Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
2 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub             Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Chmielewski, Bartosz (110) SP 3 Olsztyn     7       23.5  31.5 31.50
2  Różewicz, Maciej (54)      ZSEiT Olsztyn    6       22.5  33.0 26.50
3  Kulesza, Jolanta (55)      SP Samborowo     6       22.5  31.5 24.50
4  Mikołajczyk, Łukasz (66)   SP 7 Bartoszyce  5       21.0  30.0 18.00
5  Mikołajczyk, Kamil (67)    SP 7 Bartoszyce  5       20.5  30.5 19.75
6  Wi¶niewski, Krzysztof (90) GIM Dywity       5       20.0  30.0 16.00
7  Opara, Wojciech (85)       SP 1 Ostróda     5       20.0  28.5 19.00
8  Głębocki, Piotr (74)       SP 1 Ostróda     5       20.0  26.5 15.25
9  Rypiński, Michał (124)     ZSEiT Olsztyn    5       19.5  27.5 14.00
10 Cieszyński, Jakub (120)    SP 3 Olsztyn     5       19.0  26.0 16.50
11 Grubalska, Daria (114)     SP Grabowo       5       18.0  24.5 15.50
12 Harhaj, Piotr (121)        ZSB Olsztyn      4.5     21.5  31.5 15.50
13 Błażejczyk, Rafał (83)     Szk.Kat. Olsztyn 4.5     20.0  29.0 12.00
14 Jacyna, Damian (71)        SP 7 Bartoszyce  4       21.0  29.5 13.50
15 Klimek, Cezary (69)        GIM 2 Ostróda    4       21.0  28.5 12.50
16 Kozioł, Robert (86)        SP 1 Ostróda     4       20.0  29.0 13.50
17 Sikorski, Mateusz (95)     GIM 9 Olsztyn    4       20.0  28.0 12.50
18 Pieńkosz, Dominika (99)    SP Samborowo     4       17.5  25.0 13.00
19 Grubalski, Sebastian (116) SP Grabowo       4       17.0  24.0  8.75
20 Górecki, Maciej (63)       SP 30 Olsztyn    4       17.0  23.5 12.00
21 Baranowski, Paweł (68)     SP 7 Bartoszyce  4       16.5  25.5 10.50
22 Pac, Sebastian (88)        SP 3 Olsztyn     4       16.5  24.0 11.00
23 Pielach, Wojciech (73)     SP 1 Ostróda     4       16.5  22.5  9.50
24 Grochalski, Paweł (75)     ZSB Olsztyn      3.5     19.0  26.0 12.75
25 Smukowski, Dawid (64)      GIM 12 Olsztyn   3.5     19.0  26.0 12.50
26 Gontarczyk, Szymon (97)    GIM 2 Ostróda    3.5     17.0  25.0  9.50
27 Łaniecki, Jan (125)        SP 3 Olsztyn     3.5     16.5  22.5  6.25
28 Duryło, Jakub (96)         GIM 2 Ostróda    3.5     14.0  22.0  7.25
29 Tarnowski, Michał (101)    SP Dywity        3       20.0  28.0  8.00
30 Retkowski, Wojciech (65)   SP Samborowo     3       19.5  27.5  8.00
31 Jasińska, Dominika (103)   SP Dywity        3       18.0  25.5  5.00
32 Kwiatkowski, Konrad (111)  SP 3 Olsztyn     3       18.0  24.0  7.75
33 Ewertowski, Damian (105)   SP Dywity        3       17.5  23.5  8.00
34 Grubalski, Jakub (115)     SP Grabowo       3       16.5  23.5  8.25
35 Babecki, Jacek (118)       SP Dywity        3       16.5  22.5  6.00
36 Piotrowski, Kasper (117)   SP Dywity        3       16.0  23.0  4.50
37 Bartkowski, Krystian (81)  SP 3 Olsztyn     3       13.0  18.5  5.50
38 Osewski, Łukasz (62)       ZSEk Olsztyn     3       10.0  17.5  6.50
