Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY PAMIĘCI BOHATERÓW WESTERPLATTE
Nowy Dwór Gdański 2.09.2006
Tabela Wyników
Mc Zawodnik                   Feder Ro FIDE Ro PZSz Klub                    Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Gorin, Leonid (1)                2443    2443    Kaliningrad             7       41.0  51.5   39.5
2  Bieluszewski, Piotr (6)          2187    2187    ,,Zakrzewo-Start"Elbląg 6.5     37.5  48.5   31.5
3  Krzewski, Dariusz (5)            2195    2195    Olsztyn                 6.5     35.5  46.5   29.0
4  Łukinow, Piotr (2)               2328    2328    Kaliningrad             6       41.0  52.5   32.5
5  Iwanow, Andriej (3)              2233    2233    Kaliningrad             6       39.0  50.5   34.0
6  Szacht, Egbert (7)               2177    2177    Olsztyn                 6       39.0  49.5   36.0
7  Gula, Andrzej (10)               2002    2002    ,,Odrodzenie"Szczytno   6       34.5  45.5   27.5
8  Puczyłowski, Marcin (13)   jun.  1900    1900    ,,30" Olsztyn           5.5     36.0  43.5   28.5
9  Siwoń, Bogdan (8)                2052    2052    ,,Z-Start"Elbląg        5.5     33.0  43.5   27.5
10 Siwoń, Zbigniew (11)             1959    1959    ,,Z-Start"Elbląg        5.5     33.0  41.5   28.5
11 Czerwiński, Marek (9)            2015    2015    ,,Diagonala"Elbląg      5.5     32.5  41.0   28.5
12 Bartoszek, Henryk (15)     old           2000    Pruszcz Gd.             5.5     29.0  36.5   25.0
13 Kriestianowa, Tatiana (4)        2215    2215    Kaliningrad             5       37.0  48.0   27.0
14 Sikorski, Tadeusz (18)                   2000    ,,Diagonala"Elbląg      5       33.0  40.5   23.0
15 Sałabun, Kazimierz (16)                  2000    Kąty Rybackie           5       30.0  38.5   24.0
16 Andrearczyk, Paweł (20)                  1801    ,,Z.-Start"Elbląg       4.5     38.5  46.0   25.5
17 Daniszkowicz, Bohdan (14)  old   1829    1829    Pasłęk                  4.5     37.5  47.5   26.0
18 Wojcinowicz, Michał (24)   old           1800    Elbląg                  4.5     36.0  46.0   25.5
19 Kazimierczak, Roman (19)                 1801    ,,Gry Stolkowe"Morąg    4.5     33.5  42.0   21.5
20 Rolbiecki, Leszek (12)           1956    1956    UKS,,Diagonala"Elbląg   4.5     31.5  40.0   23.5
21 Zawadzki, Krzysztof (22)                 1800    UKS ,,Debiut"Lubawa     4       31.0  38.5   20.0
22 Cesarczyk, Roman (30)                    1000    LKS,,Żuławy"N.Dwór Gd.  4       30.5  38.0   19.0
23 Stempka, Jerzy (17)        old           2000    ,,W-Mazury"Olsztyn      4       30.0  38.0   19.0
24 Ciepłowski, Tomasz (21)                  1800    ,,Z-Start"Elbląg        4       28.5  36.0   18.0
25 Renkowski, Piotr (26)      jun.          1600    ,,W-Mazury"Olsztyn      4       25.0  32.0   14.0
26 Szulc, Jan (23)                          1800    MDK Morąg               3.5     29.0  37.5   18.0
27 Gajewski, Marcin (27)                    1400    LKS Żuławy N.Dwór Gd.   3.5     28.0  34.5   18.0
28 Kaźmierczak, Grzegorz (25)               1800    ,,Gry Stolikowe"Morąg   3       28.5  35.0   15.0
29 Dejna, Mirosław (28)                     1400    UKS ,,Debiut"Lubawa     3       26.0  31.5   10.0
30 Kossakowski, Roman (33)                  1000    LKS ,,Żuławy"N.Dwór Gd. 3       25.0  31.5   15.0
31 Pałubicki, Filip (31)      jun.          1000    N.Dwór Gd.              1.5     26.0  32.5    9.0
32 Bania, Wojciech (29)       jun.          1000    N.Dwór Gd.              1.5     26.0  32.5    8.0
33 Cesarczyk, Zbigniew (32)                 1000    LKS ,,Żuławy"N.Dwór Gd. 1       13.0  21.0    4.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik              Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Gorin, Leonid         2443    7    17:1 10:1  6:1  4:1  7:1  3:=  2:=  5:0  8:1
2.  Łukinow, Piotr        2328    6    18:1 13:1  7:0  3:= 12:1  6:1  1:= 11:1  5:0
3.  Iwanow, Andriej       2233    6    19:1 12:1 14:=  2:= 13:1  1:=  7:1  6:0 10:=
4.  Kriestianowa, Tatiana 2215    5    20:1 15:1  9:1  1:0 11:0 13:0  6:0 30:1 22:1
5.  Krzewski, Dariusz     2195    6.5  21:1 14:0 18:1 13:0 17:1 10:= 20:1  1:1  2:1
6.  Bieluszewski, Piotr   2187    6.5  22:1 24:1  1:0 15:1 20:=  2:0  4:1  3:1  7:1
7.  Szacht, Egbert        2177    6    23:1 16:1  2:1 14:1  1:0 11:1  3:0  9:1  6:0
8.  Siwoń, Bogdan         2052    5.5  24:0 27:1 19:= 22:1 14:= 20:1 11:= 13:1  1:0
9.  Czerwiński, Marek     2015    5.5  25:1 33:1  4:0 20:0 18:1 16:1 13:=  7:0 19:1
10. Gula, Andrzej         2002    6    26:1  1:0 20:0 19:1 21:1  5:= 14:1 24:1  3:=
11. Siwoń, Zbigniew       1959    5.5  27:0 23:1 32:1 24:1  4:1  7:0  8:=  2:0 18:1
12. Rolbiecki, Leszek     1956    4.5  28:1  3:0 22:= 30:1  2:0 17:1 24:0 15:0 23:1
13. Puczyłowski, Marcin   1900    5.5  29:1  2:0 27:1  5:1  3:0  4:1  9:=  8:0 20:1
14. Daniszkowicz, Bohdan  1829    4.5  30:1  5:1  3:=  7:0  8:= 15:= 10:0 20:0 27:1
15. Bartoszek, Henryk     2000    5.5  31:1  4:0 33:1  6:0 23:= 14:= 19:= 12:1 24:1
16. Sałabun, Kazimierz    2000    5    32:1  7:0 24:0 25:1 30:1  9:0 22:1 18:0 17:1
17. Stempka, Jerzy        2000    4     1:0 26:1 30:0 27:1  5:0 12:0 33:1 29:1 16:0
18. Sikorski, Tadeusz     2000    5     2:0 25:1  5:0 31:1  9:0 26:1 21:1 16:1 11:0
19. Kazimierczak, Roman   1801    4.5   3:0 28:1  8:= 10:0 25:= 30:1 15:= 21:1  9:0
20. Andrearczyk, Paweł    1801    4.5   4:0 29:1 10:1  9:1  6:=  8:0  5:0 14:1 13:0
21. Ciepłowski, Tomasz    1800    4     5:0 30:0 26:1 32:1 10:0 33:1 18:0 19:0 29:1
22. Zawadzki, Krzysztof   1800    4     6:0 31:1 12:=  8:0 24:= 27:1 16:0 25:1  4:0
23. Szulc, Jan            1800    3.5   7:0 11:0 28:1 33:1 15:= 24:0 25:= 27:= 12:0
24. Wojcinowicz, Michał   1800    4.5   8:1  6:0 16:1 11:0 22:= 23:1 12:1 10:0 15:0
25. Kaźmierczak, Grzegorz 1800    3     9:0 18:0 29:1 16:0 19:= 28:1 23:= 22:0 26:0
26. Renkowski, Piotr      1600    4    10:0 17:0 21:0 28:1 32:1 18:0 30:0 31:1 25:1
27. Gajewski, Marcin      1400    3.5  11:1  8:0 13:0 17:0 31:1 22:0 29:1 23:= 14:0
28. Dejna, Mirosław       1400    3    12:0 19:0 23:0 26:0   :1 25:0 31:1 33:1 30:0
29. Bania, Wojciech       1000    1.5  13:0 20:0 25:0   :1 33:0 31:= 27:0 17:0 21:0
30. Cesarczyk, Roman      1000    4    14:0 21:1 17:1 12:0 16:0 19:0 26:1  4:0 28:1
31. Pałubicki, Filip      1000    1.5  15:0 22:0   :1 18:0 27:0 29:= 28:0 26:0 33:0
32. Cesarczyk, Zbigniew   1000    1    16:0   :1 11:0 21:0 26:0   :    :    :    :
33. Kossakowski, Roman    1000    3      :1  9:0 15:0 23:0 29:1 21:0 17:0 28:0 31:1
| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń |
góra