Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

VI Międzynarodowy Regionalny Turniej "Bartów"

Bartoszyce 5.06.2005

Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Ro FIDE Ro PZSz Pkt ¦r-Buch. Buch. Progr.

1  GOVASHELISHVILI, Genadij (2) 2392    2392    7       42.0  53.5   37.5
2  SHKAPENKO, Pavel (3)         2370    2370    7       40.0  51.5   38.0
3  GORIN, Leonid (1)            2443    2443    6.5     41.5  53.0   36.5
4  CZAJKOWSKI, Alan (32)                1800    6.5     35.5  43.0   27.5
5  LUKINOV, Petr (4)            2350    2350    6       41.5  52.0   35.0
6  KUZIN, Eduard (9)            2163    2163    6       38.5  49.5   30.0
7  JADANOWSKI, Łukasz (11)      2072    2072    6       38.5  48.5   33.5
8  MALCZYK, Jakub (13)          2030    2030    6       38.0  49.5   31.5
9  PLESIUK, Andrzej (7)         2184    2184    6       37.0  47.5   31.0
10 MALCZYK, Radosław (10)       2130    2130    6       36.5  47.5   32.0
11 KRESTIANOVA, Tatiana (5)     2215    2215    5.5     40.0  50.5   32.0
12 MALCZYK, Rafał (12)          2050    2050    5.5     40.0  50.0   29.5
13 BIELUSZEWSKI, Piotr (6)      2187    2187    5.5     35.0  44.5   29.0
14 GULA, Andrzej (14)           2002    2002    5.5     30.5  39.5   24.0
15 JÓ¬WIK, Rafał (8)            2168    2168    5       36.5  47.5   29.0
16 KACZMAREK, Arkadiusz (26)            1801    5       33.0  43.5   22.5
17 JACYNA, Dariusz (37)                 1800    5       33.0  42.0   25.5
18 TERTEL, Krzysztof (23)               2000    5       32.0  40.0   27.0
19 PLESIUK, Jan (19)                    2200    5       30.0  39.0   22.0
20 PLICHTA, Adam (16)           1775    1775    4.5     36.0  47.0   26.0
21 STEMPKA, Jerzy (24)                  2000    4.5     34.5  44.5   21.0
22 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz (21)           2000    4.5     32.0  39.5   25.0
23 VILDE, Natalia (25)                  1802    4.5     31.0  41.0   21.5
24 ONUFRIJUK, Benedykt (22)             2000    4.5     31.0  39.0   21.5
25 ZAWADZKI, Krzysztof (36)             1800    4.5     29.5  37.0   19.5
26 KAZIMIERCZAK, Roman (27)             1801    4.5     26.0  34.5   18.0
27 BARAN, Dawid (18)            1668    1668    4.5     25.5  32.5   18.5
28 MŁODYSTACH, Henryk (33)              1800    4.5     24.5  32.5   17.5
29 MARZEC, Krzysztof (20)               2000    4       32.5  42.0   22.5
30 CZAJKOWSKA, Natalia (38)             1601    4       32.0  40.5   21.0
31 JADANOWSKI, Paweł (17)       1689    1689    4       31.0  40.0   22.0
32 PLICHTA, Grzegorz (31)               1800    4       31.0  38.5   21.0
33 BANA¦, Józef (39)                    1600    4       25.5  32.0   16.0
34 DANISZKOWICZ, Bohdan (15)    1829    1829    3.5     31.5  41.0   21.5
35 MATUSZEWICZ, Ryszard (30)            1800    3.5     31.0  40.0   20.0
36 KA¬MIERCZAK, Grzegorz (35)           1800    3.5     31.0  38.0   18.0
37 RENKOWSKI, Piotr (40)                1600    3.5     29.5  37.0   18.0
38 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (28)          1800    3.5     27.0  35.0   16.5
39 PAJOR, Mieczysław (34)               1800    3       27.0  35.5   13.0
40 DEJNA, Mirosław (41)                 1400    3       23.0  29.0   11.0
41 BARANOWSKI, Paweł (43)               1000    3       21.0  27.5   12.0
42 SIELAWO, Adam (42)                   1200    2.5     27.5  34.5   11.0
43 LU¦TYK, Tomasz (46)                  1000    2.5     23.0  29.5    7.0
44 BARANOWSKI, Witold (45)              1000    2       26.0  34.0    7.0
45 JACYNA, Damian (44)                  1000    1.5     22.0  28.0    7.5
46 KWIATKOWSKI, Jan (29)                1800    1.5     14.0  21.0    5.5
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  GORIN, Leonid            2443    6.5  24:W 12:W  7:W  3:D  4:D  6:W  2:D  5:D 11:D
2.  GOVASHELISHVILI, Genadij 2392    7    25:W 13:W  9:D  5:W 11:W  3:D  1:D  4:W  7:D
3.  SHKAPENKO, Pavel         2370    7    26:W 16:W  8:W  1:D  5:W  2:D  4:D 10:W  9:D
4.  LUKINOV, Petr            2350    6    27:W 15:W 11:D  9:W  1:D 12:W  3:D  2:L 13:D
5.  KRESTIANOVA, Tatiana     2215    5.5  28:W 18:W 10:W  2:L  3:L 25:W 23:W  1:D 32:L
6.  BIELUSZEWSKI, Piotr      2187    5.5  29:W 19:D 37:W 11:L 15:W  1:L 17:W 32:L 23:W
7.  PLESIUK, Andrzej         2184    6    30:W 20:W  1:L 17:W 10:D 13:L 26:W 12:W  2:D
8.  JÓ¬WIK, Rafał            2168    5    31:W 21:W  3:L 23:W 13:D 11:L 37:D 17:W 10:L
9.  KUZIN, Eduard            2163    6    32:W 22:W  2:D  4:L 12:L 24:W 20:W 16:W  3:D
10. MALCZYK, Radosław        2130    6    33:W 23:W  5:L 31:W  7:D 21:W 11:D  3:L  8:W
11. JADANOWSKI, Łukasz       2072    6    34:W 40:W  4:D  6:W  2:L  8:W 10:D 13:D  1:D
12. MALCZYK, Rafał           2050    5.5  35:W  1:L 19:W 32:W  9:W  4:L 13:D  7:L 16:W
13. MALCZYK, Jakub           2030    6    36:W  2:L 26:W 16:W  8:D  7:W 12:D 11:D  4:D
14. GULA, Andrzej            2002    5.5  37:L 35:D 42:W 24:W 21:L 31:W 32:L 25:W 36:W
15. DANISZKOWICZ, Bohdan     1829    3.5  38:W  4:L 28:D 33:W  6:L 26:L 30:W 36:L 27:L
16. PLICHTA, Adam            1775    4.5  39:W  3:L 25:W 13:L 27:W 37:D 21:W  9:L 12:L
17. JADANOWSKI, Paweł        1689    4    40:L 34:W 30:W  7:L 26:D 22:W  6:L  8:L 31:D
18. BARAN, Dawid             1668    4.5  41:W  5:L 31:L 30:L 24:L 45:W 34:W 35:W 21:D
19. PLESIUK, Jan             2200    5    42:W  6:D 12:L 38:D 30:L 32:L 43:W 39:W 24:W
20. MARZEC, Krzysztof        2000    4    43:W  7:L 32:L 39:W 31:D 35:W  9:L 38:D 37:L
21. SAPIERZYŃSKI, Tadeusz    2000    4.5  44:W  8:L 38:D 28:W 14:W 10:L 16:L 26:D 18:D
22. ONUFRIJUK, Benedykt      2000    4.5  45:W  9:L 33:D 37:D 32:D 17:L 36:D 30:D 35:W
23. TERTEL, Krzysztof        2000    5    46:W 10:L 40:W  8:L 38:W 30:W  5:L 37:W  6:L
24. STEMPKA, Jerzy           2000    4.5   1:L 37:D 35:W 14:L 18:W  9:L 27:W 31:W 19:L
25. VILDE, Natalia           1802    4.5   2:L 36:W 16:L 34:W 40:W  5:L 38:D 14:L 30:W
26. KACZMAREK, Arkadiusz     1801    5     3:L 39:W 13:L 36:W 17:D 15:W  7:L 21:D 38:W
27. KAZIMIERCZAK, Roman      1801    4.5   4:L 38:L 41:W 42:W 16:L 40:D 24:L 28:W 15:W
28. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz   1800    3.5   5:L 41:W 15:D 21:L 37:L 29:W 35:L 27:L 43:W
29. KWIATKOWSKI, Jan         1800    1.5   6:L 42:L 44:D 40:L 46:W 28:L 41:-   :    :
30. MATUSZEWICZ, Ryszard     1800    3.5   7:L 43:W 17:L 18:W 19:W 23:L 15:L 22:D 25:L
31. PLICHTA, Grzegorz        1800    4     8:L 44:W 18:W 10:L 20:D 14:L 40:W 24:L 17:D
32. CZAJKOWSKI, Alan         1800    6.5   9:L 45:W 20:W 12:L 22:D 19:W 14:W  6:W  5:W
33. MŁODYSTACH, Henryk       1800    4.5  10:L 46:W 22:D 15:L 35:L 38:L 42:W 40:W 34:W
34. PAJOR, Mieczysław        1800    3    11:L 17:L 43:W 25:L 39:L 41:W 18:L 42:W 33:L
35. KA¬MIERCZAK, Grzegorz    1800    3.5  12:L 14:D 24:L 44:W 33:W 20:L 28:W 18:L 22:L
36. ZAWADZKI, Krzysztof      1800    4.5  13:L 25:L 45:W 26:L 42:W 39:W 22:D 15:W 14:L
37. JACYNA, Dariusz          1800    5    14:W 24:D  6:L 22:D 28:W 16:D  8:D 23:L 20:W
38. CZAJKOWSKA, Natalia      1601    4    15:L 27:W 21:D 19:D 23:L 33:W 25:D 20:D 26:L
39. BANA¦, Józef             1600    4    16:L 26:L 46:W 20:L 34:W 36:L 44:W 19:L 41:W
40. RENKOWSKI, Piotr         1600    3.5  17:W 11:L 23:L 29:W 25:L 27:D 31:L 33:L 45:W
41. DEJNA, Mirosław          1400    3    18:L 28:L 27:L 45:W 43:L 34:L 29:+ 46:W 39:L
42. SIELAWO, Adam            1200    2.5  19:L 29:W 14:L 27:L 36:L 43:D 33:L 34:L 44:W
43. BARANOWSKI, Paweł        1000    3    20:L 30:L 34:L 46:D 41:W 42:D 19:L 44:W 28:L
44. JACYNA, Damian           1000    1.5  21:L 31:L 29:D 35:L 45:L 46:W 39:L 43:L 42:L
45. BARANOWSKI, Witold       1000    2    22:L 32:L 36:L 41:L 44:W 18:L 46:L   :W 40:L
46. LU¦TYK, Tomasz           1000    2.5  23:L 33:L 39:L 43:D 29:L 44:L 45:W 41:L   :W
góra