39 Dudko, Piotr (106)         SP 15 Olsztyn    2.5     15.5  22.0  6.25
40 Klimiuk, Paweł (98)        GIM 2 Ostróda    2.5     14.5  19.5  3.50
41 Majsterek, Michał (100)    SP 3 Olsztyn     2.5     14.0  18.0  4.50
42 Wieżynis, Weronika (109)   SP 3 Olsztyn     2.5     12.0  16.0  1.75
43 Górecki, Łukasz (104)      SP Dywity        2       16.0  21.0  4.00
44 Pszczoła, Krystian (77)    GIM 12 Olsztyn   2       15.0  22.5  3.50
45 Jasińska, Iga (102)        SP Dywity        2       14.0  20.0  5.25
46 To¶, Klaudiusz (87)        SP Dywity        2       11.0  19.5  5.00
47 Szyszkowski, Artur (122)   ZSGS Olsztyn     2        7.0  14.0  5.00
48 W±sik, Marek (94)          ZSB Olsztyn      1.5     17.0  24.0  2.25
49 Obiedziński, Daniel (107)  SP 15 Olsztyn    1.5     14.5  20.5  1.00
50 Paduch, Kesja (92)         GIM Dywity       1.5      7.0  12.0  2.25
51 Szulich, Igor (91)         GIM Dywity       1.5      6.5  12.5  3.00
52 Ankudowicz, Jarosław (108) SP 15 Olsztyn    1       14.0  21.0  0.00
53 Buga, Kamil (93)           SP Dywity        1        7.5  13.5  2.50
54 Pakuszewska, Izabela (123) ZSE-H Olsztyn    1        4.5  11.0  2.00
55 Bulkowski, Martin (78)     SP 3 Olsztyn     1        3.0   8.5  0.50
56 Koziatek, Tomasz (119)     SP 3 Olsztyn     1        3.0   7.5  0.00
57 Hawryluk, Daniel (112)     SP Dywity        0.5      3.0   9.0  1.75
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Feder Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Chmielewski, Bartosz (110)       7    44:1 21:1  4:1  5:1 12:1  2:1  6:1
2  Różewicz, Maciej (54)      CS    6    28:1 13:1 14:1 15:1  3:1  1:0 12:1
3  Kulesza, Jolanta (55)      DP    6    26:1  7:1 46:1 16:1  2:0  8:1  4:1
4  Mikołajczyk, Łukasz (66)   CP    5    45:1 17:1  1:0 18:1 29:1  9:1  3:0
5  Mikołajczyk, Kamil (67)    CP    5    31:1  6:1 29:1  1:0 13:= 19:1  8:=
6  Wi¶niewski, Krzysztof (90) CS    5    35:1  5:0 54:1 20:1 14:1 15:1  1:0
7  Opara, Wojciech (85)       CP    5    34:1  3:0 11:1  9:0 36:1 22:1 17:1
8  Głębocki, Piotr (74)       CP    5    52:1 12:= 24:1 38:1 30:1  3:0  5:=
9  Rypiński, Michał (124)           5    17:0  0:1 50:1  7:1 26:1  4:0 23:1
10 Cieszyński, Jakub (120)          5    51:1 23:1 15:0 24:0 35:1 16:1 14:1
11 Grubalska, Daria (114)           5    37:1 14:0  7:0 48:1 21:1 30:1 15:1
12 Harhaj, Piotr (121)              4.5  50:1  8:= 27:1 25:1  1:0 13:1  2:0
13 Błażejczyk, Rafał (83)     CP    4.5  32:1  2:0 33:1 47:+  5:= 12:0 24:1
14 Jacyna, Damian (71)        CP    4    39:1 11:1  2:0 31:1  6:0 29:1 10:0
15 Klimek, Cezary (69)        CG    4    43:1 48:1 10:1  2:0 16:1  6:0 11:0
16 Kozioł, Robert (86)        CP    4    19:1 38:1 25:1  3:0 15:0 10:0 33:1
17 Sikorski, Mateusz (95)           4     9:1  4:0 30:0 53:+ 20:1 25:1  7:0
18 Pieńkosz, Dominika (99)          4    20:0 35:1 23:1  4:0 25:0 36:1 30:1
19 Grubalski, Sebastian (116)       4    16:0 45:= 41:1 51:+ 24:1  5:0 25:=
