Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
1 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Piotr (37)        SP 2 Olsztyn   6.5     19.5  28.5 25.75
2  Krawczyński, Rafał (38)    SP 3 Olsztyn   6.5     18.5  27.0 24.75
3  Żmijewski, Stanisław (48)  SP Samborowo   4.5     21.0  31.0 12.75
4  Krassowski, Maciej (59)    GIM 2 Ostróda  4       18.5  28.0 14.50
5  Gryszko, Przemysław (61)   GIM Samborowo  4       17.5  25.5 11.50
6  Wójcik, Mateusz (125)      SP 32 Olsztyn  4       17.0  23.5  9.00
7  Bachan, Albin (54)         ZSEk Olsztyn   4       16.0  24.0 11.00
8  Słabkowski, Łukasz (57)    ZSEiT Olsztyn  3.5     18.0  27.0 12.75
9  Obuchowicz, Krzysztof (66) LO III Olsztyn 3.5     17.5  24.5 11.75
10 Abendrot, Sebastian (55)   GIM Samborowo  3.5     17.0  26.0 12.25
11 Kowalewski, Dawid (50)     GIM Samborowo  3.5     17.0  25.5 11.25
12 Kulesza, Magdalena (35)    GIM Samborowo  3.5     15.5  23.5  9.75
13 Rogalski, Marcin (79)      ZSB Olsztyn    3.5     15.0  20.5  6.25
14 Jankiewicz, Lucyna (64)    ZSZ Ostróda    3       16.5  22.0  8.00
15 Wojtunik, Maciej (71)      SP 25 Olsztyn  3       14.5  19.5  5.00
16 Różewicz, Maciej (56)      ZSEiT Olsztyn  2.5     17.5  26.0  7.75
17 Kulesza, Jolanta (65)      SP Samborowo   2.5     16.0  24.5  4.75
18 Merchel, Damian (74)       SP 30 Olsztyn  2.5     15.5  21.5  5.25
19 Najmoła, Wiktor (69)       SP 7 Olsztyn   2       17.0  23.5  3.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik              Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Malczyk, Piotr        CP    6.5   5:W 16:W  7:W  2:D  3:W 12:W  4:W
2  Krawczyński, Rafał    CP    6.5  17:W  8:W  3:W  1:D 10:W 11:W  5:W
3  Żmijewski, Stanisław        4.5   0:W  4:W  2:L  9:W  1:L  8:D 12:W
4  Krassowski, Maciej    CG    4     6:W  3:L 14:W  7:W 12:L  9:W  1:L
5  Gryszko, Przemysław   CP    4     1:L 18:L 19:W 13:W 16:W 10:W  2:L
6  Wójcik, Mateusz       CP    4     4:L  0:W 11:W 10:L  8:L 14:W 16:W
7  Bachan, Albin         CS    4    19:W 14:W  1:L  4:L 11:L 18:W  8:W
8  Słabkowski, Łukasz    CS    3.5  13:W  2:L  9:L 15:W  6:W  3:D  7:L
9  Obuchowicz, Krzysztof CG    3.5  11:W 10:L  8:W  3:L 14:W  4:L 13:D
10 Abendrot, Sebastian   CP    3.5  15:W  9:W 16:L  6:W  2:L  5:L 11:D
11 Kowalewski, Dawid     CP    3.5   9:L 15:W  6:L 17:W  7:W  2:L 10:D
12 Kulesza, Magdalena    DP    3.5  14:L 19:W 17:W 16:D  4:W  1:L  3:L
13 Rogalski, Marcin      CS    3.5   8:L 17:L  0:W  5:L 19:W 16:W  9:D
14 Jankiewicz, Lucyna    DG    3    12:W  7:L  4:L 18:W  9:L  6:L 19:W
15 Wojtunik, Maciej      CP    3    10:L 11:L 18:W  8:L 17:W 19:L  0:W
16 Różewicz, Maciej      CG    2.5  18:W  1:L 10:W 12:D  5:L 13:L  6:L
17 Kulesza, Jolanta      DP    2.5   2:L 13:W 12:L 11:L 15:L  0:W 18:D
18 Merchel, Damian       CP    2.5  16:L  5:W 15:L 14:L  0:W  7:L 17:D
19 Najmoła, Wiktor       CP    2     7:L 12:L  5:L  0:W 13:L 15:W 14:L

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra