Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
3 runda III liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt ¦r-Buch. Buch. Berg.

1  Chmielewski, Bartosz (52)  SP 3 Olsztyn    6       22.5  29.0 23.50
2  Chreczuch, Arkadiusz (27)  GIM 2 Działdowo 5.5     21.0  30.0 22.50
3  Grubalska, Klaudia (62)    SP Grabowo      5.5     17.0  24.0 17.00
4  Jankiewicz, Lucyna (63)    ZSZ Ostróda     5       21.0  29.5 19.50
5  Słowikowski, Kamil (48)    ZSEiT Olsztyn   5       19.5  28.0 16.75
6  Rypiński, Michał (76)      ZSEiT Olsztyn   4.5     16.5  21.5 12.00
7  Abendrot, Sebastian (57)   GIM Samborowo   4       22.5  32.0 15.50
8  Jacyna, Damian (96)        SP 7 Bartoszyce 4       22.5  31.5 17.00
9  Wójcik, Marta (64)         GIM 8 Olsztyn   4       21.0  29.5 14.50
10 Kulesza, Magdalena (55)    GIM Samborowo   4       21.0  29.0 15.75
11 Bachan, Albin (53)         ZSEk Olsztyn    4       17.0  24.0 11.50
12 Gryszko, Przemysław (50)   GIM Samborowo   4       16.5  23.5 10.50
13 Głębocki, Piotr (84)       SP 1 Ostróda    4       16.0  22.0 11.00
14 Słabkowski, Łukasz (60)    ZSEiT Olsztyn   3.5     19.0  26.5 11.75
15 Mikołajczyk, Kamil (78)    SP 7 Bartoszyce 3.5     16.0  21.0  8.00
16 Mikołajczyk, Łukasz (77)   SP 7 Bartoszyce 3       17.5  25.5  9.00
17 Wójcik, Mateusz (54)       SP 32 Olsztyn   3       16.5  23.0  5.50
18 Sławiński, Michał (51)     SP Dywity       3       16.0  21.5  6.75
19 Kowalewski, Dawid (56)     GIM Samborowo   3       15.0  22.5  7.50
20 Szyszkowski, Marcel (134)  KSP Olsztyn     3       15.0  21.0  7.25
21 Rogalski, Marcin (58)      ZSB Olsztyn     3       15.0  21.0  6.00
22 Grubalska, Daria (74)      SP Grabowo      2.5     16.5  23.5  7.75
23 Kulesza, Jolanta (67)      SP Samborowo    2.5     16.0  21.0  5.25
24 Siudzińska, Joanna (65)    SP 2 Olsztyn    2.5     15.5  22.5  6.25
25 Opara, Wojciech (72)       SP 1 Ostróda    2       15.5  23.0  5.50
26 Błażejczyk, Rafał (80)     KSP Olsztyn     2       11.5  16.5  3.50
27 Wi¶niewski, Krzysztof (73) GIM Dywity      1       16.5  23.5  2.00
28 Cieszyński, Artur (75)     SP 3 Olsztyn    1       14.0  20.5  1.00
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Suma  1    2    3    4    5    6    7  

1  Chmielewski, Bartosz (52)  6    27:1  7:1  8:1  5:1  2:=  3:= 11:1
2  Chreczuch, Arkadiusz (27)  5.5   9:1 19:1 10:= 17:1  1:=  4:1  5:=
3  Grubalska, Klaudia (62)    5.5   8:0 28:1 16:1 25:1  7:1  1:=  9:1
4  Jankiewicz, Lucyna (63)    5    20:1 12:1  5:= 10:1  8:=  2:0  7:1
5  Słowikowski, Kamil (48)    5    24:1 22:1  4:=  1:0 21:1 14:1  2:=
6  Rypiński, Michał (76)      4.5  10:0  9:0 20:= 27:1 18:1 21:1 14:1
7  Abendrot, Sebastian (57)   4    15:1  1:0 13:1  9:1  3:0 12:1  4:0
8  Jacyna, Damian (96)        4     3:1 17:1  1:0 12:1  4:= 11:0 10:=
9  Wójcik, Marta (64)         4     2:0  6:1 11:1  7:0 17:1 16:1  3:0
10 Kulesza, Magdalena (55)    4     6:1 13:1  2:=  4:0 14:0 24:1  8:=
11 Bachan, Albin (53)         4    22:0 27:1  9:0 15:1 19:1  8:1  1:0
12 Gryszko, Przemysław (50)   4    23:1  4:0 18:1  8:0 25:1  7:0 16:1
13 Głębocki, Piotr (84)       4    14:1 10:0  7:0 16:0 26:1 23:1 17:1
14 Słabkowski, Łukasz (60)    3.5  13:0 15:1 22:= 18:1 10:1  5:0  6:0
15 Mikołajczyk, Kamil (78)    3.5   7:0 14:0 28:1 11:0 23:1 19:1 18:=
16 Mikołajczyk, Łukasz (77)   3    19:0 24:1  3:0 13:1 22:1  9:0 12:0
17 Wójcik, Mateusz (54)       3    28:1  8:0 23:1  2:0  9:0 25:1 13:0
18 Sławiński, Michał (51)     3    25:= 21:1 12:0 14:0  6:0 27:1 15:=
19 Kowalewski, Dawid (56)     3    16:1  2:0 25:0 26:1 11:0 15:0 24:1
20 Szyszkowski, Marcel (134)  3     4:0 23:0  6:= 28:1 24:0 22:1 21:=
21 Rogalski, Marcin (58)      3    26:= 18:0 27:1 22:1  5:0  6:0 20:=
22 Grubalska, Daria (74)      2.5  11:1  5:0 14:= 21:0 16:0 20:0 25:1
23 Kulesza, Jolanta (67)      2.5  12:0 20:1 17:0 24:= 15:0 13:0 28:1
24 Siudzińska, Joanna (65)    2.5   5:0 16:0 26:1 23:= 20:1 10:0 19:0
25 Opara, Wojciech (72)       2    18:= 26:= 19:1  3:0 12:0 17:0 22:0
26 Błażejczyk, Rafał (80)     2    21:= 25:= 24:0 19:0 13:0 28:1 27:0
27 Wi¶niewski, Krzysztof (73) 1     1:0 11:0 21:0  6:0 28:0 18:0 26:1
28 Cieszyński, Artur (75)     1    17:0  3:0 15:0 20:0 27:1 26:0 23:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra