Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
2 runda I liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Jadanowski, Łukasz (4)     LO Ostróda      6.5     20.0  29.0 26.50
2  Malczyk, Jakub (3)         ZSEiT Olsztyn   6       20.5  30.5 24.00
3  Baturo, Tomasz (128)       LO V Olsztyn    5       21.0  29.5 18.50
4  Baran, Dawid (6)           SP 34 Olsztyn   4.5     17.5  26.0 14.75
5  Plichta, Adam (5)          GIM 4 Mrągowo   4       21.5  29.5 12.00
6  Puczyłowski, Marcin (1)    GIM 2 Olsztyn   4       20.0  29.0 13.00
7  Jadanowski, Paweł (2)      GIM 1 Ostróda   3.5     22.5  31.0 12.00
8  Górlik, Dariusz (7)        LO Orneta       3.5     17.5  26.0  9.75
9  Kosakowska, Natalia (8)    LO II Morąg     3.5     17.5  24.5  8.50
10 Renkowski, Piotr (13)      SP 3 Olsztyn    3.5     16.5  23.5  8.00
11 Tarach, Dorota (9)         GIM 2 Iława     3.5     16.5  23.0  9.75
12 Hekman, Dominik (15)       SP 3 Biskupiec  3       18.0  26.0  8.00
13 Opaliński, Patryk (122)    GIM Samborowo   3       14.5  19.0  5.50
14 Raźny, Paweł (20)          GIM Dywity      2.5     14.0  19.5  4.50
15 Falicki, Kacper (11)       GIM 13 Olsztyn  2.5     13.0  18.0  3.75
16 Bielski, Daniel (12)       ZSME Olsztyn    2       14.0  20.0  2.50
17 Jakubowski, Paweł (18)     LO Lubawa       1.5     13.5  18.5  3.50
18 Drapiński, Krzysztof (126) Szk.Kat.Olsztyn 1       13.5  18.5  2.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Jadanowski, Łukasz (4)     CS    6.5  12:1  8:1  5:1  2:1  6:1  3:=  7:1
2  Malczyk, Jakub (3)         CS    6    10:1  9:1  3:1  1:0  4:1  7:1  5:1
3  Baturo, Tomasz (128)             5    11:1 16:1  2:0  5:1  7:=  1:=  6:1
4  Baran, Dawid (6)           CP    4.5  14:1  6:1  8:=  7:0  2:0 12:1  9:1
5  Plichta, Adam (5)          CG    4    17:1  7:1  1:0  3:0 11:1 10:1  2:0
6  Puczyłowski, Marcin (1)    CG    4    15:1  4:0 10:1  9:1  1:0  8:1  3:0
7  Jadanowski, Paweł (2)      CG    3.5  16:1  5:0 12:1  4:1  3:=  2:0  1:0
8  Górlik, Dariusz (7)        CS    3.5  13:1  1:0  4:= 11:0 15:1  6:0 16:1
9  Kosakowska, Natalia (8)    DS    3.5  18:1  2:0 14:1  6:0 12:= 11:1  4:0
10 Renkowski, Piotr (13)      CP    3.5   2:0 18:1  6:0 14:1 13:1  5:0 12:=
11 Tarach, Dorota (9)         DG    3.5   3:0 17:= 15:1  8:1  5:0  9:0 13:1
12 Hekman, Dominik (15)       CP    3     1:0 13:1  7:0 17:1  9:=  4:0 10:=
13 Opaliński, Patryk (122)          3     8:0 12:0 16:1 18:1 10:0 14:1 11:0
14 Raźny, Paweł (20)          CG    2.5   4:0 15:1  9:0 10:0 17:1 13:0 18:=
15 Falicki, Kacper (11)       CG    2.5   6:0 14:0 11:0 16:1  8:0 18:1 17:=
16 Bielski, Daniel (12)       CS    2     7:0  3:0 13:0 15:0 18:1 17:1  8:0
17 Jakubowski, Paweł (18)     CS    1.5   5:0 11:= 18:= 12:0 14:0 16:0 15:=
18 Drapiński, Krzysztof (126)       1     9:0 10:0 17:= 13:0 16:0 15:0 14:=

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra