Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
3 runda II liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                  Klub           Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Malczyk, Barbara (28)     LO VI Olsztyn  7       21.0  27.5 28.00
2  Jakubowski, Paweł (21)    LO Lubawa      5.5     20.5  30.5 21.00
3  Wojtkowski, Bartosz (24)  LO VI Olsztyn  5       22.0  32.0 20.00
4  Chroł, Piotr (37)         ZSE-H Olsztyn  4.5     19.5  29.0 14.75
5  Bielski, Paweł (33)       LO III Olsztyn 4.5     19.0  28.5 14.75
6  Grzonkowski, Filip (45)   GIM Samborowo  4.5     19.0  28.5 14.00
7  Heinich, Tomasz (29)      ZSEk Olsztyn   4.5     17.0  23.0 13.00
8  Malczyk, Aleksander (49)  SP 2 Olsztyn   4       17.5  24.0 12.00
9  Bielski, Daniel (16)      ZSM-E Olsztyn  4       15.0  20.5  9.50
10 Woźniak, Łukasz (43)      ZSE-H Olsztyn  4       13.0  18.5 10.25
11 Malczyk, Piotr (34)       SP 2 Olsztyn   3.5     17.5  24.0  8.50
12 Chmielewska, Anna (36)    SP Lubawa      3       22.0  29.0  9.50
13 Rybiński, Tomasz (147)    GIM 8 Olsztyn  3       18.5  27.5  5.00
14 Słowikowski, Jacek (38)   ZS Pasłęk      3       18.5  25.5  7.50
15 Krawczyński, Rafał (32)   SP 3 Olsztyn   3       16.5  23.0  6.00
16 Paczyński, Mateusz (40)   GIM 22 Olsztyn 3       15.0  20.5  7.00
17 Kotlewski, Łukasz (22)    KSP Olsztyn    3       13.5  19.0  4.50
18 Gnatowski, Kamil (25)     SP 30 Olsztyn  2.5     18.5  24.5  6.75
19 Bergolc, Sylwester (31)   LO V Olsztyn   2       13.0  18.0  2.00
20 Woźniak, Tomasz (42)      ZSE-H Olsztyn  1.5     13.5  19.0  4.75
21 Drapiński, Piotr (41)     KSP Olsztyn    1       16.0  24.5  1.50
22 Drapiński, Krzysztof (30) KSP Olsztyn    1       15.5  21.5  2.75
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                  Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Malczyk, Barbara (28)     7    21:1 13:1  2:1  5:1  4:1  3:1  6:1
2  Jakubowski, Paweł (21)    5.5  12:1  5:1  1:0  6:1 11:1 15:1  3:=
3  Wojtkowski, Bartosz (24)  5    14:1  4:1  6:=  7:1 12:1  1:0  2:=
4  Chroł, Piotr (37)         4.5  17:1  3:0  9:1 14:1  1:0 18:1  7:=
5  Bielski, Paweł (33)       4.5   8:1  2:0 16:1  1:0 18:= 11:1 12:1
6  Grzonkowski, Filip (45)   4.5  15:1 18:1  3:=  2:0 14:1 13:1  1:0
7  Heinich, Tomasz (29)      4.5  20:= 22:1 10:=  3:0  8:1 12:1  4:=
8  Malczyk, Aleksander (49)  4     5:0 12:0 17:1  9:1  7:0 19:1 16:1
9  Bielski, Daniel (16)      4    11:= 20:=  4:0  8:0 21:1 14:1 15:1
10 Woźniak, Łukasz (43)      4    22:= 11:1  7:= 12:0 15:0 21:1 13:1
11 Malczyk, Piotr (34)       3.5   9:= 10:0 22:1 13:1  2:0  5:0 18:1
12 Chmielewska, Anna (36)    3     2:0  8:1 20:1 10:1  3:0  7:0  5:0
13 Rybiński, Tomasz (147)    3     0:1  1:0 19:1 11:0 16:1  6:0 10:0
14 Słowikowski, Jacek (38)   3     3:0 17:1 18:1  4:0  6:0  9:0 19:1
15 Krawczyński, Rafał (32)   3     6:0 16:0 21:1 22:1 10:1  2:0  9:0
16 Paczyński, Mateusz (40)   3    18:0 15:1  5:0 21:1 13:0 17:1  8:0
17 Kotlewski, Łukasz (22)    3     4:0 14:0  8:0 19:1 20:1 16:0 22:1
18 Gnatowski, Kamil (25)     2.5  16:1  6:0 14:0 20:1  5:=  4:0 11:0
19 Bergolc, Sylwester (31)   2     0:  21:1 13:0 17:0 22:1  8:0 14:0
20 Woźniak, Tomasz (42)      1.5   7:=  9:= 12:0 18:0 17:0 22:= 21:0
21 Drapiński, Piotr (41)     1     1:0 19:0 15:0 16:0  9:0 10:0 20:1
22 Drapiński, Krzysztof (30) 1    10:=  7:0 11:0 15:0 19:0 20:= 17:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra