Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
VIII Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego
Mrągowo 16.07.2006
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                     Feder Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  SHKAPENKO, Pavel (4)               2370    7       43.0  55.5   36.0
2  KUŹMICZ, Krystian (3)              2375    7       40.5  52.0   37.0
3  GORIN, Leonid (1)                  2443    7       40.5  51.5   39.5
4  BUDREWICZ, Krzysztof (10)          2142    6.5     41.0  51.5   35.0
5  MALCZYK, Radosław (11)             2139    6.5     39.0  46.5   34.5
6  KUZIN, Eduard (9)                  2163    6.5     36.5  47.0   31.0
7  KRESTIANOVA, Tatiana (5)           2215    6       39.5  50.5   30.0
8  GOVASHELISHVILI, Genadij (2)       2392    6       35.5  46.0   28.0
9  MALCZYK, Jakub (15)                2034    6       35.0  46.0   31.0
10 AREFIEV, Evgevy (17)         J 18  1993    6       35.0  44.5   30.5
11 BUDREWICZ, Jan (18)                1987    6       33.0  42.5   28.0
12 KACZMAREK, Arkadiusz (31)    J 18  1801    5.5     39.5  50.5   32.0
13 KRZEWSKI, Dariusz (6)              2195    5.5     39.5  50.5   29.0
14 TERTEL, Krzysztof (28)             2000    5.5     38.5  46.0   31.0
15 KRZYWINA, Tomasz (13)              2067    5.5     38.0  47.5   30.5
16 MALECKI, Janusz (30)               1801    5.5     34.5  44.0   25.0
17 POPOV, Denis (24)                  2200    5.5     31.5  38.0   25.0
18 PLESIUK, Andrzej (8)               2181    5       38.5  49.5   29.0
19 MALCZYK, Rafał (14)                2054    5       36.0  46.0   30.0
20 GULA, Andrzej (16)                 2002    5       33.5  44.0   27.0
21 BIELUSZEWSKI, Piotr (7)            2187    5       32.5  42.5   25.0
22 ZAWADZKI, Krzysztof (39)           1800    5       31.0  40.0   20.5
23 ZAJĄCZKOWSKI, Jan (12)             2113    4.5     33.5  44.0   26.5
24 PLESIUK, Jan (23)                  2200    4.5     33.0  41.5   24.5
25 FALICKI, Kacper (45)         M 14  1600    4.5     33.0  40.0   22.5
26 LESIŃSKI, Zdzisław (19)            1946    4.5     32.0  42.0   21.5
27 TARACH, Dorota (29)          J 18  1802    4.5     32.0  41.5   23.5
28 LACHMIROWICZ, Maciej (20)          1917    4.5     31.0  41.0   22.5
29 KAZIMIERCZAK, Roman (32)           1801    4.5     31.0  39.5   20.5
30 PLICHTA, Adam (22)           J 18  1821    4.5     30.5  38.5   22.0
31 STEMPKA, Jerzy (25)                2000    4.5     29.0  37.0   21.0
32 DANISZKOWICZ, Bohdan (21)          1829    4       33.5  42.0   24.5
33 RENKOWSKI, Piotr (44)        M 14  1600    4       32.0  41.0   19.5
34 MARZEC, Krzysztof (27)             2000    4       31.5  41.0   22.0
35 PLICHTA, Grzegorz (38)             1800    4       31.5  40.0   20.0
36 AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz (37)        1800    4       30.0  39.0   17.0
37 SZULC, Jan (33)                    1800    4       29.0  38.0   19.5
38 HARASIM, Wiesław (41)              1800    4       28.0  35.5   17.0
39 TROCHIMIUK, Grzegorz (52)          1000    4       27.5  34.0   16.0
40 WOŁOCHOWICZ, Piotr (26)            2000    4       27.0  34.5   17.0
41 KAŹMIERCZAK, Grzegorz (34)         1800    4       26.5  34.0   18.0
42 FALICKI, Dariusz (35)              1800    4       25.5  33.5   19.0
43 ROSIŃSKI, Dariusz (42)             1600    3.5     25.0  30.5   15.0
44 GÓRALSKI, Łukasz (36)              1800    3.5     24.0  31.0   15.5
45 FIERTEK, Radosław (48)             1400    3       31.0  41.0   17.0
46 BANAŚ, Józef (43)                  1600    3       26.5  34.0   12.0
47 LEBEDEV, Antony (49)         M 14  1200    3       26.5  32.5   13.0
48 MATUSZEWICZ, Ryszard (40)          1800    3       25.5  33.0   15.0
49 MROCZKOWSKA, Danuta (46)           1401    3       25.5  31.5   12.0
50 DEJNA, Mirosław (47)               1400    3       24.0  29.0   10.0
51 BAJNO, Jakub (51)            M 14  1000    2       24.5  29.5   10.0
52 LEBEDEV, Waleryj (50)              1200    2       24.0  30.0    8.0
53 MALECKI, Jakub (53)          M 14  1000    1       25.5  33.5    9.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik                 Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9

1.  GORIN, Leonid            7    27:1 16:1  8:1 14:1 10:= 31:1  3:=  4:= 11:=
2.  GOVASHELISHVILI, Genadij 6    28:1 15:0 25:1 23:1 17:0 11:0 26:1 21:1 16:1
3.  KUŹMICZ, Krystian        7    29:1 20:1 13:1  4:0 18:1 15:1  1:= 28:1 10:=
4.  SHKAPENKO, Pavel         7    30:1 17:1 11:=  3:1  5:= 28:= 10:1  1:=  6:1
5.  KRESTIANOVA, Tatiana     6    31:0 45:1 33:1 20:1  4:=  9:1 11:= 10:0 28:1
6.  KRZEWSKI, Dariusz        5.5  32:1 21:= 15:1 11:0  9:0 19:1 18:1 31:1  4:0
7.  BIELUSZEWSKI, Piotr      5    33:1 24:1 14:0 31:0 35:1 18:0 45:0 37:1 27:1
8.  PLESIUK, Andrzej         5    34:1 23:1  1:0 28:0 22:1 24:1 15:1 11:0 18:0
9.  KUZIN, Eduard            6.5  35:1 31:= 12:1 10:0  6:1  5:0 30:1 45:1 13:1
10. BUDREWICZ, Krzysztof     6.5  36:1 25:= 44:1  9:1  1:= 17:1  4:0  5:1  3:=
11. MALCZYK, Radosław        6.5  37:1 53:1  4:=  6:1 31:0  2:1  5:=  8:1  1:=
12. ZAJĄCZKOWSKI, Jan        4.5  38:1 44:=  9:0 25:1 21:= 23:1 16:0 24:= 17:0
13. KRZYWINA, Tomasz         5.5  39:+ 48:1  3:0 30:1 15:0 21:1 17:= 16:1  9:0
14. MALCZYK, Rafał           5    40:1 52:1  7:1  1:0 28:0 30:= 29:1 17:= 15:0
15. MALCZYK, Jakub           6    41:1  2:1  6:0 29:1 13:1  3:0  8:0 27:1 14:1
16. GULA, Andrzej            5    42:1  1:0 30:0 44:1 32:1 27:1 12:1 13:0  2:0
17. AREFIEV, Evgevy          6    43:1  4:0 35:1 38:1  2:1 10:0 13:= 14:= 12:1
18. BUDREWICZ, Jan           6    44:0 19:1 32:1 48:1  3:0  7:1  6:0 23:1  8:1
19. LESIŃSKI, Zdzisław       4.5  45:= 18:0 26:1 22:0 38:1  6:0 44:1 33:1 31:0
20. LACHMIROWICZ, Maciej     4.5  46:1  3:0 34:1  5:0 30:0 38:1 27:0 40:1 29:=
21. DANISZKOWICZ, Bohdan     4    47:1  6:= 31:0 36:1 12:= 13:0 35:1  2:0 30:0
22. PLICHTA, Adam            4.5  48:0 37:1 36:= 19:1  8:0 29:= 39:= 30:0 38:1
23. PLESIUK, Jan             4.5  49:1  8:0 39:1  2:0 33:1 12:0 41:1 18:0 32:=
24. POPOV, Denis             5.5  50:1  7:0 38:0 39:1 37:1  8:0 32:1 12:= 45:1
25. STEMPKA, Jerzy           4.5  51:1 10:=  2:0 12:0 44:1 45:0 33:0 48:1 42:1
26. WOŁOCHOWICZ, Piotr       4    52:0 38:0 19:0 46:1 51:1 40:1  2:0 35:1 39:0
27. MARZEC, Krzysztof        4     1:0 40:1 48:0 41:1 34:1 16:0 20:1 15:0  7:0
28. TERTEL, Krzysztof        5.5   2:0 41:1 53:1  8:1 14:1  4:= 31:1  3:0  5:0
29. TARACH, Dorota           4.5   3:0 42:1 52:1 15:0 48:1 22:= 14:0 39:= 20:=
30. MALECKI, Janusz          5.5   4:0 43:1 16:1 13:0 20:1 14:=  9:0 22:1 21:1
31. KACZMAREK, Arkadiusz     5.5   5:1  9:= 21:1  7:1 11:1  1:0 28:0  6:0 19:1
32. KAZIMIERCZAK, Roman      4.5   6:0 47:1 18:0 49:1 16:0 37:1 24:0 41:1 23:=
33. SZULC, Jan               4     7:0 46:1  5:0 40:1 23:0 42:= 25:1 19:0 44:=
34. KAŹMIERCZAK, Grzegorz    4     8:0 49:1 20:0 43:1 27:0 39:0 42:1 38:0 46:1
35. FALICKI, Dariusz         4     9:0 50:1 17:0 51:1  7:0 48:1 21:0 26:0 43:1
36. GÓRALSKI, Łukasz         3.5  10:0 51:1 22:= 21:0 45:0 41:0 50:1 44:0 53:1
37. AUGUSTYNOWICZ, Tadeusz   4    11:0 22:0 45:1 52:1 24:0 32:0 47:1  7:0 49:1
38. PLICHTA, Grzegorz        4    12:0 26:1 24:1 17:0 19:0 20:0 48:1 34:1 22:0
39. ZAWADZKI, Krzysztof      5    13:-   :1 23:0 24:0 52:1 34:1 22:= 29:= 26:1
40. MATUSZEWICZ, Ryszard     3    14:0 27:0 47:1 33:0 43:1 26:0 49:1 20:0 41:0
41. HARASIM, Wiesław         4    15:0 28:0 46:1 27:0 50:1 36:1 23:0 32:0 40:1
42. ROSIŃSKI, Dariusz        3.5  16:0 29:0 49:0 47:1 53:1 33:= 34:0 46:1 25:0
43. BANAŚ, Józef             3    17:0 30:0 50:1 34:0 40:0 44:0   :1 51:1 35:0
44. RENKOWSKI, Piotr         4    18:1 12:= 10:0 16:0 25:0 43:1 19:0 36:1 33:=
45. FALICKI, Kacper          4.5  19:=  5:0 37:0 53:1 36:1 25:1  7:1  9:0 24:0
46. MROCZKOWSKA, Danuta      3    20:0 33:0 41:0 26:0 49:1 50:1 52:1 42:0 34:0
47. DEJNA, Mirosław          3    21:0 32:0 40:0 42:0   :1 53:1 37:0 52:0 50:1
48. FIERTEK, Radosław        3    22:1 13:0 27:1 18:0 29:0 35:0 38:0 25:0   :1
49. LEBEDEV, Antony          3    23:0 34:0 42:1 32:0 46:0 51:1 40:0   :1 37:0
50. LEBEDEV, Waleryj         2    24:0 35:0 43:0   :1 41:0 46:0 36:0 53:1 47:0
51. BAJNO, Jakub             2    25:0 36:0   :1 35:0 26:0 49:0 53:1 43:0 52:0
52. TROCHIMIUK, Grzegorz     4    26:1 14:0 29:0 37:0 39:0   :1 46:0 47:1 51:1
53. MALECKI, Jakub           1      :1 11:0 28:0 45:0 42:0 47:0 51:0 50:0 36:0
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra