoszewicz, Marcin            1992    1992    LKS Augustovia    4.5     36.5  46.5 19.50
20 Lachmirowicz, Maciej      OLD   1920    1920    Olsztyn           4.5     34.5  46.0 19.75
21 Kazimierczak, Roman                     1801    Morąg             4.5     34.5  44.5 17.75
22 Zawadzki, Krzysztof                     1800    Debiut Lubawa     4.5     33.5  42.0 16.75
23 Dunikowski, Piotr                       1800    WKRA Nidzica      4.5     33.0  44.0 18.25
24 Jakubowski, Pawel                       1600    Debiut Lubawa     4.5     32.5  42.5 20.25
25 Szulc, Jan                              1800    Morąg             4.5     30.5  39.5 18.00
26 Jadanowski, Pawel         MLO   1689    1689    MLKS Ostrodzianka 4.5     29.5  38.0 13.25
27 Baran, Dawid                    1683    1683    UKS 30Olsztyn     4.5     29.5  37.5 15.75
28 Stempka, Jerzy            OLD           2000    Warmia Olsztyn    4       31.0  39.0 14.00
29 Szeszel, Jaroslaw                       1000    Nidzica           4       28.5  37.5 16.00
30 Kozlowski, Lukasz                       1200    WKRA Nidzica      4       26.0  32.5 12.50
31 Miszkiewicz, Marek                      1000    Nidzica           4       21.5  26.5  8.00
32 Klimaszewski, Stanislaw                 1600    WKRA Nidzica      3.5     32.5  41.5 14.25
33 Orlowski, Miroslaw                      1800    MLKS Ostrodzianka 3.5     31.5  41.0 12.00
34 Zalewski, Józef           OLD           1800    WKRA Nidzica      3.5     28.0  36.0 10.75
35 Kolodziejska, Bozena      KOB           1400    WKRA Nidzica      3.5     27.5  35.0 10.50
36 Jaszczuk, Mariusz                       1200    WKRA Nidzica      3.5     25.0  30.5  8.25
37 Łegowski, Grzegorz                      1000    WKRA Nidzica      3.5     24.5  30.5  7.75
38 Budakow, Adrian           JUN           1600    WKRA Nidzica      3       30.0  38.5 10.50
39 Nowogorski, Ryszard                     1600    WKRA Nidzica      3       29.0  37.5  9.50
40 Ryszard, Filip                          1000    Dobre Miasto      3       22.0  27.5  6.75
41 Chojnacki, Maciej         MLO           1000    Nidzica           2.5     23.5  29.0  4.25
42 Dejna, Miroslaw                         1400    Debiut Lubawa     2       24.5  31.0  2.50
43 Chorostowski, Dariusz                   1000    Nidzica           2       24.5  30.0  4.50
44 Hejbucka, Natalia         MLO           1000    WKRA Nidzica      0.5     23.0  29.5  1.50
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                  Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Gorin, Leonid             2443    6.5  23:1 13:1  6:=  4:= 14:1  2:=  8:1  3:= 12:=
2.  Gowaszeliszvili, Gienadij 2392    7.5  24:1 15:1 10:1  3:=  4:=  1:=  7:1 16:1  8:1
3.  Szkapienko, Pawel         2370    6.5  25:1 14:1 16:1  2:=  6:1  8:= 10:0  1:= 11:1
4.  Lukinov, Petr             2327    8    26:1 17:1 20:1  1:=  2:= 12:1 16:1 10:1  6:1
5.  Kempiński, Tomasz         2240    6    27:1 16:0 12:= 28:1 21:1 10:0 14:= 29:1  7:1
6.  Libura, Wieslaw           2230    5.5  28:1 19:1  1:= 11:1  3:0 16:0 15:1 13:1  4:0
7.  Krestianova, Tatiana      2215    5    29:1 20:0 23:1 17:1 16:0 18:1  2:0 24:1  5:0
8.  Walkusz, Witoslaw         2186    5.5  30:0 33:1 24:1 19:1 15:1  3:=  1:0 21:1  2:0