20 Górecki, Maciej (63)       CP    4    18:1 46:0 48:1  6:0 17:0 26:1 29:1
21 Baranowski, Paweł (68)     CP    4    33:1  1:0 40:1 29:0 11:0 43:1 32:1
22 Pac, Sebastian (88)        CP    4    36:1 25:0 47:0 33:1 46:1  7:0 31:1
23 Pielach, Wojciech (73)     CP    4    49:1 10:0 18:0 43:1 32:1 34:1  9:0
24 Grochalski, Paweł (75)     CS    3.5  42:1 27:=  8:0 10:1 19:0 28:1 13:0
25 Smukowski, Dawid (64)      CG    3.5  41:1 22:1 16:0 12:0 18:1 17:0 19:=
26 Gontarczyk, Szymon (97)          3.5   3:0 34:= 45:1 27:1  9:0 20:0 39:1
27 Łaniecki, Jan (125)              3.5   0:1 24:= 12:0 26:0 33:0 48:1 34:1
28 Duryło, Jakub (96)               3.5   2:0 32:0 57:= 41:1 39:1 24:0 44:1
29 Tarnowski, Michał (101)          3    30:1 55:1  5:0 21:1  4:0 14:0 20:0
30 Retkowski, Wojciech (65)   CP    3    29:0 47:1 17:1 46:1  8:0 11:0 18:0
31 Jasińska, Dominika (103)         3     5:0 56:1 55:1 14:0 38:0 35:1 22:0
32 Kwiatkowski, Konrad (111)        3    13:0 28:1 51:= 34:= 23:0 44:1 21:0
33 Ewertowski, Damian (105)         3    21:0 44:1 13:0 22:0 27:1 40:1 16:0
34 Grubalski, Jakub (115)           3     7:0 26:= 37:1 32:= 44:1 23:0 27:0
35 Babecki, Jacek (118)             3     6:0 18:0 49:1 37:1 10:0 31:0 48:1
36 Piotrowski, Kasper (117)         3    22:0 41:= 39:= 54:+  7:0 18:0 45:1
37 Bartkowski, Krystian (81)  CP    3    11:0 39:= 34:0 35:0 40:= 52:1 43:1
38 Osewski, Łukasz (62)       CS    3    40:1 16:0 53:1  8:0 31:1  0:   0:
39 Dudko, Piotr (106)               2.5  14:0 37:= 36:= 50:= 28:0 41:1 26:0
40 Klimiuk, Paweł (98)              2.5  38:0 57:1 21:0 44:0 37:= 33:0 49:1
41 Majsterek, Michał (100)          2.5  25:0 36:= 19:0 28:0 45:1 39:0 52:1
42 Wieżynis, Weronika (109)         2.5  24:0 53:0 43:0 52:1 48:= 45:0  0:1
43 Górecki, Łukasz (104)            2    15:0 54:0 42:1 23:0 49:1 21:0 37:0
44 Pszczoła, Krystian (77)    CG    2     1:0 33:0 52:1 40:1 34:0 32:0 28:0
45 Jasińska, Iga (102)              2     4:0 19:= 26:0 49:= 41:0 42:1 36:0
46 To¶, Klaudiusz (87)        CP    2    56:1 20:1  3:0 30:0 22:0  0:   0:
47 Szyszkowski, Artur (122)         2    53:1 30:0 22:1 13:-  0:   0:   0:
48 W±sik, Marek (94)                1.5  54:1 15:0 20:0 11:0 42:= 27:0 35:0
49 Obiedziński, Daniel (107)        1.5  23:0 51:0 35:0 45:= 43:0  0:1 40:0
50 Paduch, Kesja (92)               1.5  12:0 52:1  9:0 39:=  0:   0:   0:
51 Szulich, Igor (91)               1.5  10:0 49:1 32:= 19:-  0:   0:   0:
52 Ankudowicz, Jarosław (108)       1     8:0 50:0 44:0 42:0  0:1 37:0 41:0
53 Buga, Kamil (93)                 1    47:0 42:1 38:0 17:-  0:   0:   0:
54 Pakuszewska, Izabela (123)       1    48:0 43:1  6:0 36:-  0:   0:   0:
55 Bulkowski, Martin (78)     CP    1    57:1 29:0 31:0  0:   0:   0:   0:
56 Koziatek, Tomasz (119)           1    46:0 31:0  0:1  0:   0:   0:   0:
57 Hawryluk, Daniel (112)           .5   55:0 40:0 28:=  0:   0:   0:   0:

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra