Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Finał GRAND-PRIX Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2006

Olsztyn 3.12.2006

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

Tabela Wyników turnieju finałowego
Mc Zawodnik                   Feder Ro FIDE Ro PZSz Pkt Śr-Buch. Buch. Progr.

1  Malczyk, Jakub (9)               2031    2031    8       34.0  43.0   41.0
2  Jadanowski, Łukasz (6)           2096    2096    7.5     34.0  45.0   36.0
3  Budrewicz, Krzysztof (1)         2211    2211    6.5     35.0  45.5   34.0
4  Bieluszewski, Piotr (3)          2156    2156    6       37.0  47.5   31.0
5  Malczyk, Radosław (5)            2105    2105    5.5     36.5  47.0   30.0
6  Malczyk, Rafał (7)               2081    2081    5       37.5  47.0   27.5
7  Baturo, Tomasz (8)               2042    2042    5       28.5  37.0   23.5
8  Puczyłowski, Marcin (11)         1959    1959    5       25.5  32.0   22.5
9  Krzewski, Dariusz (2)            2195    2195    4.5     37.5  48.0   24.0
10 Gula, Andrzej (10)               2002    2002    4       32.5  41.5   22.5
11 Daniszkowicz, Bohdan (12)        1829    1829    4       28.5  36.5   20.5
12 Jadanowski, Paweł (13)           1711    1711    4       25.0  34.5   17.0
13 Baran, Dawid (14)                1662    1662    3.5     30.5  39.5   18.5
14 Jóźwik, Rafał (4)                2133    2133    3.5     28.5  38.0   14.0
15 Zawadzki, Krzysztof (19)                 1800    3       32.0  41.5   20.0
16 Stempka, Jerzy (15)                      2000    3       25.5  34.5   12.0
17 Kazimierczak, Roman (17)                 1801    2.5     28.0  34.5   12.0
18 Kaźmierczak, Grzegorz (18)               1800    1.5     28.0  38.5    8.0
19 Kaczmarek, Arkadiusz (16)                1801    0        4.5   4.5    0.0
Tabela wyników i kojarzeń
Nr  Zawodnik              Ro PZSz Suma  1    2    3    4    5    6    7    8    9  

1.  Budrewicz, Krzysztof  2211    6.5  10:1  6:=  2:1  3:1  9:0 19:1  5:= 14:1 12:=
2.  Krzewski, Dariusz     2195    4.5  11:1  7:0  1:0 13:1 12:1  3:0 17:1  9:=  6:0
3.  Bieluszewski, Piotr   2156    6    12:1  8:1  7:1  1:0  6:0  2:1  9:0  5:1 19:1
4.  Jóźwik, Rafał         2133    3.5  13:1  9:0  6:0 19:0 18:0 17:0 11:1 12:= 15:1
5.  Malczyk, Radosław     2105    5.5  14:+ 19:1  9:0 10:1  7:=  6:=  1:=  3:0 14:1
6.  Jadanowski, Łukasz    2096    7.5  15:1  1:=  4:1  9:=  3:1  5:=  7:1 10:1  2:1
7.  Malczyk, Rafał        2081    5    16:+  2:1  3:0 11:1  5:=  9:0  6:0  8:= 18:1
8.  Baturo, Tomasz        2042    5    17:1  3:0 12:0 15:1 11:= 14:1 13:0  7:= 10:1
9.  Malczyk, Jakub        2031    8    18:1  4:1  5:1  6:=  1:1  7:1  3:1  2:= 13:1
10. Gula, Andrzej         2002    4     1:0 15:1 13:1  5:0 14:= 11:= 18:1  6:0  8:0
11. Puczyłowski, Marcin   1959    5     2:0 14:1 19:1  7:0  8:= 10:=  4:0 18:1 17:1
12. Daniszkowicz, Bohdan  1829    4     3:0 17:1  8:1 14:0  2:0 18:1 15:0  4:=  1:=
13. Jadanowski, Paweł     1711    4     4:0 18:1 10:0  2:0 17:0 15:1  8:1 19:1  9:0
14. Baran, Dawid          1662    3.5   5:- 11:0 17:1 12:1 10:=  8:0 19:1  1:0  5:0
15. Stempka, Jerzy        2000    3     6:0 10:0 18:1  8:0 19:0 13:0 12:1 17:1  4:0
16. Kaczmarek, Arkadiusz  1801    0     7:-   :    :    :    :    :    :    :    :
17. Kazimierczak, Roman   1801    2.5   8:0 12:0 14:0 18:= 13:1  4:1  2:0 15:0 11:0
18. Kaźmierczak, Grzegorz 1800    1.5   9:0 13:0 15:0 17:=  4:1 12:0 10:0 11:0  7:0
19. Zawadzki, Krzysztof   1800    3      :1  5:0 11:0  4:1 15:1  1:0 14:0 13:0  3:0

Klasyfikacja Końcowa GP
                                  el.   fin.   suma
 1  BUDREWICZ KRZYSZTOF          61,0   13,0   74,0
 2  JADANOWSKI ŁUKASZ            54,5   15,0   69,5
 3  MALCZYK JAKUB                52,0   16,0   68,0
 4  BIELUSZEWSKI PIOTR           52,5   12,0   64,5
 5  DANISZKOWICZ BOHDAN          51,0    8,0   59,0
 6  GULA ANDRZEJ                 49,5    8,0   57,5
 7  MALCZYK RADOSŁAW             46,0   11,0   57,0
 8  STEMPKA JERZY                44,5    6,0   50,5
 9  KRZEWSKI DARIUSZ             41,5    9,0   50,5
10  KAZIMIERCZAK ROMAN           45,0    5,0   50,0
11  ZAWADZKI KRZYSZTOF           43,5    6,0   49,5
12  JADANOWSKI PAWEŁ             41,0    8,0   49,0
13  MALCZYK RAFAŁ                38,0   10,0   48,0
14  JÓŹWIK RAFAŁ                 40,5    7,0   47,5
15  BARAN DAWID                  38,0    7,0   45,0
16  KAŹMIERCZAK GRZEGORZ         39,5    3,0   42,5
17  BATURO TOMASZ                31,5   10,0   41,5
    PUCZYŁOWSKI MARCIN           31,5   10,0   41,5
19  KACZMAREK ARKADIUSZ          41,0    0,0   41,0
 

| Tabela wyników | Tabela wyników i kojarzeń | Klasyfikacja końcowa GP |

góra