9.  Kuzin, Edward             2168    5.5  31:1 21:0 25:1 18:0 24:1 20:= 26:1 12:0 15:1
10. Budrewicz, Krzysztof      2142    6.5  32:1 30:1  2:0 21:= 11:1  5:1  3:1  4:0 16:1
11. Jadanowski, Łukasz        2072    5.5  33:1 22:= 21:1  6:0 10:0 23:1 20:1 14:1  3:0
12. Malczyk, Jakub            2034    6    34:1 40:=  5:= 20:1 18:1  4:0 13:=  9:1  1:=
13. Baturo, Tomasz            2025    5    35:1  1:0 26:0 31:1 25:1 22:1 12:=  6:0 21:=
14. Bartoszewicz, Marcin      1992    4.5  36:1  3:0 30:1 26:1  1:0 19:1  5:= 11:0 28:0
15. Lachmirowicz, Maciej      1920    4.5  37:1  2:0 29:1 22:1  8:0 26:=  6:0 19:1  9:0
16. Daniszkowicz, Bohdan      1829    5    38:1  5:1  3:0 40:1  7:1  6:1  4:0  2:0 10:0
17. Jadanowski, Pawel         1689    4.5  39:1  4:0 31:1  7:0 26:0 29:0 37:1 33:1 24:=
18. Baran, Dawid              1683    4.5  40:0 34:1 32:1  9:1 12:0  7:0 29:0 27:= 33:1
19. Stempka, Jerzy            2000    4    41:1  6:0 38:1  8:0 29:1 14:0 31:1 15:0 25:0
20. Kazimierczak, Roman       1801    4.5  42:1  7:1  4:0 12:0 30:1  9:= 11:0 26:0 35:1
21. Kaczmarek, Arkadiusz      1801    5    43:1  9:1 11:0 10:=  5:0 41:1 22:1  8:0 13:=
22. Szulc, Jan                1800    4.5  44:1 11:= 40:= 15:0 35:1 13:0 21:0 30:= 27:1
23. Orlowski, Miroslaw        1800    3.5   1:0 35:1  7:0 32:1 40:= 11:0 41:1 28:0 30:0
24. Dunikowski, Piotr         1800    4.5   2:0 37:1  8:0 33:1  9:0 40:1 30:1  7:0 17:=
25. Kazimierczak, Grzegorz    1800    5     3:0 36:1  9:0 34:1 13:0 30:0 32:1 31:1 19:1
26. Zawadzki, Krzysztof       1800    4.5   4:0 39:1 13:1 14:0 17:1 15:=  9:0 20:1 29:0
27. Zalewski, Józef           1800    3.5   5:0 38:1 28:0 35:0 36:0 42:1 44:1 18:= 22:0
28. Karpiński, Waldemar       1800    5.5   6:0 41:= 27:1  5:0 32:= 33:= 35:1 23:1 14:1
29. Zakrzewski, Ignacy        1800    5     7:0 42:1 15:0 36:1 19:0 17:1 18:1  5:0 26:1
30. Jakubowski, Pawel         1600    4.5   8:1 10:0 14:0 37:1 20:0 25:1 24:0 22:= 23:1
31. Budakow, Adrian           1600    3     9:0 44:1 17:0 13:0 43:1 36:1 19:0 25:0 37:0
32. Nowogorski, Ryszard       1600    3    10:0 43:1 18:0 23:0 28:= 35:= 25:0 42:1 40:0
33. Klimaszewski, Stanislaw   1600    3.5  11:0  8:0 41:1 24:0 44:1 28:= 40:1 17:0 18:0
34. Dejna, Miroslaw           1400    2    12:0 18:0 39:1 25:0 41:0 37:0 43:0 38:0 42:1
35. Kolodziejska, Bozena      1400    3.5  13:0 23:0 42:1 27:1 22:0 32:= 28:0 36:1 20:0
36. Jaszczuk, Mariusz         1200    3.5  14:0 25:0 43:1 29:0 27:1 31:0 38:= 35:0 39:1
37. Kozlowski, Lukasz         1200    4    15:0 24:0 44:1 30:0 42:0 34:1 17:0 41:1 31:1
38. Chojnacki, Maciej         1000    2.5  16:0 27:0 19:0 43:0 39:1 44:0 36:= 34:1 41:0
39. Hejbucka, Natalia         1000    .5   17:0 26:0 34:0 41:0 38:0 43:= 42:0 44:0 36:0
40. Szeszel, Jaroslaw         1000    4    18:1 12:= 22:= 16:0 23:= 24:0 33:0 43:= 32:1
41. Łegowski, Grzegorz        1000    3.5  19:0 28:= 33:0 39:1 34:1 21:0 23:0 37:0 38:1
42. Chorostowski, Dariusz     1000    2    20:0 29:0 35:0 44:0 37:1 27:0 39:1 32:0 34:0
43. Ryszard, Filip            1000    3    21:0 32:0 36:0 38:1 31:0 39:= 34:1 40:= 44:0
44. Miszkiewicz, Marek        1000    4    22:0 31:0 37:0 42:1 33:0 38:1 27:0 39:1 43:1
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra