Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach szybkich 2006/7
3 runda IV liga
system szwajcarski 7 rund P'15

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |
Tabela wyników
Mc Zawodnik                   Klub            Pkt Śr-Buch. Buch. Berg.

1  Kowalczyk, Żaneta (69)     SP 30 Olsztyn   6       24.0  32.0 27.00
2  Kozioł, Robert (85)        SP 1 Ostróda    6       23.0  31.5 25.50
3  Górecki, Maciej (83)       SP 30 Olsztyn   6       20.5  29.5 23.50
4  Baranowski, Paweł (93)     SP 7 Bartoszyce 5       24.0  33.0 22.00
5  Cis, Krzysztof (70)        SP 1 Barczewo   5       21.5  30.5 19.50
6  Pielach, Wojciech (97)     SP 1 Ostróda    5       20.0  26.5 16.50
7  Domański, Dawid (90)       SP 3 Olsztyn    5       18.0  26.0 17.00
8  Merchel, Damian (68)       SP 30 Olsztyn   5       17.0  24.5 15.00
9  Hamera, Paweł (102)        ZSEiT Olsztyn   5       16.0  24.5 16.00
10 Retkowski, Wojciech (95)   SP Samborowo    5       16.0  23.0 15.00
11 Tarnowski, Michał (104)    SP Dywity       4.5     16.5  23.0 12.25
12 Piszczatowski, Piotr (82)  SP 2 Olsztyn    4       22.5  31.5 15.50
13 Pełczyński, Daniel (145)   LO II Olsztyn   4       20.5  29.5 15.00
14 Ruciński, Bartłomiej (146) ZSB Olsztyn     4       20.5  28.5 14.50
15 Smukowski, Dawid (92)      GIM 12 Olsztyn  4       20.5  28.5 12.50
16 Toś, Klaudiusz (117)       SP Dywity       4       20.0  25.5 11.50
17 Ewertowski, Damian (106)   SP Dywity       4       19.0  27.0 13.00
18 Gniazdowski, Konrad (143)  SP 3 Olsztyn    4       17.5  25.5 11.50
19 Klimek, Cezary (94)        GIM 2 Ostróda   4       16.5  24.0 10.50
20 Pac, Sebastian (86)        SP 3 Olsztyn    4       16.5  22.5 11.00
21 Klimiuk, Paweł (112)       GIM 2 Ostróda   4       16.0  23.0 10.50
22 Grubalski, Sebastian (89)  SP Grabowo      4       15.5  21.5 12.50
23 Zalewski, Mateusz (142)    SP 3 Olsztyn    4       15.5  21.0 10.00
24 Pieńkosz, Dominika (88)    SP Samborowo    3.5     21.0  29.0 12.75
25 Dudko, Piotr (114)         SP 15 Olsztyn   3.5     19.0  27.0 13.25
26 Jurczak, Patryk (144)      SP 30 Olsztyn   3.5     18.0  24.5  9.75
27 Majsterek, Michał (113)    SP 3 Olsztyn    3.5     14.5  21.0  8.00
28 Paduch, Kesja (125)        GIM Dywity      3       23.5  31.5 12.50
29 Mikołap, Klaudiusz (141)   SP 6 Ostróda    3       21.5  30.0 10.00
30 Jasińska, Iga (118)        SP Dywity       3       17.5  23.0  6.00
31 Wieżynis, Weronika (121)   SP 3 Olsztyn    3       17.5  23.0  5.50
   Pakuszewska, Izabela (132) ZSE-H Olsztyn   3       17.5  23.0  5.50
33 Górecki, Łukasz (119)      SP Dywity       3       16.0  22.5  5.50
34 Burzyński, Grzegorz (111)  SP 30 Olsztyn   3       16.0  21.5  7.00
35 Bulkowski, Martin (122)    SP 3 Olsztyn    3       14.0  18.5  5.00
36 Roguski, Rafał (139)       SP 6 Ostróda    3       12.5  19.0  6.00
37 Szulich, Igor (124)        GIM Dywity      2.5     18.5  25.5  8.25
38 Szyszkowski, Artur (120)   ZSG-S Olsztyn   2.5     17.0  25.0  5.25
39 Jasińska, Dominika (105)   SP Dywity       2.5     15.5  21.5  6.00
40 Bartkowski, Krystian (116) SP 3 Olsztyn    2       18.5  26.5  6.00
41 Obiedziński, Daniel (127)  SP 15 Olsztyn   2       17.0  21.5  3.50
42 Konatowski, Łukasz (135)   SP Dywity       2       14.5  19.0  2.50
43 Górecki, Krzysztof (136)   SP Dywity       2       12.0  18.5  3.50
44 Grubalski, Jakub (108)     SP Grabowo      2       12.0  16.5  3.50
45 Micewicz, Marta (138)      SP 6 Ostróda    1.5     15.0  20.5  2.75
46 Łaniecki, Jan (100)        SP 3 Olsztyn    1.5     13.5  19.0  1.25
47 Kozłowska, Natalia (137)   SP 6 Ostróda    0.5     14.0  19.5  0.25
48 Mazurek, Łukasz (140)      SP 6 Ostróda    0.5     12.5  17.5  0.25
Tabela wyników i kojarzeń
Nr Zawodnik                   Suma  1    2    3    4    5    6    7

1  Kowalczyk, Żaneta (69)     6    40:1 19:1 15:1  2:1  4:0  6:1  3:1
2  Kozioł, Robert (85)        6    38:1  9:1 13:1  1:0 18:1  8:1  5:1
3  Górecki, Maciej (83)       6    33:1 11:1 17:1 29:1 12:1  4:1  1:0
4  Baranowski, Paweł (93)     5    32:1 14:1  5:1 12:1  1:1  3:0  8:0
5  Cis, Krzysztof (70)        5    16:1 10:1  4:0 24:1 29:1 15:1  2:0
6  Pielach, Wojciech (97)     5    47:1 12:0 31:1 14:1  7:1  1:0 15:1
7  Domański, Dawid (90)       5    28:1 13:0 30:1 26:1  6:0 24:1 21:1
8  Merchel, Damian (68)       5    25:0 46:1 27:1 40:1 28:1  2:0  4:1
9  Hamera, Paweł (102)        5    36:1  2:0 37:0 31:1 32:1 28:1 12:1
10 Retkowski, Wojciech (95)   5    43:1  5:0 38:1 28:0 25:1 29:1 16:1
11 Tarnowski, Michał (104)    4.5  48:1  3:0 28:0 38:1 26:= 13:1 24:1
12 Piszczatowski, Piotr (82)  4    30:1  6:1 26:1  4:0  3:0 14:1  9:0
13 Pełczyński, Daniel (145)   4    34:1  7:1  2:0 17:1 15:0 11:0 33:1
14 Ruciński, Bartłomiej (146) 4    27:1  4:0 21:1  6:0 17:1 12:0 35:1
15 Smukowski, Dawid (92)      4    41:1 18:1  1:0 37:1 13:1  5:0  6:0
16 Toś, Klaudiusz (117)       4     5:0 48:1 19:0 20:1 22:1 30:1 10:0
17 Ewertowski, Damian (106)   4    23:1 20:1  3:0 13:0 14:0 41:1 32:1
18 Gniazdowski, Konrad (143)  4    44:1 15:0 39:1 19:1  2:0 21:0 34:1
19 Klimek, Cezary (94)        4    42:1  1:0 16:1 18:0 24:0 46:1 29:1
20 Pac, Sebastian (86)        4    37:1 17:0 24:0 16:0 42:1 31:1 25:1
21 Klimiuk, Paweł (112)       4    26:0 41:1 14:0 42:1 37:1 18:1  7:0
22 Grubalski, Sebastian (89)  4    35:1 29:0 40:0 23:1 16:0 37:1 28:1
23 Zalewski, Mateusz (142)    4    17:0 33:= 45:1 22:0 39:1 34:= 30:1
24 Pieńkosz, Dominika (88)    3.5  31:1 25:= 20:1  5:0 19:1  7:0 11:0
25 Dudko, Piotr (114)         3.5   8:1 24:= 29:0 33:1 10:0 26:1 20:0
26 Jurczak, Patryk (144)      3.5  21:1 45:1 12:0  7:0 11:= 25:0 40:1
27 Majsterek, Michał (113)    3.5  14:0 32:1  8:0 30:0 41:= 45:1 39:1
28 Paduch, Kesja (125)        3     7:0 34:1 11:1 10:1  8:0  9:0 22:0
29 Mikołap, Klaudiusz (141)   3    39:1 22:1 25:1  3:0  5:0 10:0 19:0
30 Jasińska, Iga (118)        3    12:0 47:1  7:0 27:1 40:1 16:0 23:0
31 Wieżynis, Weronika (121)   3    24:0 36:1  6:0  9:0 48:1 20:0 41:1
32 Pakuszewska, Izabela (132) 3     4:0 27:0 36:1 47:1  9:0 40:1 17:0
33 Górecki, Łukasz (119)      3     3:0 23:= 46:1 25:0 47:1 35:= 13:0
34 Burzyński, Grzegorz (111)  3    13:0 28:0 43:1 35:= 46:1 23:= 18:0
35 Bulkowski, Martin (122)    3    22:0 39:0 47:1 34:= 45:1 33:= 14:0
36 Roguski, Rafał (139)       3     9:0 31:0 32:0 44:0 38:1 43:1 45:1
37 Szulich, Igor (124)        2.5  20:0 44:1  9:1 15:0 21:0 22:0 38:=
38 Szyszkowski, Artur (120)   2.5   2:0 43:1 10:0 11:0 36:0 42:1 37:=
39 Jasińska, Dominika (105)   2.5  29:0 35:1 18:0 41:= 23:0 44:1 27:0
40 Bartkowski, Krystian (116) 2     1:0 42:1 22:1  8:0 30:0 32:0 26:0
41 Obiedziński, Daniel (127)  2    15:0 21:0 48:1 39:= 27:= 17:0 31:0
42 Konatowski, Łukasz (135)   2    19:0 40:0 44:1 21:0 20:0 38:0 48:1
43 Górecki, Krzysztof (136)   2    10:0 38:0 34:0 45:0 44:1 36:0 46:1
44 Grubalski, Jakub (108)     2    18:0 37:0 42:0 36:1 43:0 39:0 47:1
45 Micewicz, Marta (138)      1.5  46:= 26:0 23:0 43:1 35:0 27:0 36:0
46 Łaniecki, Jan (100)        1.5  45:=  8:0 33:0 48:1 34:0 19:0 43:0
47 Kozłowska, Natalia (137)   .5    6:0 30:0 35:0 32:0 33:0 48:= 44:0
48 Mazurek, Łukasz (140)      .5   11:0 16:0 41:0 46:0 31:0 47:= 42:0

| tabela wyników | tabela wyników i kojarzeń |

góra